Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 29
Strana 29 od 69 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 421 do 435 od ukupno 1024
  1. #421

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Zbunilo me je danas jedno dete u Knez Mihailovoj. Ima dečko jedno 10-11 godina, čist, normalno uhranjen, zdrav, slatko dete skroz, pomalo tužno. Dok sam plaćala svoj sladoled, pitao me je da li bih mu kupila najjeftiniji sladoled. Smotala sam se skroz, kupila, zahvalio se i nemam pojma šta bi. Je l' to danas ok (daaavno, kada sam ja bila mala, nikom od moje generacije to ne bi palo na pamet), ili je možda željan ili je skrivena kamera ili, ili...

  2. #422

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Krenem ja danas malo na solarizaciju...a i da se provozam gradom na bajsu...

    ...i kada sam se vracala, a obicno nemam obicaj da gledam prolaznike ....ugledam tipa....hmmm...malo je reci da prelepo izgleda, cak i suvise lepo za moj ukus...lep, zgodan, visok ...srednje duga valovita kosa..ma k'o da je sisao iz nekog modnog casopisa...

    Posto je tamo gde sam vozila, malo guzva i peshaci jure k'o bezglave muve po biciklistickoj stazi...ja vozila sporije i opreznije...

    Odjednom vidim da taj tip poceo da trci i mashe u pravcu mene... ...znam da ga ne poznajem...i u mah mi protrchi misao kroz glavu da je mozda neki forumash..koji je video moju sliku...te me prepoznao i eto pozeleo da se pozdravi

    ...no, za sec ugledam iza mene kako istrchava tip...isto tako mashuci i galopirajuci prema ovom...i dok si rek'o keks...eto njih u prisnom zagrljaju i strastvenom poljupcu..

    ...nastavim da vozim bajs...uz konstataciju..."Ma znala sam da mora nesto da mu fali"

    Budi pametan i pravi se lud

  3. #423

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ako ima neka tema naziva recimo ''bruka & sramota'' a Vi ovaJ moj post slobodno premestite....


    prednja strana


    zadnja strana



    chuvena '' Tourist Organization Of Belgrade '' izdala kolekciJu '' 9 Souvenirs From Belgrade - Our Recommendation '' gde se nalaze mali planovi sa ulicama za lokaciJe grada koJe oni predlazzu....
    Zemun je jedna od 9!






    da li primecuJete neshto na ovoJ fotografiJi !?





    za sFe koJi su se kasniJe ukljuchili u program....kroz Zemun protiche reka Sava!





    zzasu & fak.....

  4. #424

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Stigla konacno lamela za motor ...da mi ne bude to vise svakidasnja tema razgovora...

    "koliko?"...

    "130 evrica"

    ...1 3 0 ???

    ............ nova tema se sama nametnula
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  5. #425

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Jutros sam gazio istu ulicu kao i svaki dan odlazeći na posao, bila je sablasno pusta i u njoj po prvi put ove godine osetio sam miris lipe...snažan, prepoznatljiv, drag, potreban... Obradovao sam se po ko zna koji put u životu lipi, mirisu njenih cvetova i junu uopšte. Usporio sam korake koliko sam mogao da bi me taj osećaj u potpunosti opio i ulepšao prestojeći dan... Ipod mi je kroz telo slao tako omiljne zvuke pesme Pink Floyda - Wish You Were Here, a ja sam želeo samo da se ulica proteže kilometrima, da što duže hodam kroz nju kao kroz raj.

    Ni kasnija kiša nije uspela da pokvari ovaj osećaj...
    Zaboravljaš jednu stvar...miris lipe je najjači pred kišu...

  6. #426

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ..kada mi je u danasnjoj setnji sin rekao sledece...Znas, uciteljica nam rekla da oni koji prodaju na ulicama su Cige LJige

    Mis'im....cuce me ona u ponedeljak...
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #427

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Dodje mi danas seka sa sve buducim zetom ( citaj-must ) na rodjendan....prilazi on i izgovara sledece :

    "srecan ti rodjendan...bla bla...i da nam zivis jos toliko"

    Al si mi lepo pozeleo
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #428

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    sednem za komp i vidim da je Potomkov Facebook ostao otvoren u jednom tab-u....Nekoliko otvorenih prozora u kojima cetuje sa drugarima
    U jednom od prozora:
    -Cao,jesi jos sa Kacom?
    potomak: Da
    - Pa,brate,jesi je kresnuo?

    (ovde se ja umalo preturim sa stolice)

    Potomak: Molim?
    - Mislim,jesi je poljubio?


    e mislim da se do prizemlja culo kako mi pada kamen sa srca.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #429

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Tacnije, pre dva dana, ali ajd ...

    U subotu ujutru krenem na vikend u Hrvatsku,kisa na pomolu,
    a moje raspolozenje znalo je i za bolje dane.

    U Vukovaru me zaustavi policija

    -Dobar dan, molim vas vase osobna dokumenta.
    Pruzam, drug policijac ih ni ne pogleda vec rece ...

    Navijaci stizu,za 15 minuta na stadion( ja tek usla u Vukovar, a do stadiona ima jos nekoliko kilometara),radi vase bezbednosti i tablica sa NS oznakama, pozurite, imate 15 minuta da prodjete kroz grad,kako ih ne bi isfrustrirale vase tablice

    Krenem, posle svega nekoliko kilometara, jos jedna patrola.

    - Dobar dan, nadam se da su vas upozorili, navijaci su usli u grad, molimo vas idite obilaznicom i vozite sto brze, kako vam ne bi demolirali auto

    Prijatan put

  10. #430

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Becar kaže: Pogledaj poruku
    Slazem se vreme me gazi.Svako od nas polako pocinje da bude pecen pa eto i ja.Blizi mi se svadba i nadam se sledece leto zavrsavam sa mojim avanturama na opstu tugu Vojvodjanskih devojaka od Horgosa do Zemuna,a narucito Vrscanki ali sta da radimo doci ce neki drugi Becar i zameniti moju ulogu.Mada dotle cu iskljucivo voditi jednolican zivot mada...


    ...sta reci...tuga...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #431

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Zbunilo me je danas jedno dete u Knez Mihailovoj. Ima dečko jedno 10-11 godina, čist, normalno uhranjen, zdrav, slatko dete skroz, pomalo tužno. Dok sam plaćala svoj sladoled, pitao me je da li bih mu kupila najjeftiniji sladoled. Smotala sam se skroz, kupila, zahvalio se i nemam pojma šta bi. Je l' to danas ok (daaavno, kada sam ja bila mala, nikom od moje generacije to ne bi palo na pamet), ili je možda željan ili je skrivena kamera ili, ili...
    ...mozda mu je pao secer u krvi! Ipak je bio skroman, trazio ti je najjeftiniji sladoled
    neunistiva zlojebaba!

  12. #432

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Već danima sam gotovo nem zbog moguće planetarne pošasti koja se ogleda u Bećarevom odlasku u prevremenu i ničim zasležune švalersku penziju.

    Onog trenutka kada se ovaj zavodnik galaktičkog značaja venča i okači o klin svoje letalno šarmatne osmehe i startne fore, zatim, kurtone i svu onu paletu švalerskih potrepština i pomagala, našom planetom će nastati muk, neverica i neviđeno razočarenje milona, kako nerazdevičenih, tako i onih nešto iskusnijuh, devojaka, ali i ostalih lepotica svih uzrasta, rasa, konfesija, krvnih grupa, seksualnih sklonosti, političkih ubeđenja itd, itd...

    Verujem da će po hitnom postupku biti i sazvana sedinca pčelarskog saveza Srbije, ali i Saveta bezbednosti UN-a kako bi se donele dalekosežne i odgovarajuće odluke o smanjenju seksualnih tenzija na planeti posle ovog izuzetno važnog i musltidisciplinarno remetilačkog događaja...

    Nam svima ostaje čekamo i sa strepnjom pratimo istoriju, koja se, eto, odvija pred našim očima...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #433

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Dodje mi danas seka sa sve buducim zetom ( citaj-must ) na rodjendan....prilazi on i izgovara sledece :

    "srecan ti rodjendan...bla bla...i da nam zivis jos toliko"

    Al si mi lepo pozeleo
    Rekao sam ''Srecan rodjendan , i da zivis jos 2-3 puta toliko''

  14. #434

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ...kada sam videla decka,koji uredno na nekom kartonu ostavlja ostatke hrane,pored kontejnera...ja pomislih al ce neki kuca da se narucka...posle par trenutaka ugledam zenu koja prilazi kontejneru,i odnosi one ostavljene ostatke hrane......znam da to nije usamljena pojava na zalost...ali gledati njen izraz lica kad je ugledala hranu....oci mi se napunise suzama...
    kada sam ovo procitala nisam mogla da poverujem!...Znam da ima siromasnih ali ovako!!!Trebalo je snimiti i ubaciti na tv za vreme skupstine!

  15. #435

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ... Ne znam da li me je vise rastuzilo ili ostavilo bez teksta...
    ...Ko je imao priliku da vise puta prodje ulicom Narodnog fronta sigurno je mogao zapaziti dve kuce koje su stalno spavale i izlezavale se na cosku preko puta taksi stanice, blizu pijace...
    ...Danas prolazim tuda...Vozac autobusa, zaletevsi se sa polazne stanice, pregazi psa, tacnije raskomada ga, jer ocigledno nije ni imao nameru da se zaustavi... Prvo smo svi, koji smo se nasli tu, bili u soku, a onda su pojedini ljudi poceli jecati... Ipak, za nekoga je to bilo zivo bice...
    ...Druga kuca stoji pored...drhti i nekontrolisano mokri od soka...
    Pet metara odatle, uparkiran pandurski auto... Zaseli gosn policajci, otvorili vrata da im pirka vetric... i posmatraju situaciju...
    Prilazi im zena koja je inace pet godina hranila te pse bas na tom mestu, a oni njoj : "Sta ste se tu raspekmezili kao da se desilo ne znam sta. Da je neki covek tu poginuo ne bi se ni okrenuli"
    ... Mislim se, ne bi ste se vi okrenuli...

Strana 29 od 69 PrvaPrva ... 19272829303139 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 13:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 13:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •