Exit najbolji u Evropi
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Exit najbolji u Evropi

    Festivalu "Egzit" (Exit) u utorak uveče je u Londonu uručena nagrada za najbolji
    evropski festival u 2007. godini, objavljeno je na zvaničnom internet sajtu festivala
    "Egzit" je nagradu dobio zahvaljujući glasovima festivalske publike iz celog sveta, koja je glasala putem interneta, navodi se u saopštenju. Nagradu dodeljuje Ju-kej festival avords (UK Festival Awards) u saradnji sa Jurop (Yourope), asocijacijom 40 najvećih festivala u Evropi. Na svečanoj ceremoniji u Londonu nagradu su primili predstavnici "Egzita" Ivan Milivojev i Konstantin Polzović. U konkurenciji za najbolji evropski festival bilo je još devet festivala iz Španije, Danske, Švedske, Francuske, Holandije, Norveške i Belgije.

    Više o nagradama može se pročitati na internet sajtu www.virtualfestivals.com


    (MONDO)
    Poruku je izmenio kissigirl, 08.11.2007 u 19:11
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Exit najbolji u Evropi

    Onomad me na tracerici nakrpise neki kako je EXIT desavanje gde se samo okupljaju narkomani i nenormalni likovi.
    Neverujuci takvim napusavanjima posto sam i ja vise puta prisustvovao na EXIT-u, a nisam od ovih gore pomenutih narkomana, spomenuh nekim ljudima iz inostranstva kako mi imamo jako lep muzicki festival i krenuse ljudi iz srca Afrike u NS.
    Sta da vam kazem ako su ljudi za 4 dana boravka u NS i na EXITU napravili toliko snimaka i video zapisa da smo pregledali ceo dan.
    Govorili su o NS i festivalu sve u suprelativu
    (provod,klopa,pice,devojke,grad,ponasanje ljudi,gostoljubivost).
    Naravno da ce ljudi doci opet.
    Naravno da ih treba docekati u jos boljem svetlu.
    Ja sam izvrsio svoju gradjansku i lokalpatriotsku duznost i glasao sam za EXIT ali su izgleda i ovi narkomani dosli sebi i uspeli da glasaju za isti.
    Ziveo Novi Sad,ziveo EXIT.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Exit najbolji u Evropi

    Još jednom da kažem, lepa vest!
    Spiridone, nije valjda da te uzbuđuju ti pljuvači
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Exit najbolji u Evropi

    Ma jok, nisam ja bas takva paljevina.
    Ja samo volim NS do imbecilnosti i svo ono sto je i lepo i ruzno vezano za isti.
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Exit najbolji u Evropi

    Exit je sada vech jedan od najvazznijih dogadjaja u drzzavi na koje mozzemo da se oslonimo. Te gluposti o narkomanima i ovom onom mogu da iz svojih kutija lupaju samo oni koji i ne znaju gde zzive. Zapravo je EXIT dashak normalnog zivota i zabave sveta.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Exit najbolji u Evropi

    i ne cudi me da je Exit izglasan za najbolji...
    ko je bio neka se samo sjeti koliko je stranaca bilo, pogotovo Engleza
    i kad svi glasaju, eto pobjede.

    Exit
    smesi se... sutra ce biti gore
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Exit najbolji u Evropi

    Samo da pojasnim, poshto mi se javlja da nekome neshto nije jasno (ne bavim se numerologijom, al brojke nekad kazzu svashta ...)

    Kada kazzem EXITovci nisu narkomani ne kazzem da na EXITU nema narkomana. Taman koliko i na bilo kom drugom skupu gde dolazi veliki broj prevashodno ljudi da se zabavlja. Ali svakako tamo nema stotine hiljada narkomana, vech jedan mali procenat, tako da se to mozze uzimati kao obelezzje festivala samo za one koji NE ZNAJU GDE INACHE ZZIVE... jer nam je u tom sluchaju i drzzava narkomanska.

    Inache ako chemo po tome folkeri se prvi udaraju po nosu, pa tako i svaki seljoberski koncert mozz da se okarakterishe kao narkomanski. E sad shto tamo dolazi publika kojoj bi i narkomanija bila daleko civilizacijsko dostignuche to je druga pricha.

    O tome se na godishnjoj - sezonskoj- bazi trubi sa TV stanica koji nemaju chime drugim da popune vreme, pa tako - pred leto - ko ochemu oni o faktorima zashtite, pred novu godinu ko o chemu oni o petardama, posle nove godine daj da vidimo kako se proslavlalo u donjoj prchilovici... a pred exit, tovari o narkomanima... a gucha je do jaja inache... Na exitu je srazmerno broju ljudi koji dolazi nastradao do sad manji broj ljudi nego u saobrachajnom nesrechama vezanim za guchu. I to se u glavnom na EXITU stradalo od padova sa zida u pokushaju da se besplatno udje... Za vreme i posle guche takodje je stradao relatino mali broj ljudi ali gotovo iskljuchivo kao posledica pijanstva, bilo da su u pitanju tuche bilo vozznja u pijanom stanju.

    Pa ipak ne kruzzi fama da je Gucha alkoholicharski vashar, simbol propasti i ciroze, premlachivanja, bodenja nozzevima i atomobilskih nesrecha.

    Prema tome, loshu sliku o EXITU stvarali su mediji. Mada mislim da se i to sada menja, kada se koachno uvidja koliku materijalnu i svaku drugu korist imamo od njega.
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 09.11.2007 u 19:32
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Exit najbolji u Evropi

    Exit zasluzuje ovu nagradu!

    A sto se narkomanije i te price tice.... Ovo sto je Hleb rekao je potpuno tacno. Gori narkomani su na folk zurkama nego na Exitu. A narkomanija je stvarnost, samo sto se na Exitu ljudi ne kriju kada se gudraju, a u gradu se kriju. I to je cela razlika.
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Exit najbolji u Evropi

    Hleb za predsednika. Kada čujem rečenicu u kojoj je upotrebljeno to "narkomanski festival" jasno mi odmah sa kim imam posla, pa se sa takvima nešto i ne zadržavam mnogo u priči
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •