Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 11
Strana 11 od 69 PrvaPrva ... 9101112132161 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 1024
  1. #151

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Davno sam gledala emisiju o kineskim obicajima, gde je izmedju ostalog prikazano i podvezivanje stopala zenama,tj. malim devojcicama. Slome im prste i povuku sto vise prema peti, zatim umotaju zavojima i time onemoguce rast stopala. A zasto? Zato sto su mala stopala smatrali zenstvenim i eroticnim
    Stvarno ostavlja bez teksta.

    A mene je danas ostavio bez teksta jedan slatkis mali chupavi, koji rastura break dance

    Baby break dance

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #152

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Davno sam gledala emisiju o kineskim obicajima, gde je izmedju ostalog prikazano i podvezivanje stopala zenama,tj. malim devojcicama. Slome im prste i povuku sto vise prema peti, zatim umotaju zavojima i time onemoguce rast stopala. A zasto? Zato sto su mala stopala smatrali zenstvenim i eroticnim
    Stvarno ostavlja bez teksta.
    Ama znam, imaš toga i u literaturi dosta ako je radnja smeštena tamo i bavi se dinastijama i gejšama, al' ovaj deo me je upravo i ostavio bez teksta:

    Zato sto su mala stopala smatrali zenstvenim i eroticnim
    A na nozi rog suncetikalaisano
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #153

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Nije danas, nego neki dan...al sam jos uvek bez teksta...

    YouTube - Dubai and Moscow's Moving Skyscrapers


    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  4. #154

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    stig'o yossa

    i to garant ne zbog Karadzica, vec zbog forumasica poludelih

    a dugo si i bio onda..
    Poruku je izmenio starsica, 22.07.2008 u 02:29 Razlog: ma dodala jed.. :dry:
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #155

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Aha... k'o lud je za vama...

  6. #156

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    a bez teksta ce me ostaviti i to sto si ti napisao vise od dva posta za vece..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #157

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Da su uhapsili Radovana Karadzica.....sta mi Srbi mozemo jos da prodamo....

  8. #158

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ostavilo me bez teksta da autobus kasni 20 minuta, da je tolika gužva na mostu jer je prometna samo jedna traka, da je problem otvoriti hebeni prozor u tom busu koji smrdi kao konjska štala, da vozač popunjava svoje papire usred vožnje držeći volan laktovima....eto, ostala sam bez teksta , što od besa što od straha...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #159

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Moj dečko!!!U negativnom smislu
    Poruku je izmenio Goga, 22.07.2008 u 21:50 Razlog: Caps Lock
    I'm sorry, I just can't be good!

  10. #160

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Madonna...



    Ovako sam je zamišljala...





  11. #161

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...pazarim jutros kojekakve potrepštine, između ostalog zatražim kutiju cigareta, devojka za kasom očita bar-kod na kutiji i sva izbečena me pita "jel se tebi isplati da kupuješ ove cigarete?!?"

    ...odgovorih joj da ako zna koje cigarete se isplati kupovati neka slobodno predloži...

    ...em ne treba uopšte da je se tiče šta kupujem ni koliko to košta, a ona još našla da me savetuje i to 'pametno'
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #162

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Pre neki dan,moj tata u kliničkom centru u N.S.,obavio kontrolu kod vaskularnog hirurga,i sedi u kolicima,jer čeka hitnjaka,da ga voze kući posle kontrole,velika gužva,naroda mnogo,mahom svi amputirani pacijenti,koji su došli takođe na kontrolu,čekaju na ta jedna invalidska kolica...

    Pratioci pacijenata su se na kraju potukli,oko tih jednih kolica...i policija je morala doći na lice mesta...tuga...

    bruka.

  13. #163

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Obzirom da sam se prethodna 3-4 dana psihički pripremala za odlazak u poresku službu i borbu do krvi za prokleti jedan papir, moram priznati da sam danas ostala zapanjena ažurnošću, doduše nove službenice u istom. Nisam mogla da verujem da sam obavila sve za 10 minuta, i to bez naprezanja nerava i sa osmehom.Možda se ipak nešto promenilo, pokrenulo , a možda sam samo imala sreće, ko će ga znati
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #164

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    pored svega sto mi se desilo u poslednjih par dana, stvarno sam mislila da me skoro nista bez teksta nece ostaviti..
    ali ovo..
    ma nemam reci bukvalno..
    http://www.youtube.com/watch?v=Kptq1XML1g8
    Poruku je izmenio Goga, 04.08.2008 u 22:39 Razlog: link
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #165

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Šta! Šta me je ostavilo bez teksta?!Ne danas ,ali me još uvek drži.

    Elem!Svake godine na Klisi se kod crkve obeleži Ilindan, sa sve kulturno umetničkim programom,pečenim volom, božanstvenim vatrometom i na kraju neka grupa još odsvira svoje.Do sad su bili neki narodnjaci,pa Garavi sokak,pa Apsolutno romantično i tako...
    Ove godine otac Branko je insistirao da se dovede neka rok grupa da bi se mladi privoleli doći, jer mu je u interesu da crkvu približi mladima.
    Ee!Ove godine je svirala Novosadska grupa Osmi dan. Momci su opasno pržili pesme od Gorilas,Prodigy,...i još, ne znam ni ja sve. Uglavnom bilo je žestoko kako ja volem.
    A ono što me je izvelo iz takta je publika.Mrtva! Nema trunke života u njima! Sede!Sede ko babe!Ma kakve babe, metuzalemi!
    Inače Novosadska publika važi za mlitavu, ali ovo brate je daleko od mlitave, ovo se ne može opisati.
    Ja tamo nešto kao skačem. Wow!Jeeeaahh!I još nekolicina,uglavnom starijih, a klinci ništa!Gde im je život? A verovatno da im peva tamo neki Baja ili Ceca,garant bi skakali.Eh što volem kad su tako zatucani i jednosmerni.Kao da su stavili ono na oči za konje,kako li se već zove.

    Kad se pevač u jednom momentu okrenuo i krstio, razočaran.Verovatno nikad nije imao goru publiku.

    Uglavnom, momcima svaka čast! Meni su ulepšali veče!

Strana 11 od 69 PrvaPrva ... 9101112132161 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •