Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 21
Strana 21 od 69 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 1024
  1. #301

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Pa nisam znala gde ću ovo da l' na danas ste se smejali, da l' na amazing, al' kad sam prvi put gledala zanemela sam Bangladeš, stoji čovek i tik tik tik tik (ali zvuk ) nabacuje 20 komada cigli na glavu i nosi dalje, sledeći se namešta tik tik tik tik balansErO tako ceo dan... da l' oni kažu "jebem ti pos'o" kad se dan završi?

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #302

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Osaka monaurail.

    E, tako se zove simpatichan japanski orkestar kojeg sam jutros snimio na Studiju B. Zalepili su me za ekran do kraja koncerta (a nastupali su na Belefu, koliko sam mogao da vidim). To je meshavina dzejmsbraunovskog dzeza, bluza i neznamchega josh...

    Pevach razbija klavijature, igra kao Travolta (al ne iz Borche ) i peva kao Crnac. Duvachki trio djuska, peva i izvodi trikove sa trubom po potrebi, solo gitarista kida, basista i prateci gitarista takodje, a bubnjar cepa ladan kao litar-litar (shpricera, naravno ).

    I svi su skockani, ono: kravatice, odelca i tome slichno. Pevach je u zaru izvodjenja otkopchao prvo dugme na sakou, ali ga je ubrzo ponovo zakopchao. MLooooogo su slatki.


    Preporuchujem najtoplije.


  3. #303

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    U bibliotekama u Edmontonu ne postoje knjige pisane na srpskom.
    Bibliotekarka mi reche da ce poslati zahtev i potruditi se da nabavi bar nekoliko knjiga.
    Da li je to rekla da bi me skinula sa dnevnog reda ili da poverujem da se pre mene niko nije interesovao za pisanije na maternjem jeziku?
    Nemoguce
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #304

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...


    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  5. #305

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Stao sam na vagu

  6. #306

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Prosto ostanem bez teksta kada vidim koliko su neki ljudi u deficitu sa sivim ćelijama, strava
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #307

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Puno toga,najvise to sto su pojedini ljudi toliko nedokazani da eto ostala sam bez teksta

  8. #308

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Svi taksisti u ovom selu slave Sv. Jovana ...neka im je sretna slava ali kako ću ja sada da se vozim!?
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #309

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Kakav sam ja baksuz tek danas sam videla
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #310

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...



    gledam i ne verujem garantujem da ce ovo da bude najveci hit po diskotekama, garantujem jos drug ubacuje komentar, posto su je l' zesce prisne u igraniji: "'Ajde Britni i Madona, zazvalavite se jos, pa da deca lepse spavaju."

    znaci, kako se ova Ksenija smorila sa pamecu, uzas.. a Indira pa za nekoga ko je bio kamiondzija u najgorem obliku, nije lose
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #311

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    garantujem da ce ovo da bude najveci hit po diskotekama, garantujem
    Ma ne neće
    Odslušah do malo posle onog nedostatka teksta i ubačenog nekoliko puta "I za mene i za mene i za mene i za mene" Vole devojčice sve te pesme sa porukama u kojima su opasne i namazane i neverovatno kako se lože na to nebitno koja je vrsta muzike u pitanju (Nina Badrić uuuuuu ludilo - jer takve kao ti ja provalim za tren da se ne okrenem Žasu.) Meni zanimljiv fenomen.
    Neki splav pre par godina, žurka zatvorenog tipa - društvo raznorazno i zašančili se drug i ja kod DJ-a, cupi nešto prestale da đuskaju, odmah nekako smorena atmosfera, nekima se ne sviđa muzika trt mrt i kaže moj drug DJ-u - de vidi jel imaš onog Tom Džonsa Sex Bomb, e, to sve gotive! Čim pustiš poskakaće provereno! Sve su u tripu da su sex bomb.

    Tako i bi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #312

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    U Belgijskim jaslicama je jutros ubica obucen slicno klovnu, pozvonio na vrata. Kada je vaspitacica otvorila uleteo je u prostoriju gde se nalaze najmladji i ubio dve bebe i vaspitacicu. Jos 11 beba i male dece je povredjeno. Dvadesetogodisnji napadac pobegao je odatle na biciklu ali su ga ubrzo uhvatili policajci. O motivu se jos nagadja...

    Ne mogu ni da opišem kako sam se osećala kad sam za ovo čula..jezivo do krajnjih granica..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #313

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    isto ovo sto je napisala Aiko...jednostavno nemas sta reci na takve vijesti. tuga i jad.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  14. #314

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Bahato ponasanje vlasnika prema psu... Ne shvatam taj mozak osobe koja ostavi svog kucnog ljubimca, jer prosto se ne uklapa u daljni tok zivotnih planova... i pusti psa da umre od tuge...

  15. #315

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu ni da opišem kako sam se osećala kad sam za ovo čula..jezivo do krajnjih granica..
    O napadu na jaslice da ne govorim, to je van svake kategorije. Mene je ostavila bez teksta i rasprava o tome kako je lik izgledao kao da je čitava poenta u tome. Stupid people.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 21 od 69 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 13:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 13:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •