Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 66
Strana 66 od 69 PrvaPrva ... 16566465666768 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 976 do 990 od ukupno 1024
  1. #976

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Неутрални и неупутјени...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  2. #977

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    baš to leptiric, imaš frenda ili frendicu iz CRO za koje misliš da su OK, ne pričate o politici, ne pričate o ratovima, bilo pa prošlo, i onda se uplašiš njihovom reakcijom na puštanje ove dvojice...

  3. #978

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    baš to leptiric, imaš frenda ili frendicu iz CRO za koje misliš da su OK, ne pričate o politici, ne pričate o ratovima, bilo pa prošlo, i onda se uplašiš njihovom reakcijom na puštanje ove dvojice...
    ...šta bilo pa prošlo...nije prošlo ni pre nego je bilo.
    Sećam se...letovanja osamdesetih godina,da,da...
    Oduvek je to u njima...
    Te me čudi što te ostavilja bez teksta njihova reakcija.
    Geni su ti čudo
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #979

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    necu da govorim o haskom tribunalu jer je oslobadjajuca presuda necuvena i skandalozna i dize mi pritisak
    a onda,necu ni da na fejs postavljam komentare na to jer mi je najbolja drugarica Hrvatica,i poznajem jos nekolicinu njih koje volim i postujem
    Skandalozno,rekla sam svojoj drugarici Hrvatici.Sramota,stvarno,kazala je ona.Pa smo nastavile da pijemo kafu i ogovaramo decu....

    nego....

    nocas sam na historiju gledala neku podugu emisiju o nindzama i iganskim ratovima u 16.veku u Japanu i nacisto sam bila fascinirana celom pricom....naravno,pojavio se tu u kratkim insertima,kao neko ko objasnjava tehniku ili cilj,i covek koji se trenutno smatra poslednjim zivim ninzdom u Japanu...

    dakle,ta samodisciplina,to celicenje tela i uma,...pa....zabezeknuta sam bila...ej,16.vek!

    obozavam Japan svakim danom sve vise....kao da su vanzemaljci a ne ljudi......


    ej,vidim da je bio i na rts-u!

    dakle:Nindze - ratnici iz senke

    Britanski dokumentarac iz 2011. godine


    Priča o poreklu, tradiciji i fantastičnim vojnim veštinama japanskih nindži, maloj družini nepokornih planinskih seljaka.

    Priča o poreklu, tradiciji i fantastičnim vojnim veštinama japanskih nindži, maloj družini nepokornih planinskih seljaka koja je sejala strah u kosti običnim ljudima i bila u stalnom sukobu sa samurajskim klanovima. Nindže su se prvi put pojavile u 14. veku u planinskoj oblasti Iga Koka, gde su se, zajedno sa nekadašnjim seljanima, u tajnosti obučavali za ratnike. Vremenom su nindže usavršavale svoje gerilske veštine i tehnike špijunaže i ubistava, kako bi sačuvali svoju nezavisnost od moćnih vlastelina. U ovom filmu glavni junak je Tanba, koga je deda obučio da bude nindža. Pratimo njegov život od malih nogu, preko mladalačkog i zrelog doba, pa sve do starosti, dočaran kompjuterskom animacijom, igranim sekvencama, kao i originalnim nindža kostimima i oružjem.
    Poruku je izmenio believer, 18.11.2012 u 17:31
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #980

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    A ja gledala neku emisiju o sapunima i ostadoh bez teksta da se u Srbiji godišnje proda 2 sapuna po glavi stanovnika
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #981

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Moja rutina kad se vozdignem ujutru (ili kad vec): premestam kanal na TV - u na VH1, ustajem i pristavljam kafu i odlazim u klonju. E. Sedam malopre za internet sokocalo kad ono, Idoli tamburaju na VH1 Jos sam isprva pomislila da sam greskom metnula na Pink Music.

    Ime: pikchr-10704.jpg Pregleda: 21 Veličina: 86.3 KB

    Ime: pikchr-10701.jpg Pregleda: 22 Veličina: 92.2 KB

    I evo, upravo izreklamirali Denis & Denis Kad je ono smak sveta?
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #982

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Dobro,nije baš danas,ali setila se. Da je malo potrajalo mislim da bi Vesna Dedić (Balkanskom ulicom) skočila na Radmilu Lazić(pesnikinju) koja je definitivno u pravu u svom objašnjenju šta je "popularna literatura",šta je "treš" ... Dedićka je ubeđena da ume da piše i da sebe,između ostalog može nazivati piscem.

    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #983

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    E ko sve u Srbiji danas sebe naziva piscem...sticajem okolnosti znam za slucaj jedne nase poznate licnosti koja sebe, izmedju ostalog, naziva "piscem", dok je delove tog "dela" pisala moja kuma...

  9. #984

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Шта синоћ сањах, Боже, прелијепо. Како снови знају да се чине стварни. Сањам, и молим се да је стварност. Трнци.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  10. #985

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Mercata...
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

  11. #986

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    covekoljublje mog poznanika
    znali smo svi da je divan i dobar....ali ...
    Blic Online | Profesorka: Kolega se žrtvovao da bih ja preživela

  12. #987

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...



    Doduše,klip je stariji,ali ovo što je ovo pametno dete reklo odgovara i danas (sinoć sam videla da se ono s... od farme ponovo povampirilo)
    Kaže on, "Ja od toga ništa ne pratim .Ja mislim da je sve to gubljenje vremena i mozga zato što šta može čovek da nauči.Ništa.Može samo da nauči kako da se ne ponaša" , i nastavlja mali pametnik "ova država neće ništa da učini povodom takvog programa,sve je to propast".Sunce ti žarko,pa gde se izgubiše ovakva deca?Mali ima možda tek desetak godina, a ovako da razmišlja ( predpostavljam da su mu roditelji to vaspitanjem "naturili",ali se i nadam da se mali neće tokom odrastanja pogubiti).
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #988

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    sa obzirom na zivotni put , godine , iskustva , stvarno bih voleo da me po neki put nesto ostavi bez teksta , to je veoma pozitivno i
    uglavnom pokazuje da se puno ocekuje od zivota , da se nije potpuno sazrelo , i tako jos par nekih dobrih stvari , al' da ne tupim ...
    veoma su tanke prilike da ce me nesto ostaviti bez teksta danas , sutra a ponajmanje prekosutra .hendikep u izvornoj varijanti .


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #989

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Jedan baba iz susedne zgrade. Nasa jedna terasa gleda u neke njene prozore ali do danas nisam znala koje se prostorije kriju iz tih prozora.
    Nesto se ja muvam po terasi, a kroz prozor samo izviri babina ruka i toalet papiri, sa svim onim sto su inace prinudjeni da brisu,
    rasire se prstici babini,
    a papirici se super razletese po onom vetru.
    Ja sam svasta videla da ljudi bacaju kroz terasu, ali ovo...
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #990

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Odem pre neki dan da platim drzavnu otimacinu,na salteru sedi devojka,popeglane kosice,
    trepce vestackim trepavicama i kao kucka na kompu nesto.Iz jedno 20-og puta je uspela da "ubode"
    jedan taster,svaki put joj se nokat zaglavio na tastaturi.
    21- put ,puce nokat,puce i moje strpljenje...a ona mrtva 'ladna,uze telefon i zove kozmeticarku da pita sta da radi?!
    Usput i da upita cime da "otretira"?! neku flekicu na celu..
    Dakle,nas 5 u redu je ostalo zapanjeno...
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

Strana 66 od 69 PrvaPrva ... 16566465666768 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 13:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 13:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •