Galahad - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 86

Tema: Galahad

  1. #46

    Odgovor: Galahad

    Ja ne umem da se izblamiram, sve i da hotju


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #47

    Odgovor: Galahad

    Ma sredicemo i to
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  3. #48

    Odgovor: Galahad

    Znachi tooooo ti planirash... Da me izblamirash pred svetom... Ccc... Do'ro, do;ro

    Tje te sredim kad dodjesh


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  4. #49

    Odgovor: Galahad

    Ma neeeeeeee

    Ne bih ja tebe...
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  5. #50

    Odgovor: Galahad

    Ne bi, ha? Onda mora da mi se uchinilo Neko mi je telepatski poslao signal da bash to smishljash i planirash


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  6. #51

    Odgovor: Galahad

    Nagradno pitanje:

    Zašto MaliBradatiAutonomash Galahad ima aktivne svih 5 elektronskih načina komunikacije na VC forumu?

    - Pošalji poruku članu Galahad putem ICQ servisa
    - Pošalji poruku članu Galahad putem Yahoo servisa
    - Pošalji poruku članu Galahad putem AIM servisa
    - Pošalji poruku članu Galahad putem MSN servisa
    - Pošalji poruku članu Galahad putem Skype servisa

    Ne znate? Evo da Vas prosvetlim: Pa zato što MaliBradatiAutonomash Galahad preferira moderne-virtualne vrste komunikacija, posebno sa žeMskim članicama foruma... Razlog: mali je magnet za devojčice pa ne sme da pomoli nos van kuće... ili je ugasio.

    Slobodno izađi, neće ti ništa... ja ću pomoći... da te svladaju - ko onomad...
    Fali ti još 5 komada da postaneš Spartanac... mada malo si pustio stomačić, neće te primiti u odabrane

    Samo piči... VV
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  7. #52

    Odgovor: Galahad

    Chuj svih 5... Imam ja josh, samo ovaj forum nije predvidjen za njih

    I shto me bre ocinkari? Sad tje i ovde da me jure bre... A znash da volim mir... Kad pochnu, nego shta nego tjesh da mi pomazhesh, al' da ja njih svladam... Pa netju sam valjda, ebem mu supu...

    I... Slushaj ti... Veliki ... Ne diraj mi stomache, za to ubivam... To je moj ponos... I ako netje Spartanci da me prime u odabrane, da pravim pichvajz po kojekakvim vukojebinama, i da ginem... E onda tju ja da napravim josh elitniju grupu, pa netju njih da primim... Ha! Sad da ih vidim

    I da znash, mogli bi malo da se druzhimo, neshto mi se sushi grlo ovih dana... Fali mi pivce...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  8. #53

    Odgovor: Galahad

    Pa sad ja ne znam dal' ce Meda da te vodi na pivo, ali ovdi mozes da popijes jedno.. Pa nek ide zivot, a i stomace..


    Izvoli...
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  9. #54

    Odgovor: Galahad

    E Ivanice, 'fala ti na pivcetu

    Deder, privuci stolicu, pa da zovnemo onu tetu sa tacnom, da ti donese neshto da i ti okvasish grlo


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  10. #55

    Odgovor: Galahad

    jesi za chips?
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  11. #56

    Odgovor: Galahad

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    E Ivanice, 'fala ti na pivcetu

    Deder, privuci stolicu, pa da zovnemo onu tetu sa tacnom, da ti donese neshto da i ti okvasish grlo
    Ok, ja cem jedan pelinkovac, bez leda s' limun Pa ziveli..
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  12. #57

    Odgovor: Galahad

    Pelinkovac sas limun, brez led, stizhe... Onda sledi , pa

    Dodushe, ujutru ima da nam gleve budu OVOLIKE, al' shta da se radi... Sve za dobar provod


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  13. #58

    Odgovor: Galahad

    zurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    smesi se... sutra ce biti gore

  14. #59

    Odgovor: Galahad

    evo posluzi se
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  15. #60

    Odgovor: Galahad

    Jao Lili, jesi ti te chipsitje sama mesila? To su oni shto ne goje?


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •