Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 54
Strana 54 od 69 PrvaPrva ... 444525354555664 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 796 do 810 od ukupno 1024
  1. #796

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Čovek mi ukrao temu na Deviantart-u i 'ladno se potpisao kao autor.
    Hehe deshava se,i ja tamo imam acaunt

    No danas me je ostavila bez reci moja cimerka,koja se toliko iznervirala zbog nekog momka,da nisam mogla da je prepoznam,bash me je iznenadila koliko ustvari moze da budem besna
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  2. #797

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    C c c ccc c , pa otkada se to kod nas živi dobro i ko to govori? Ko je u poslednjih deset godina izjavio nešto približno tome?

    P.S. Realnost nekih ljudi je prilično udaljena od realnosti koju percepira određena grupa ljudi. ...Ostala sam bez teksta baš jutros čitajući komentar gorepomenute beogradske gospojice. .
    Jel..sam to ja prozvana...ili mi se pricinjava...
    ostah bez teksta na ovaj post...pogotovo na onaj deo ..ko gde zivi i u kakvoj realnosti... i bolje da precutim...

    Inace ima ljudi koji zive dobro..i te kako dobro..sta je tu cudno... u svim ''pljackaskim drustvima ''je tako... nego bilo bi pozeljno izaci ponekad iz sopstvene koze.pa pogledati malo i levo i desno ...

    Sto se tice casova..ja sam ih zavrsila davno .pa sada imam pacijente...sa kojima cesto bas o tome ko gde zivi. i kako....
    Ako mozda ovo nije upuceno bilo meni..moj duboki naklon i izvinjenje..za pricicu ...

    Eto.....:
    Poruku je izmenio dankaBg, 29.04.2010 u 00:09
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  3. #798

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...


    Pregaženo 7 h i lj a d a... aaaa Roleks satova



    Valjak u Filadelfiji pregazio je više od sedam hiljada lažnih Roleks satova po naredbi lokalnih vlasti u cilju sprečavanja nelegalne trgovine.
    Carinici su orfanizovali ovakav način uništavanja satova kako bi pokazali da su spremni da na svaki način zaštite intelektualnu svojinu.

    jeblatedatejebla intelektualna svojina.. te kopije su sasvim ok
    drugo, pristupačne su i "običnim smrtnicima"
    Zna se šta je original, a šta kopija. Onda neka unište i svu Copy modu, parfimeriju.. sve plagijate i plagijatore na svetu.

    Svi satovi pronadjeni su kod jedne osobe koja je zbog toga osudjena na šest godina zatvora, a Roleksu mora da plati odštetu od 2,2 miliona dolara.

    Vlasti su u kući tog muškarca pronašle 24 hiljade lažnih satova i delove od kojih bi moglo da se napravi još milion!

    ______________________________

    ovo je garant odlučio neki genijalac NajAmerikanac/NajPennsylvanianac ... k'o naš Ivica najEvropljanin Dačić


    ako Ivek ovo vidi naEbli smo i mi ... kad taj krene da gazi i valjcima i sitno nožicama


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #799

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Mačka pokušavala oživjeti svoju stradalu prijateljicu

    NEVIĐENA SNIMKA: Mačka je ostala ležati između parkiranih vozila nakon što ju je udario automobil. Druga mačka šapama joj je krenula masirati srce



    Nevjerojatna snimka iz Turske pokazuje solidarnost među životinjama koja bi posramila i ljudski rod. Mačku je na parkiralištu udario auto te je bespomoćno ostala ležati na parkiralištu. Njena prijateljica dotrčala je do nje i pokušala ju oživjeti. Šapama joj je masirala srce pokušavajući joj pomoći. Mačka se uz pauze gotovo dva sata trudila da ozlijeđenu prijateljicu održi na životu. Dok nije masirala srce, glavom ju je gurkala u nadi da će oživjeti. Povremeno bi legla kraj nje ili je lizala po njuškici. Dirljivu scenu uočili su i prolaznici no mačka nije dozvolila da se približe njenoj ranjenoj prijateljici. Nakon dva sata stigao je i veterinar no bilo je prekasno. Ozlijeđena mačka je, nažalost, uginula.


    izvor: 24h.hr



    Snimci i video




    Ne znam da li me ovo ostavilo bez teksta ili beskrajno rastužilo.
    Nešto tako nesvakidašnje...ova mačka pokazala je više čovječnosti od većine ljudi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #800

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam da li me ovo ostavilo bez teksta ili beskrajno rastužilo.
    Nešto tako nesvakidašnje...ova mačka pokazala je više čovječnosti od većine ljudi.



    Jedna odana veverica hrabro je branila telo mrtve prijateljice od tri vrane, a video snimak objavljen na "Jutjubu" pogledalo je do sada oko 700.000 korisnika.

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  6. #801

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku



    Jedna odana veverica hrabro je branila telo mrtve prijateljice od tri vrane, a video snimak objavljen na "Jutjubu" pogledalo je do sada oko 700.000 korisnika.

    YouTube- Amazing Squirrel Fights off Crows - Protects Dead Friend's Body
    Pogledao snimak a sada vec 1 081 141.

    Isto nesto slicno samo su akteri drugi :
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  7. #802

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Nakon samo dva tjedna kako smo čuli da su kolege u Osijeku dobili otkaze jer su u servisu krali dijelove, danas čujem kako su jučer kod dvojice mehaničara u mojoj poslovnici pronašli par litara ulja itd..

    Alo ljudi!! Pa koji Vam je klinac? Jbg.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #803

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Cula sam da nam uvode porez na kucne ljubimce, 500 za sterilisane a 1000 dinara za nesterilisane macke i pse. Jedna (JEDNA!) ribica ce da kosta 500 dinara.
    Sta je sledece, oporezovace vazduh?
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #804

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    klinac onomad skakao preko stolice i izleti mu lakat
    jave iz skole,urgentni,bla,bla,bla...pala longeta
    aj dobro
    racunam nije strasno,nije polomio
    danas na kontroli saznam da je povreda teska,da mora da lezi u krevetu da se ne bi stvorio hematom,da sledi bar cetiri nedelje gipsa a onda i fizikalna terapija
    e kad nisam pala u nesvest....
    totalno sam sjebana
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #805

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Cula sam da nam uvode porez na kucne ljubimce, 500 za sterilisane a 1000 dinara za nesterilisane macke i pse. Jedna (JEDNA!) ribica ce da kosta 500 dinara.
    Sta je sledece, oporezovace vazduh?
    A?
    Ja trenutno imam 5 ribica...znaci 2500 dinara (a bilo je perioda kada sam ih imala i po 30-40 komaTa)...
    Ne mogu da verujem...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #806

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    paparazzIN avatar .. INdirektno.



    Mai Lamore



    Prices
    27.945.00 USD



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #807

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    U Blicu videh spisak imovine gospodina Šarića i njegove rodbine. Šta će mu to? Megalomanija ? Puno rodbine?

    I kako to može da se sakrije...ccccc c c c c c c
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #808

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    A?
    Ja trenutno imam 5 ribica...znaci 2500 dinara (a bilo je perioda kada sam ih imala i po 30-40 komaTa)...
    Ne mogu da verujem...
    Mislim da ce ovo da vazi samo za teritoriju Beograda, ako vec i ne vazi, nisam sigurna

    LM.. bez teksta sam ostala pre dve veceri kad sam pricala sa jednim drugom koji je mladji od mene 5 godina. Skoro smo se zdruzili, bas dobro i decko mi se otvori ponekad jer ga slusam i posavetujem, dobro uglavnom.
    Pricali smo u subotu uvece (tj. ujutru u 5 pored vatre) o seksu, rekavsi mi da je bio sa bivsom to vece i da je meni nasao nekoga, na sta sam ja pocela da se smejem jer zaista ne znam sta bih radila sa klincem, osim da ga drzim za ruku, jer mi izivljavanje nada mnom ne treba. E sad, kontala sam da je imao odnos do sada, ali kad mi je rekao da je imao sa 14 godina prvi, da je od tad presao preko poprilicnog broja devojaka (i sve ih znam, to su sve klinke od 14-15 godina), da fantazija nema jer je probao sve sto je hteo.. Ono, isprozivao je neku devojku koja je bila kod nas to vece jer je "glumila finocu" a kresali su je on i ortak u isto vreme. Ona ima 17-18 godina.
    Ja sa moje 22 godine (skoro i 23) nisam probala trojku. Nisam probala u vodi. Nije preko mene preslo pola sela.
    Definitivno sam za seksualno obrazovanje u skolama, jer su ovi klinci toliko neobavesteni (objasnjavala sam mu sta je menstruacija ) i toliko neinformisani da je to katastrofa. Znala sam ja to, ali je porazavajuce kad se sam u to uveris.
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #809

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ne danas..nego od pre nekih desetih minuta ,kad procitah post Ser Gogsija u pricama za melem duse...
    Ne mogu da verujem da neko ko sebe smatra ''slugom bozijim'',napise onako morbidnu i veoma tuznu pricu o (ocima..o ..slepima...) koja je neprihvatljiva i potpuno neprimerena..i to posmatrana sa svih mogucih aspekata...a psiholoskog narocito...
    Ovakvim pricama nanosimo nemerljivu emocionalnu stetu coveku kao pojedincu i drustvu uopste ,navodeci je kao kakav pozitivan primer ,ne shvatajuci da upravo paramo i jos jace ranjavamo ...
    nista nema tako ostar vid kao ljubav

  15. #810

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Danas me ostavilo bez teksta prepucavanje oko jedne, navodno, poučne, i ujedno, bez navodno, kamena, a ne melema za dušu.

    Kako to da tom zaljubljenom mladiću, ili lekarima koji ga (ih) operisaše, ili napokon piscu priče, nije palo na pamet rešenje da presade samo jedno oko?

    Pa zar takva priča, kada bi bila moguća, ne bi bila melem?

    Da, ali onda ne bi bila "poučna"!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

Strana 54 od 69 PrvaPrva ... 444525354555664 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 13:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 13:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •