Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 49
Strana 49 od 69 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 721 do 735 od ukupno 1024
  1. #721

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ... prichaju sad o nekom srpskom filmu koji je shokirao nasiljem i kritichare i publiku. jedan od glumaca u ilmu, sergej trifunovich daje izjavu povodom toga. shokirala sam se kad sam ga chula kako govori ... izgovorio je pedeset rechi za manje od sekunde. apsolutno ga nishta nisam razumela... samo shto jezik ne proguta dok govori... da ne verujesh da je ta spodoba imala dikciju 4 godine... da je taj mozak prosvechen i edukovan ... hesus und marija

    a i da je diktator, protiv kog crvenokoshuljashi demonstriraju vech neko vreme, dobio crnogorsko drzzavljanstvo
    & underpaid......

  2. #722

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    sad sam bila na casu salse
    Dobro je što još ležim...inače biX pao...

  3. #723

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    pokretna sušara
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #724

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    jedna istinita prica



  5. #725

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Jedan mms
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #726

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    entuzijazam dvoje ljudi

    meetmeline


  7. #727

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ovako,malo prije sam od zubara..lijechim ga ..tiha gangrenaotpala mi plomba sa cetvorke i ja prvi put kod njega u cetvrtak,i sledeci put mi zakazao za subotu u 18h.i evo..danas je nastavio sa lijechenjem.busshio krljao i sve ono i meni nista..da bi ti na kraju rekao 'da je zub mrtav potpuno i da nisam dosao na vrijeme,kroz 2-3 mjeseca bi se ta gangrena prosirila gore,znaci gore put lobanje..nikad me taj zub ne bi bolio vishe,ali poceo bi da se raspadam jbtznaci,mozda neki tumor ne daj Boze,ili nesto..jbt otislo bi na mozak i aj zdravo! srecom,spasio sam se

  8. #728

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Uvijek zaboravim zašto ja bježim iz ovog mog grada...pa me situacije kao danas podsjete.
    Vratila se majka iz šetnje..usput bila kod rodbine....i ova jedna dušebrižnica...božee, meni nikada ne bi palo na pamet da nekome kažem tako nešto...briga me kako i gdje ljudi troše svoje vrijeme...koliko im je stalo do živih, umrlih...ko sam ja da sudim...ali..."dobronamjerno" skrenula mojoj majci pažnju..kaooo...čaršija priča da ti ideš prečesto na groblje.
    Nije te lijepo vidjeti da ideš...i šta ćeš tamo toliko?
    A moja majka je uzela sebi 14. u mjesecu, svakog mjeseca...da prošeta do groblja...zapali cigaru tamo, posjedi na klupici, i vrati se kući...znači jednom mjesečno.

    A što njen muž možda više od 5 puta mjesečno kara neku drugu ženu, to je valjda u moralnim okvirima ovog grada?

    Ja sam se tresla, najiskrenije, i skenjana sam bila...jer ne mogu da vjerujem čime se ljudi bave...kakvi su im to isprazni životi da gledaju ko koliko puta ide na groblje i kome?

    Najbolje bi bilo da smo oca sahranile iza sedam mora, iza sedam gora...pustile da se vremenom grob sravni sa zemljom...a ovo dizanje spomenika poslije 6 mj...uređenje okolo, klupica, fazoni...svježe cvijeće uvijek..to je valjda previše za ovaj grad. Dokonost ne pušta ni mrtve ni žive na miru. Mamu im j.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #729

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Nikad necu moci prestati da se cudim kad vidim nekog ko je imao sve, a danas je jedno veliko nista. neko ko je imao karijeru i sansu za uspeh. pare, porodicu.... i sve sto pozeli, a to prokockao za drogu.
    danas je samo senka od coveka koji je nekad bio
    a mogao je da bude bas uspesan.


  10. #730

  11. #731

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Breaking news !!! Poskupeće toalet papir i salvete jer su u nedavnom zemljotresu u Čileu stradale dve najveće fabrike celuloze.
    Zbog nepredviđenih prirodnih događanja, ove neophodne stvarčice ćemo plaćati 25 posto više.
    Prvi utisak uvek vara

  12. #732

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Na fejsu...prijateljica se porodila..nema ni 24h..ustvari ima mnogo manje..a preko 20 slika nje, bebe i muža su na fejsu.
    Koja brzina..auuuu...da se naježiš.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #733

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Dokone patriJote smišljaju nove načine kako da izgledaju jadno:



    Da bar polovinu ove energije usmere u nešto korisno, Srbija bi procvetala, pa bi uistinu imali na šta da budu ponosni.

  14. #734

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Štetu zbog izostanka prenosa Lige šampiona plaćaju poreski obveznici?
    01. april 2010. | 10:53 13:45

    Izvor: Danas

    Generalni direktor Radio-televizije Srbije Aleksandar Tijanić izjavio da su nadležni u vlasti obećali da će platiti eventualnu štetu RTS-u zbog toga što zbog prenosa sednice iz Skupštine Srbije nije emitovan prenos fudbalske utakmice u Ligi šampiona.

    Slavica Đjukić Dejanović: Nemamo pare
    Predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović izjavila je danas da Parlament nema novca za nadoknadu RTS-u zato što je ta medijska kuća prenosila sednicu Parlamenta, a ne utakmicu.

    "Skupština nema taj novac, ali sam uverena da ćemo u komunikaciji s RTS-om, kako to uvek činimo, rešiti sve probleme", rekla je ona.


    Ne razumem zbog čega bih plaćao nečije neodgovorno ponašanje? Ako je RTS obavezan da prenosi utakmice, trebao je to i da uradi. I nije moj a ni problem ostalih građana što Skupština nema novaca da RTS-u nadoknadi eventualnu štetu. Neka se Tijanić dogovori sa onima koji su doveli do ovakve blamirajuće situacije.
    Prvi utisak uvek vara

  15. #735

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...


Strana 49 od 69 PrvaPrva ... 39474849505159 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •