Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 28
Strana 28 od 69 PrvaPrva ... 18262728293038 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 1024
  1. #406

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Nekada davno sam bila u vezi s jednim deckom,koji me je inace jako voleo...ali eto,putevi su nam se razisli i svaki put kad bi me sreo govorio je "nikada se necu ozeniti osim ako mi ti ne kazes DA"...Sve to je vec postalo opste poznato i svi su me zezali na tu temu.
    Pre par meseci se sretnemo i on mi kaze da mu je devojka ostala u drugom stanju bice tata......ali propratni komentar "necu da se zenim" .Ma da,ne lupaj gluposti pomislih,ali iskulirala sam.


    Danas odem na posao i znate kako biva u trgovini...svasta cujes,vesti se sire pogotovo ruzne..."jesi cula sta se desilo?"...nemam pojma ljudi,danas mi nije dan za traceve..."Sasina zena se porodila u sedmom mesecu,rodila blizance,dva decaka,dobro su,u inkubatoru u N.Sadu,posto je tamo obavljen carski rez,ali..."
    Ja uzbudjena,bas mi bilo drago,medjutim zazvoni mi ponovo u usima ono "ali..."
    Ali sta?
    "Ali juce mu je zena pala u komu i umrla u 5 popodne"

    Jos mi zvoni u usima...nikakav komentar nemam...kako se sudbina igra s ljudskim zivotima...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #407

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Moje šmizla dolazi iz svoje sobe,miluje me po licu i kaže:"Kada vidim tvoje lice,moje srce se od sreće istopi"

    Treba li da kažem da ona ima samo 4.godine?
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #408

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Nije danas, neg' preksinoć il' kad beše Razumem da se neko plaši grmljavine i jakih pljuskova, znam ljude koji se pokrivaju preko glave i stavljaju vatu u uši, imam i psa koji drhti kao da je uključen na struju... al' devojka od jedno 22-3 godine na ulici sa drugaricom koja ne može da je smiri, pa je grli nešto i doziva, vrišti i trese se, suza suzu stiže, sve zaključano nemaju gde da se sakriju, kako zagrmi, a ona u vrisak neviđen, a ja x 200, ni da se umešam ni da se ne umešam... ne verujem da neko tako reaguje, a žao mi, taman kad sam htela da pitam 'oće li da se sklone kod mene malo, pobegoše na bus... svašta...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #409

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Sin od prijatelja koji ima 3 godine govori za svoj uzrast jednako dobro Arapski (maternji) , Turski (zive u Turskoj) i Engleski (majin maternji)
    Jbt ja joş nisam shvatio moju bivşu zenu na maternjem Srpskom
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #410

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Došlo mi je da grubo odgovorim onoj sekinoj misici-frendici.

    Došla je sa psom i moja malena ju po treći put pita kako se cucak zove a ova joj odgovori: ''Mei. To me već treći put pitaš! Šta ti je tako teško zapamtiti ta tri slova?''

    Majke mi, ako sam se danas skulirala na to, svaka mi čast. Koza jedna!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #411

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Može se reći da je to bilo danas...tačnije rečeno u 2 noćas...
    Vraćamo se kući...samo još da kupimo nešto da gricnemo
    Sedamo sa nekom devojkom u kola...i ona počinje da voziPosle 20 sekundi sam joj rekla da zaustavi automobil i da me pusti da izađem napolje...Nije mi bilo dobro,jer su se gume upalile od njene vožnje...
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  7. #412

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    da je moj prijatelj prodao svog psa za 11000 evra
    neunistiva zlojebaba!

  8. #413

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    danas sam ostao bez teksta kada sam video da niko nedelju dana nije ostao bez teksta
    madaaa, možda to što u topicu već više od 200 sati nije osvanuo ni jedan post znači da su to vreme svi ostali bez teksta

    tek sad mi ništa nije jasno

    ... i ponovo sam ostao bez teksta

    ću se ponovo javim kada dodjem do teksta

    ... ili kad ostanem bez njega

  9. #414

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    da je moj prijatelj prodao svog psa za 11000 evra
    11000 evra? Pa sta taj pas radi, drka kitu, s' oprostenjem, za tu lovu? Sprema kucu, vozi kola.. koja je to rasa jbt? Pa kuce se prodaju za manje love.
    E, ovo me ostavilo bez teksta, kompletno.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #415

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Dodje mi malopre komsinica i zamoli me da joj narezen DVD "Beli macor, crna machka" (ili je obrnuto..ali nema veze..)...

    I nadjem ja taj DVD..otvaram ga..i imam sta da vidim...unutra oni zuti mravi napravili svoje gnezdo

    ...ceo DVD pun neceg k'o piljevina..i sav "upljuvan"...

    ...i gomilu mravica...qq...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #416

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Bezobrazluk i uskogrudnost.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #417

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Otišla da kupim detetu krede u boji,i kontam naravno da to ne košta stotinu dukata,no kada ih je žena već spakovala i otkucala račun cifra koju je izgovorila je bila 472,00 din ...šta ću,izvadim pare i platim 472,00 din za 4 krede ...ili to nije puno,veze nemam
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #418

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Novine pune tekstova o kojekakvim duševnim bolesnicima i drugim ludacima, jbt pa u kakvom svetu to živimo
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #419

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Novine pune tekstova o kojekakvim duševnim bolesnicima i drugim ludacima, jbt
    pa dok o svakom političaru spomenu bar ponešto.. eto ti.. pune no..
    še.

    mslm odma' po"žute" () novine .


    i tako ... redovno ostavljana bez teksta, odlučila sam da umesto novina ubuduće kupujem Perfex ... lakše se briše.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #420

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Jutros sam gazio istu ulicu kao i svaki dan odlazeći na posao, bila je sablasno pusta i u njoj po prvi put ove godine osetio sam miris lipe...snažan, prepoznatljiv, drag, potreban... Obradovao sam se po ko zna koji put u životu lipi, mirisu njenih cvetova i junu uopšte. Usporio sam korake koliko sam mogao da bi me taj osećaj u potpunosti opio i ulepšao prestojeći dan... Ipod mi je kroz telo slao tako omiljne zvuke pesme Pink Floyda - Wish You Were Here, a ja sam želeo samo da se ulica proteže kilometrima, da što duže hodam kroz nju kao kroz raj.

    Ni kasnija kiša nije uspela da pokvari ovaj osećaj...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 28 od 69 PrvaPrva ... 18262728293038 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •