Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 27
Strana 27 od 69 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 1024
  1. #391

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Kada sam shvatila da mi je zubar izvadio zub.. Gornju lijevu peticu. I sada.. Sada sam krezuba do petka

    Ovo nisam očekivala i kada sam osjetila rupu pod jezikom, odvrtila sam si film u glavi kako ću izgledati za dva desetljeća (ako bum imala sreće..)

    Šok. Više se ne smijem.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #392

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Na rodjendanu u igraonici prilazi devojcica mami i kaze da joj se piski, na sto mama odvrati:
    - Cuti i trpi, piskices kuci!
    Na opste zaprepastenje ostalih roditelja, mama odgovorila je:
    - Ja ne dozvoljavam devojcicama da piske i kake van kuce. Cak ni u vrticu! Ko zna ko i kako ce ih nakon toga obrisati. Bolje ovako- samo kuci!

    - A zar nije to mnogo? Mislim od 8-16 su u vrticu deca? - pita je druga mama
    - Ona je tako navikla i ne mora da ide u toalet kad nije kuci !


  3. #393

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    zzena jednog od uchitelja iz moJe osnovne....sada vec pokoJnog....
    zzivi kod stara maJke u zgradi....
    zvoni danas na vrata...otvaram....bakuta sva u modricama....
    kad je deda umro cerka je posavetuJe da stan izdaJu a ona predje kod nje....
    doshlo je do toga da joj otima penziJu.....chesto drzzi zatvorenu u sobi....i ne reTko fizichki zlostavlja....

    kazze mi kewa....pustim je chesto da odspava...i poJede neshto....





    e zzivote....lutalico !

  4. #394

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...poruka od bivšeg, s' kojim sam bila u vezi cijelih mjesec dana a nisam ga vidila više od dvije godine, skoro nekad sam čula da se oženio prije 5-6 mjeseci...
    A poruka glasi ovako...

    Ugasila si me kao zadnju cigaretu, zgazila si me kao da sam list na vetru, a ja naivan mislio sam da me voliš, i da sam ti preko potreban, šta me je to prevarilo u pogledu tvom, skitnicom me napravilo rasturilo dom?



    Ooo dođi sebi dok još imaš kome Bog s njim
    I'm floating on air..

  5. #395

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Bila sam danas na konferenciji koju je održala moja firma. Jedno veliko druženje sa svim zaposlenicima iz svih krajeva Hrvatske.

    Uglavnom, nakon održanih govora i planova, otišli smo na svečani ručak u Antunović. I sjedim ja tako za stolom sa kolegicama u sali sa oko 300-tinjak nas, kadli pomislim 'gdje li je taj konobar da mi donese gusti od višnje'? I pratim ja neke konobare ali skužim da nisu zaduženi za moj stol. Ok, gledam dalje. Vidim jednog frajera i jednu žensku. Pratim njihovo kretanje svojim okom sokolovim. Frajer je krenuo. Ne gleda me ali ja gledam njega da uhvatim njegov pogled.. Ne gleda, uzima narudžbu od tamo nekih. Ne gleda i dalje a moja ruka je u zraku.. Već zamišljam kako sam opet u školi i čekam da me učiteljica prozove na ploču Ok, vidim da me on ne ferma. Pratim žensku. Prilazi.. Odjednom netko prozbori meni iza leđa: ''Gospodična, ja sam Vas osobni konobar. Izvolite?'



    Zazujala sam lagano. OKrenula se ulijevo i ugledala frajera u smokingu (konobari nisu imali smoking). Ok, pomislih da me netko od mojih zeza ali ugledah crvenu kravatu i pločicu sa imenom i sve što sam uspjela prozboriti je bilo ''Oh, a jeste?''



    Ne moram da pričam da su se cure razvalile od smijeha. A ja sam pocrvenila kao kuhani jastog
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #396

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Pun bus u njemu 100 stepeni a samo jedan prozor otvoren i jedna se baba nadje pametna i zatvori ga jer je njoj promaja Da sam samo imala nesto da je kako te babe misle samo na svoje dupe pa to je strasno
    Everybody Wants to be a Cat

  7. #397

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citala temu "10 stvari bla bla"...kako ima puno neplivaca na forumu
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #398

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Direktor mi je rekao da se u subotu, nakon 'proljetnog čišćenja' PJ 02 i ugodnog druženja sa kolegama, dogodio incident..

    Dečki su si popili i zbog ničega jedan je drugog udario čašom po arkadi lijevoj.. Jedna jedina staklena čaša je tamo bila i baš se našla u rukama čovjeka sa kratkim i zapaljivim fitiljem.

    Aha.. Šokenzi.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #399

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Setili su se Jovanke Broz !? Pa čak otišli i da je posete !?

    "Neki" ...



    Taj "neki" je (čak) i obećao:
    " da će Ministarstvo unutrašnjih poslova, po najhitnijoj proceduri, izdati putnu ispravu Jovanki Broz, kao i da će se državni organi angažovati oko poboljšanja uslova njenog života ... "



    znači "ipak se okreće"
    - konačno će joj skinuti lance, otključati katance ... i umesto rešetaka na prozore postaviti stakla.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #400

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Setili su se Jovanke Broz !? Pa čak otišli i da je posete !?

    "Neki" ...



    Taj "neki" je (čak) i obećao:
    " da će Ministarstvo unutrašnjih poslova, po najhitnijoj proceduri, izdati putnu ispravu Jovanki Broz, kao i da će se državni organi angažovati oko poboljšanja uslova njenog života ... "



    znači "ipak se okreće"
    - konačno će joj skinuti lance, otključati katance ... i umesto rešetaka na prozore postaviti stakla.

    Na sta ne juce u "piramidi" gospodin Josip Broz izjavio da od tog nema nista i da su sve to prazna obecanja.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #401

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Na sta ne juce u "piramidi" gospodin Josip Broz izjavio da od tog nema nista i da su sve to prazna obecanja.
    Ma da, to onaj Fatman (domatji nosioc mexichkosvinjskog gripa) opet nešto laže-maže, mrsi ... i glumi.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #402

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Svega je bilo za čuđenje, nerviranje, mučninu... ali ovo SUP-ovsko naređenje, molba, kako god me ostavilo bRez teksta: sutra moramo da a) spustimo roletne b) ne smemo da otvaramo prozore c) sve automobile da sklonimo sa ulice do 22:00

    Ovako nije nikada bilo, ovi se plaše i oprezniji su od svih. Što li... Priča se, priča da... neki tamo dolaze

  13. #403

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Zove me malopre drugarica i onako uz pricu kaze "Je si li videla slike sto sam stavila na sajtu od male shmizle" (to je njena sestricina)..."Idi vidi kako sam je uhvatila" i smeje se..

    Odem i imam sta da vidim...photo strip kako devojcica od 3 godinice vadi cigaretu iz kutije, stavlja je u usta, uzima upaljac i pokusava da je upali

    ...a oni to sa smehom josh i slikali
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #404

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Zove me malopre drugarica i onako uz pricu kaze "Je si li videla slike sto sam stavila na sajtu od male shmizle" (to je njena sestricina)..."Idi vidi kako sam je uhvatila" i smeje se..

    Odem i imam sta da vidim...photo strip kako devojcica od 3 godinice vadi cigaretu iz kutije, stavlja je u usta, uzima upaljac i pokusava da je upali

    ...a oni to sa smehom josh i slikali
    Ranije sam to gledao skoro svaki dan, samo sto je decak bio u pitanju. Jos i tatica podeli cigaru sa njim.
    Reality, ain't always the truth...

  15. #405

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Juche gledam TV program i vidim u najavi "emisiju" pod nazivom Shta jede Viktorija Bekam? i to u trajanju od sat vremena...i ostadoh bez teksta. Reko' bolje da su stavili naziv 'sta ne jede Viktorija Bekam ili kako da na najlaksi moguci nacin obolite od anoreksije
    E budibogsnama...blago njima sa ovakvim problemima.

Strana 27 od 69 PrvaPrva ... 17252627282937 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •