Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 62
Strana 62 od 69 PrvaPrva ... 12526061626364 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 916 do 930 od ukupno 1024
  1. #916

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #917

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ovaj susret

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #918

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    .....jedno neochekivano pitanje na ulici. Kada vas zaustavi neki prolaznik, onda ocekujete pitanje tipa:'Izvinite, koliko ima sati?' .....ili, gde se nalazi ta i ta ulica .....ili, gde je ta i ta ustanova, prodavnica. Ono sto ne ocekujete je da vas pitaju je:'Izvinite, da li znate gde ovde stanuje, zena koja gleda u karte?' .............nem' pojma, nisam iz te price...... pitanje me ostavilo bez teksta.

  4. #919

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Da čovek koji je prošle godine uzeo 3.277.942 dinara nije mogao sebi da priušti izradu vizit karti u iznosu od 944 dinara, nego je i to moralo da se plati iz državne kase.

    A i ja sam budala što sam dozvolio da me iznenadi neizmerna alavost onih na vlasti.

  5. #920

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ... kada sam video da na "Igrama bez granica" niko nije učestvovao još od marta meseca!

  6. #921

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Čovek sprco 37 godina u guzicu i ne zna šta je G tačka.
    15 godina braka i on ne zna šta je, a kamoli gde je G tačka.
    Prvo sam mislila da me zahebava, ali kad smo počeli da mu objašnjavamo šta je, gde je i kakve reakcije kod žena izaziva pronalaženje te divne oblasti, on se namtrštio i rek'o:
    "Joooj fuj nemojte više, ja jebem da meni bude lepo."
    I šta ću. Završim konverzejšn pogledom u njegovu ženu i kažem: "Uuu jee...ti si neki žešći jebač.
    Sad mi je jasno što je ova tvoja svaki dan nervozna i nadrkana."

    I meni nešto fali kad pokrećem 'takve' teme u 'takvom' društvu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #922

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ostavilo me bez teksta to što je Adrijana sinoć ispala iz daljeg talmičenja za Prvi glas Srbije od ovog lika:

    Adrijana:

    Dušan:

    Tuga...

  8. #923

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Mene je ostavilo bez teksta sto je ispala Tatjana, pored Ane Perisic koja je inace izvanredna, ali je sinoc promasila intonaciju, i to od pocetka do kraja A ovaj Dusan, brate, lepo decko peva, al' promasio je takmicenje, Sasa Popovic place za takvima.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #924

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Obama se mnogo sekira sto Iran razvija nuklearno oruzje jer to nije dobro,mislim ,Iran jos nije spreman da preuzme takvu odgovornost..
    omg..
    i ,Obama je ocajan sto Rusija i Kina ne haju mnogo za to...mislim,mogu da stave veto a nesto nece...zar ne vide koliko je to opasno za citav svet?
    da li ce i nasi da se bune?
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #925

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #926

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  12. #927

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Pre par dana dobijem poziv od neke gospoje, kaze slavimo rodjendan, dolazimo kod tebe u kafanu,dovodimo stripera ili ti u prevodu onaj sto se skida za pare. Reko gospodja mi sebe smatramo za respektibilan establisment ili ti u prevodu postenu kucu tako da takve egzibicije cuvajte za neke druge prilike. Dogovorimo se mi da striper bude van protokola i ja totalno zaboravim na to.
    Moram da se pohvalim, postacu glumac i to holivudski, danas smo snimali reklamu za ovu moju firmu i ja sam bio glavni, imao sam najvecu glavu od svih koji su se nasli u kadru. Sad se vi pitate kakve veze ima sve ovo ali ima, u trenutku snimanja reklame u kafanu ulazi Hugh Hefner sa nekim zecicama, to vam je onaj čiča iz Playboya, ali one zecice nisu,ko da ih je pokupio na gerijatriji.Totalni raspad sistema, kamere na njemu, statisti za reklamu skacu da se slikaju sa dekicom, reditelj balavi i menja scenario reklame, musterije u redu za slikanje, sevaju blicevi, a mene ko da su me stavili u Felinijev film da glumim sa Batom Zivotinovicem(izvini Bato, omaklo mi se). Musterije misle da je dekica deo reklame, neki misle da je stvarno HH, a meni sine onaj striper iz telefonskog razgovora, pa mu ja pridjem i kazem ,ako se skines ovde u gace jebacu ti sve po spisku. Dekica se nasmeje, predlozi da se slikamo i izgubi se u masi znatizeljnih. Nakon jednog sata, dodje limo sa sve zecovima na vratima, pokupi trezno i pijano, razbeza se rulja, a ja ostadoh bez teksta u kakvoj iluziji zivim.
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  13. #928

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    u trenutku snimanja reklame u kafanu ulazi Hugh Hefner sa nekim zecicama, to vam je onaj čiča iz Playboya, ali one zecice nisu,ko da ih je pokupio na gerijatriji.Totalni raspad sistema, kamere na njemu, statisti za reklamu skacu da se slikaju sa dekicom, reditelj balavi i menja scenario reklame, musterije u redu za slikanje, sevaju blicevi, a mene ko da su me stavili u Felinijev film da glumim sa Batom Zivotinovicem(izvini Bato, omaklo mi se). Musterije misle da je dekica deo reklame, neki misle da je stvarno HH, a meni sine onaj striper iz telefonskog razgovora, pa mu ja pridjem i kazem ,ako se skines ovde u gace jebacu ti sve po spisku.
    Aj priznaj...el bilo neke akcije?

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #929

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    u trenutku snimanja reklame u kafanu ulazi Hugh Hefner sa nekim zecicama, to vam je onaj čiča iz Playboya, ali one zecice nisu,ko da ih je pokupio na gerijatriji.Totalni raspad sistema, kamere na njemu, statisti za reklamu skacu da se slikaju sa dekicom, reditelj balavi i menja scenario reklame, musterije u redu za slikanje, sevaju blicevi, a mene ko da su me stavili u Felinijev film da glumim sa Batom Zivotinovicem(izvini Bato, omaklo mi se). Musterije misle da je dekica deo reklame, neki misle da je stvarno HH, a meni sine onaj striper iz telefonskog razgovora, pa mu ja pridjem i kazem ,ako se skines ovde u gace jebacu ti sve po spisku.
    Aj priznaj...el bilo neke akcije?

    Znas me, znam te
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  15. #930

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Postupci meni tobože poznatih ljudi. Činjenica da sam napunila 35 godina a nemam pojma o međuljudskim odnosima, emocijama..
    I uvek se sapletem o isti kamen, Samo ne znam iza kog ugla će iskočiti.
    Boli kad se suočimo sa saznanjem da smo emotivno nezreli, afektivno vezani za nestabilne ljude...
    Kada ćeš porasti mali veseljače....
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 62 od 69 PrvaPrva ... 12526061626364 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •