Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 35
Strana 35 od 69 PrvaPrva ... 25333435363745 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 511 do 525 od ukupno 1024
  1. #511

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Pre dve nedelje stigla mi dinastija iz Italije.
    Zahtevase ljudi da vide nase manastire na Fruskoj gori.
    I krenemo mi danas.
    Popnemo se na Venac, kad teta sa zutim prslukom zaustavlja.
    Daje papiric.
    Sto dinara ekoloska taksa.
    Pitam zbog cega.
    A pametnica rece -
    Izduvni gasovi iz vaseg automobila zagadjuju prirodu nacionalnog parka
    Doslovce.
    I osta ziva.

    - Znaci platim sto dinara i puj pike ne vazi se.
    Nema zagadjenja.

    Kako nase pametne glavice razmisljaju lepo, zgrnuta lova za cas.
    A putevi, ka manastirima, rupa do rupe, ali to je vec druga prica, valjda ce od tog nameta odvojiti koju crkavicu, da zakrpe koju rupu

  2. #512

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Gledam vesti na B92 i oni opet o nasilju među mladima ( čitaj decom )
    Od nekog neimenovanog reportera im stigao snimak kako tri devojčice tuku i maltretiraju ''drugaricu'' u Mokrinu u njenom dvorištu...

    Jedino što mi se sada mota po glavi je dokle?!? i zašto takvo ponašanje?!?

    I dokle samo pričati i pisati o tome po novinama i tv-u, a kada će se videti rezultati bilo kakvog delovanja našeg društva da se stane na kraj tome

  3. #513

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    PRIZNANJE ZBOG BLAŽE KAZNE

    Tinejdžerica nožem ubila 30 muškaraca


    Brazilska policija bila je šokirana kada im je 17-godišnjakinja iz Brazila priznala da je od svoje 15. godine nožem ubila čak 30 muškaraca
    Djevojka je izjavila da je htjela sve priznati prije nego što postane punoljetna, da joj ne bi mogli suditi po zakonima za odrasle, rekao je policijski zapovjednik Mauro Truzzi iz grada Sao Jose do Rio Pretu, gdje je djevojka priznala da je počinila ubojstva nakon što je uhićena u tučnjavi u tamošnjem baru.

    Sve žrtve monstruozne Brazilke bile su odrasli muškarci, a većina ubojstava dogodila se u gradu Aparecida do Taboado, u brazilskoj regiji Mato Grosso do Sul. Britanski Sun piše da je djevojka ubijala muškarce 'zbog novca, iz osvete i da bi istjerala pravdu'.

    Šokirani istražitelji ispričali su da se djevojka smješkala kada im je predavala popis žrtava. Policija smatra da je riječ o jednoj od 'najproduktivnijih svjetskih tinejdžerskih serijskih ubojica'.

    'Nemam dovoljno hrabrosti da bih držala pištolj, ali nož mogu držati. Priznajem zločine, jer sam odlučila to učiniti prije nego što napunim 18, da ne bih uznemirila obitelj', rekla je 17-godišnjakinja koja je žrtve uvijek ubijala istim nožem.

    Policiji je sve priznala kada je uhićena tijekom ulične tučnjave u Sao Paolu. Pohvalila se i da je jednog muškarca ubila samo zato što joj je u baru u lice bacio čašu brandyja.
    Izvor t-portal
    Kud ide ovaj svet


  4. #514

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    MIP NA "GODIŠNJEM"
    Mediji i javnost u Srbiji o događajima u Češkoj zvanične informacije moraće da sačekaju do utorka, jer se jedina osoba u Ministarstvu inostranih poslova zadužena za odnose s javnošću trenutno nalazi na godišnjem odmoru, a niko iz pomenutog ministarstva ne može da je zameni i građanima naše države ponudi detalje o uhapšenima i povređenima tokom gostovanja Crvene zvezde u Pragu.
    Redakcija Kurira pokušala je da dobije potvrdu o incidentima u Češkoj, ali nam je iz Ambasade Srbije u Pragu saopšteno da oni nisu ovlašćeni da daju nikakve informacije i upućeni smo na Generalni sekretarijat Ministarstva inostranih poslova. Međutim, nakon višeminutnog čekanja i razgovora sa čak četvoro službenika nismo dobili nikakve informacije, jer niko od naših sagovornika "nije relevantan da daje izjave".

    izvor:kurir

    ************************************************** ************************


  5. #515

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Pa nije me baš ostavilo bez teksta (ogugla čovek na svašta), al' ajde ovde da to napišem.

    Uvod: Juče se vratio sa mora i ujeo me pauk u Lastinom busu (iskočila mi neka džudža na nozi ... ne boli, ali 'bem li ga bolje da to sredim što pre). Otišao u bolnicu ....

    Mesto odigravanja je Urgentni centar Zrenjanin (sa posebnim naglaskom na reč Urgentni) ... prijemni šalter

    Razrada:

    ja: Dobar dan!
    ona: Kaži!
    ja: Ujeo me pauk u nogu koja je otekla na jednom mestu (rukom pokazujem oteklinu)
    ona: To treba da se javiš na kožno
    ja: Izvinite, je l' sam ja pogrešio - zar niste vi Urgentni centar?
    ona: Jeste
    ja: To je bio otrovan pauk, vrti mi se u glavi i osećam se loše (foliram se, naravno - čisto da vidim reakciju)
    ona: Žao mi je, javite se na kožno - šalter 11

    Odem ja na kožno, a oni meni sledeće:

    šalter11: Gde ti je uput reonskog lekara?
    ja: Bio sam na šalteru Urgentnog i rekli su mi da se javim ovde. Gospođo, mene je ujeo otrovni pauk i jaaakkkkooo mi je loše (tu sam već popizdeo pa se zezam malo, čisto da vidim reakcije).
    ona: Žao mi je, ali ja ne mogu da vas primim bez uputa. Idite kod svog reonskog lekara da vam napiše uput

    Pola sata kasnije kod reonskog lekara:

    ona: Je l' imate vi zakazano?
    ja: ne
    ona: Dođite onda sutra ujutro

    Zaključak: Šta će nama Urgentni centar? Skidaju nam sa plata za izgradnju bolnice, a onda kada dođeš u istu tu bolnicu - oni te šalju kod reonskog? Da me je stvarno ujeo otrovni pauk/zmija or whatever , do sada sam mogao 343 puta da umrem .............. Najviše me ipak zaprepašćuje vrhunska nezainteresovanost i hladnokrvnost šalterskih službenika(ca)

    Strička im pinina

  6. #516

    14 Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Bila sam danas sa Kikijem u komuni. Išli smo kod pedijatra po potvrdu, da može da ide u vrtić. Može.
    Pregled je bio u fazonu: ''Kaži teti 'aaa' '' bez uzimanja briseva iz grla i nosića, što je bila uobičajena praksa.
    Svašta
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #517

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Juce...dok sam cekala doTkora...

    ...i dadose oni meni (kao da mi malo odvuku misli) neki casopis Story. I aj' ja iz kurtoazije krenem da listam to...tekstovi i slike sve moj do mojega...ko je u kojoj bari kvasio guzicu ovoga leta, ko se razveo, ko ceka drugu bebu...tek dolazim do rubrike nestA poput..u domu slavnih
    Ne znam koji je to pevac (zapamtila samo da je grand zvezda iz (cini mi se) prve sezone), i sada slike....
    Trosed...a na njemu crveno jastuce...i to u obliku srca ...i jos na njemu pise i "Volim Te"
    Sledeca slika...opet neki sedajuci element...i opet gomila jastucica...srca...
    Sledeca slika...regal...a na svakoj onoj kvakici visi po (pogadjate) ...srce
    Itd itb...A zacin je bio komentar novinara ...U njihovoj kuci je sve u znaku ljubavi
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #518

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Divno organizovana svadba, nevesta iz inostranstva...
    Izlazak iz sale za vencavanje na ulicu, napred devojcice bacaju latice ruza na par i na masu, nevesta iz korpice, baca bombonice...
    Odjednom na povorku nasrne gomila dece i nekoliko odraslih zena...
    Videvsi da se ne bacaju dinari (bas ih briga za bombone), jedna zena nasrne na nevestu... Brzo reagovanje kuma, grubo i odrecno odvracanje...
    Scena k`o iz Bodyguarda...
    Ona odbijena pocinje da vice iz sveg glasa:
    ``Kakvi ste vi ljudi, kako vas nije sramota, neka ste prokleti, prokleti,......``
    Posle slikanje kod fontane, oko nas stoje nekoliko prosjaka, stariji ljudi izpruzene sake ili drze kapu...
    Na fotografijama se vec svi smeskaju... Osmesi zaledjeni na lica...

    Kako objasniti stranim gostima slozeno ispreplitanje odnosa izmedju nacina ostvarivanja socijalnog mira i povecanja nataliteta...
    Pa mislim, koji ce vec jednom gradonacelnik imati mooda da kaze NE prosjacenju i NE pranju vetrobrana na raskrsnicama?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #519

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Bebe čekaju ultrazvuk tri meseca

    Zbog toga što novorođenče treba kod ortopeda da odvedu u prvih mesec dana, roditelji moraju da plaćaju od 3.000 do 5.000 dinara za pregled u privatnim klinikama, jer u Dečijoj bolnici prvi slobodan termin može da se dobije za oko tri meseca.



    U Dečijoj bolnici kažu da su svesni tog problema i najavljuju reorganizaciju na ortopediji, od sledeće nedelje.

    Navode, međutim, da se ne može odmah očekivati poboljšanje u radu, ali očekuju da će do kraja septembra problem dobrim delom biti rešen.

    izvor: radio 021



    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  10. #520

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Vraćam se danas sa mojim dečacima iz škole. Nosim njihove torbe (svaka teži 3,6 kg ), držim ih malim prstom i stojimo na pešačkom prelazu ispred škole i čekamo...čekamo da se neko od vozača seti da stane i propusti dva đaka prvaka.

    -Mama, zašto niko neće da stane kad nosimo ove žute marame? Zar onda vozač ne treba da stane? Tako si nam rekla!

    Posle desetak vozila, koja su prošla da nisu ni pomislila da zastanu, jedan taksista je stao i propustio nas.

    Danas su me vozači našeg lepog grada ostavili bez teksta...definitivno...

  11. #521

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Moj Bracika prevario devojku posle 3 godine zabavljanja.Ljubi ga Burazer sav je na mene i ako nismo rodjena braca

  12. #522

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Tek sam danas, pred kraj radnog vremena, čula nešto što se dogodilo jednoj mojoj kolegici...

    Jučer je u Zagrebu balkon pao jer su investitori štedjeli na čeliku. A na tom balkonu je bila moja kolegica. Bila je u društvu svoje dvije frendice i jednog dječarca. Pile su kavu kadli...





    Sva sreća da je ispod balkona bio parkiran auto pa je jedna žena udarila glavom u šajbu umjesto na asfalt. Sreća je da su svi lakše ozlijeđeni.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #523

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Zvoni malopre telefon, kazem "Alo" kada se javi neki deciji zenski glasic.."Dobar dan, molim Vas je l' mogu dobiti Aleksu"

    Kad pre poraste da ga cure vec zovu
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #524

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Potonuo brod u Ohridskom jezeru...i to za pet minuta se sve desilo....17 ljudi, turisti, poginulo, a 50 i vise povredjenih.


  15. #525

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Tek sam danas, pred kraj radnog vremena, čula nešto što se dogodilo jednoj mojoj kolegici...

    Jučer je u Zagrebu balkon pao jer su investitori štedjeli na čeliku. A na tom balkonu je bila moja kolegica. Bila je u društvu svoje dvije frendice i jednog dječarca. Pile su kavu kadli...





    Sva sreća da je ispod balkona bio parkiran auto pa je jedna žena udarila glavom u šajbu umjesto na asfalt. Sreća je da su svi lakše ozlijeđeni.
    strasno
    zamisli...
    moja majka je gradjevinac u penziji....dok je radila vodila je po tri gradilista istovremeno i nikad nije pristala da potpise nesto sto nije uradjeno....kad pricamo,ona uvek govori da nikad ne bi kupila stan u danasnjoj novogradnji.....urade oni i statiku i trebovanje i ubeleze svasta jos al` retko se ispostuje projekat u celosti,a o kolicini betona i debljini armature necu ni da govorim....cisto fuserisanje...
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 35 od 69 PrvaPrva ... 25333435363745 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •