Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 47
Strana 47 od 69 PrvaPrva ... 37454647484957 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 691 do 705 od ukupno 1024
  1. #691

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Vodim danas malu u muzicko...
    Kad odjednom protrci pored nas neki covek (nije klinac) ko Brzi Gonzales
    Kad za njim trci drugi
    Kad na metar, dva od nas ga ovaj stigne
    Kad je krenuo da ga tuce, bacio ga na pod i udri cim stignes...
    Ja...dete za ruku, noge u ruke i...tutanj..
    Zamalo i nas da dokace
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #692

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    danas dok sam bila na kasi u Maksiju,neka zena je skocila sa sedmog sprata iste zgrade...
    odjednom narod,milicija,hitna....
    uzas.....sta moze toliko da boli da ne moze da se istrpi.......
    citav dan sam pod utiskom
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #693

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ispričala mi se spremačica. Ok, to je bila obvezna da napravi inače bi snosila neke posljedice (od mene) ali iznenadilo me je to kako sam joj brzinom munje oprostila..

    Naime, inače sam malo zlopamtilo..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #694

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Natasha on d world....

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #695

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Zemljotres u Čileu...

    Imam tamo neke ljude koje znam, ali srećom dobro su. Izvukli su se kolima iz grada, i u nekom parku su proveli noć... Veze su u prekidu, ali ipak u nekim delovima Čilea radi Internet i mali procenat mobilne telefonije, pa je protok informacija ipak moguć. Kažu da su se u njihovom gradu zgrade rušile kao kule od karata, putevi su mahom uništeni, pa je prilaz mašina za iskopavanje ruševina onemogućen. Potraga za nestalima se uglavnom odvija ručno, i na mahove, jer potresi još traju, pa se ljudi razbeže. Sumnjaju da je broj nastradalih znatno veći od onih zvaničnih 300.
    Uništeni su i brojni kulturni spomenici. Jedan od njihovih najvažnijih nacionalnih simbola, brod Huascar, potopljen je...
    Vezana sam vrlo intimno za ovu zemlju, i oduvek sam sanjala o tome da je posetim. Bez teksta sam, žao mi je...
    Vrag odneo šnalu...

  6. #696

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    mcm, mene malo toga mozze da ostavi speachless ali mi se chini da je ova tema dobro mesto da turim ovaj post.

    pricha mi malopre nona da su u petak imali veronauku umesto gradjanskog jer im se nastavnica razbolela (mcm, mogli su i da ih puste kuchama al aj)... kazze prichao im je nastavnik prichu o dva monarha koji su bili dugogodishnji veeeliki prijatelji. i onda je dosao neki lik i jednom od njih rekao da ga je ovaj drugi opsovao. onda se taj monah strashno naljutio i nije hteo svom dotadashnjem prijatelju ni dobar dan da kazze.

    molio ga je ovaj drugi monarh za oproshtaj ali nishta nije urodilo plodom. jednog dana doshli su neki ljudi koji ubijaju monarhe i poveli ih na giljotinu. prijatelj je prijatelja opet molio za oprost rechima da su im ovo poslednji zzivi trenuci i da ne dozvoli da ode pred boga bez oproshtaja. uvredjeni monarh nije hteo.

    onda je optuzzeni monarh uzeo neku moch od boga i uvredjenom izbrisao pamchenje. uvredjeni nije znao vishe ko je. zachudjen je pitao dzelate "shta chu ja ovde", ovi su ga pitali "pa zar nisi ti monarh", on je rekao da nije i oni su ga pustili. optuzzenog monarha su ubili.

    "i eto", kazze borko
    "shta eto?", pitam ja
    "pa to...kako ovaj uvredjeni nije hteo da oprosti...."
    - "i shta nam govori ta pricha?", opet pitam ja
    - ".... trebao je da mu oprosti ?"
    - "shta da mu oprosti kad nije nishta kriv? ko bi nevin trazzio oproshtaj? zashto da trazzim oproshtaj za neshto shto nisam uradio? kakvo je to prijateljstvo koje rekla-kazala mozze da pokvari za chas? koji su to ljudi koji ubijaju monarhe? kad se to dogodilo? zashto je sad taj uvredjeni dobio pravo da zzivi a optuzzeni je ubijen? zbog chega je uvredjeni nagradjen zzivotom? zashto je dobro da se bude muchenik? shta se time postizze? .....
    -" dobro breeeee ... "
    - " mrzim ljude koji vole da manipulishu nechijim umom glupavim prichama. sledechi put kad gubish gradjansko da dodjesh pravo kuchi!"

    & underpaid......

  7. #697

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...




    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  8. #698

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    U Beogradu je danas u 73 godini,preminuo Momo Kapor ...

  9. #699

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Kako Zdravko Čolić i Goran Bregović evociraju uspomene na ranu mladost u Sarajevu kada su igrali po diskotekama i osvajali devojke videćemo u spotu za pesmu Manijači koji će premijerno biti emitovan ovog vikenda. Duet dve legende domaće muzike jedna je od 13 pesama koje se nalaze na novom disku Zdravka Čolića Kad pogledaš me preko ramena koji izlazi za 8. mart.
    Režiser Ahmet Imamović odlučio je da se spot snima u jednoj sobi golih zidova i bez ikakvog nameštaja

    Spot za pesmu Manijači snimljen je pre dva dana u Sarajevu gde je Zdravko otišao da poseti prijatelje. Pošto je Bregović bio u svojoj vikendici na Jahorini, našli su se, ušli u studio Pink BiH i na jedan snimili spot.
    Režiser Ahmed Imamović pokazao je kako se i u jednoj sobi golih zidova i bez ikakvog nameštaja sa scenografijom koju čine dve aluminijumske stolice i dve čaše vode može snimiti interesantan spot. Brega i Čola deluju kao dva tinejdžera kojima roditelji nisu kod kuće pa mogu da odvrnu muziku do daske, pevaju, sviraju, luduju i klibere se...

    Ovo je pjesma o tome kako smo ja i moj drug išli u diskoteku da plešemo, kaže Bregović na početku pesme. Muzika je vesela, za igranje i lumpovanje, kao i priča koja je prati. Evociranje uspomena na ranu mladost i skitnju po diskotekama uvek je šaljivo, pa i spot obiluje gegovima. Tako Čola i Brega pokušavaju da istovremeno uđu na vrata pa se zaglavljuju, onda obojica kreću da sednu na istu stolicu pa se na trenutak Brega nađe u Čolinim krilima! Sve to prati zanosan zvuk truba u ritmu koji vas prosto tera da pocupkujete na stolici na kojoj sedite, a ako prilike dozvoljavaju - i da zaigrate.

    Manijače, manijače, cipele mi gore, odavno se nije ljuljalo do zore, kaže Brega Čoli, a ovaj mu odgovara: Manijače, manijače, da te nešto pitam, ili ćeš da igraš, ili ću da igram.
    Brega u improvizovanu sobu svaki čas unosi instrumente, pa njih dvojica prvo sviraju trubu i trombon, a zatim Brega uzima bubanj, a Čola svira ukulele.

    U veselom tekstu koji su na Zdravkovu muziku napisali Marina Tucaković i Goran Bregović ima i erotike. U jednom delu oni opisuju situaciju u diskoteci i pevaju:
    Ma hajde, manijak, upadaj u mravinjak. Ne brini se, javlja mi se, to će biti dobra noć. E, sijeva minjak pun ko ribnjak. Radi piće, bogami će biti onih stvari, hajde mali, to smo uvijek znali.

    Stari drugari Zdravko i Goran prezadovoljni su spotom, a Brega je ponosno istakao:
    - Ovo je prvi Čolin duet u karijeri. Nikad ni s kim nije snimio pesmu. Ovo je prvi put - rekao je Goran za bosanski list Avaz, a na pitanje da li je saradnja bila na čisto jaranskoj bazi, uzvratio je:
    - Nego kako?! Nisam mu valjda naplatio!


    Novi CD u prodaji od ponedeljka
    Novi CD Zdravka Čolića Kad pogledaš me preko ramena pojaviće se u prodaji na kioscima i ostalim prodajnim mestima MTS-a u ponedeljak 8. marta. Cena je 200 dinara, a uz CD ide i poklon: pripejd kartica sa 200 dinara kredita i mogućnost da korisnik izabere tri broja koja će potpuno besplatno zvati i slati im poruke.

    Blic (koji je na putu da mi se ogadi zbog ovakvih bljuvotina)
    Ima li kraja? Nazire li se uopšte granica idiotizmu?

  10. #700

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Danas gledala na hrt-u emisiju o najsrećnijem ili najnesrećnijem čovjeku u Hrvatskoj?

    Franjo Selak, rođen 1929. ...za svoga života je preživjeo je

    - nesreću u vozu koji je ispao iz tračnica i pao u rijeku (17-oro ljudi je poginulo, on se izvukao sa modricama)
    - nesreću u autobusu koji je skrenuo sa puta i sletio u rijeku
    - u avionu za Dubrovnik dok je muvao stjuardesu, desio se kvar, otvorila su se vrata, sila je isisala prvo stjuardesu pa njega, svi ostali su poginuli nakon pada aviona...stjuardesa Rozika se zakačila za neko drvo, a Franjo je pao u plast sijena.
    - dok se vozio sa jednom od supruga (ženio se više puta) ...auto se zapalilo, naravno, preživjeo je
    - drugi put je vlastitim automobilom imao nesreću, a spasila ga je činjenica da se poslije pada iz aviona nikada više nije vezao dok vozi...elem, na njega je naletio neki UN transporter, smrvio mu auto koje je prešlo bankinu i palo u provaliju i zapalilo se, Franjo, kako se nije vezao, ispao je i zakačio se za drvo.
    - udario ga je gradski autobus, ali je preživjeo
    - 2003 godine dobio je na lotou 2 miliona kuna, ali je odbio da besplatan odmor u Austriji i let avionom

    Ima vojnu i regularnu muzičku akademiju, i muzika mu je život.
    Smijala sam se kada je rekao da žena i djeca neće s njim da plove, jer znaju da još samo na moru nije imao nesreću.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #701

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Heh, moja sestra naravno... Zvala me da mi javi da joj pokupim paket, treba samo da se sidjem ispred zgrade da ga pokupim kad me cimne... Kad sam se sisla lik parkirao kola ispred ulaza i otvorio mi gepek PREPUN kojekakvog cveca i reakao "Biraj!" ... Stojala sam ko nemo stene i blejala cas u gepek cas u njega... Nisam mogla da verujem, , mada me ne cudi IMAM NAJBOLJU SESTRU NA SVETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A sad imam i ruze !!!!

  12. #702

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Silovao ženu posle kontakta na "Fejsbuku"


    Novosadska policija uhapsila je Milana M. (24) iz Vrbasa, osumnjičenog za silovanje M.V. (31) iz Sremske Kamenice i upozorila Novosađanke da budu oprezne u komunikaciji preko društvene internet mreže "Fejsbuk".

    Policija je u saopštenju navela da je Milan M. pošto je M.V. odbila da ima seksualni odnos sa njim, oštećenu pretukao, potom je silovao i pobegao, ali ga je policija uhvatila i on će uz krivičnu prijavu biti sproveden istražnom sudiji.

    Slučaj se dogodio 4. marta uveče, nakon što je po prethodnom dogovoru preko "Fejsbuka" da se vide i da popiju piće, Milan M. došao u kuću oštećene.

    "Upozoravamo sugrađanke na dodatnu opreznost prilikom komunikacije posredstvom 'Fejsbuka', zbog mogućnosti da stupe u kontakt sa osobama koje to mogu da zloupotrebe i tako postanu žrtve krivičnih dela", navodi se u saopštenju.
    izvor Blic
    Evropsko ludilo, stiglo i u nase sokake ...

  13. #703

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Red pred cvećarom Flamingo, dug 20 metara

  14. #704

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    komentarisemo moj sin i ja subotnje vece
    isla sam na veceru s drustvom,bez njega
    inace,vrlo retko se odvajamo,kreteni smo
    i on sad pita s kim je dosla ova ,s kim ona moja prijateljica,i tako redom
    i onda konstatuje da je svaka nasla momka
    i ja kazema naravno,samo ja nemam momka na citavom svetu
    i onda me on pogleda,potapse po ramenu i kaze :Ma ,ti si neosvojiva.....
    i umre od smeha
    a ja odem u kupatilo i namazem crveni ruz na usne,i vratim se u sobu s kadicom za noge i priborom za nokte
    i on kaze:Znaci,resila si? E sad su najebali kad izadjes.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #705

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Stoka koja je upravljala košarkaškim klubom Crvena Zvezda je prodala originalni grb kluba za 300.000 evra!

    Kad bolje razmislim, ovo me nije ostavilo bez teksta, imao bi štošta da kažem majmunu koji je potpisao odluku.
    Poruku je izmenio Morpheus, 15.03.2010 u 13:52

Strana 47 od 69 PrvaPrva ... 37454647484957 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 13:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 13:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •