Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 65
Strana 65 od 69 PrvaPrva ... 15556364656667 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 961 do 975 od ukupno 1024
  1. #961

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ...kada sam videla sliku moje, nove, licne kar(t)e.
    U jbt
    Svecano obecavam da cu biti uzoran gradjanin ove zemlje te necu biti dovedena u priliku da istu pokazujem bilo organima javnog reda i mira bilo ikom drugom.
    Nego...da ja objavim da sam je izgubila te se sledeci put slikam kod fotografa
    Mislim, te nove LK. Imam čitač LK pa ponekad dođu ljudi kod mene da im odštampam podatke sa čipa. Lep te heb'o koje face. Lepši bi bili kod Horejša na stolu. Keve mi....
    Pa kad ti krive glavu u nenormalan položaj jer tamo neki softver ne da zeleno svetlo, mrzi ih da podignu aparat na stalku pa ja moram da imam podvaljak ko Čanak na mojoj novoj LK
    Dodji janje kad se žito žanje




  2. #962

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ...kada sam videla sliku moje, nove, licne kar(t)e.
    U jbt
    Svecano obecavam da cu biti uzoran gradjanin ove zemlje te necu biti dovedena u priliku da istu pokazujem bilo organima javnog reda i mira bilo ikom drugom.
    Nego...da ja objavim da sam je izgubila te se sledeci put slikam kod fotografa
    Mislim, te nove LK. Imam čitač LK pa ponekad dođu ljudi kod mene da im odštampam podatke sa čipa. Lep te heb'o koje face. Lepši bi bili kod Horejša na stolu. Keve mi....
    Ma...kao sa poternice..msm, ako bi izdali na osnovu LK poternicu, nasli bi me nikada...a mozda ni tada.
    No, cip nisam uzela...a jok da oni tamo neki ko zna koji prate dI se ja krecem
    Djavolja je to rabota.
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #963

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    U mom gradu je udruženje fotografa podnelo prijavu protiv MUP-a sa obrazloženjem da su internim aktom napravili monopol i zaposlili nekog ko veze nema sa fotografijom. Nije tajna da su mnogi profesionalni fotografi imali solidan prihod od fotografija za dokumente. Ovim internim aktom su ostavljeni bez posla a klijenti nezadovoljni fotkama koje se izrađuju u MUP-u.
    Zar nije poenta da svako radi svoj posao?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #964

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Odem danas na feJs...posle ihahaJ....
    I lepo mi ponudi za frenda...Jelenu Tosic Karleusu
    I jos kaze da imamo jednog zajednickog prijatelja

    ...i ae da vidim sa kim sa ja tim "zajednicki"...kad moj sin...ejjjjj...moj sin je prijatelj Karleusin na FB...

    Da l' da se ubijem odma' ili malo kasnije?
    Budi pametan i pravi se lud

  5. #965

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...



    Svi znamo koliko je ona "pametna" i ne znam kako mi je ovo promaklo,ali šokiralo me je kako ona poredi sebe i Jovana Ćirilova.Zapravo,paralelu koju pravi među sobom i ostalim ljudima koji se bave pisanjem.
    Kaze ona :"Problem je da JA,ako moram dvaput da pitam šta je gospodin hteo da kaze.Jer ako ne razumem JA onda ne razume ni prosečni gledalac".I dodaje:"Mislim da sa prozrela negde,zašto vi pišete 25 godina a onda se desi jedna mala revolucija za samo jedan dan.Prvo,25 godina je jako dug period i svi oni koji su negde bili u umnoj snazi pre 25 godina,danas nemaju snage ni za šta"..."Ja kad slušam vas,(obraća se Ćirilovu) imam problem da vas razumem".
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 11.08.2012 u 18:42 Razlog: dodatak citata

  6. #966

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Da se radi na zaglupljivanju nacije, svima je već odavno jasno. Ali da se ovako dobrano odmaklo, nisam znala.

    U to ime, upoznajmo se sa najnovijim pravopisom u praksi, da vidimo kako to mladi uveliko već koriste:


    ..:: ee matzane ;p owaj..chyo sam owy pesmy chim je snimljena.. ma daj brate,sllyshaj je,tzyra od zhallosti jetza dok pewa ;\ chyj kolliko straxa ima y njenom gllasy,werowatno joj je i mnogo treballo da sqpi snage da snimi ty pesmy.. to e ona shto joj dechko poginyo,znao sam i kako i shta je bilo alli zaborawio ;s swe y swemy,istinito alli mnogo tyzhno..respecT.
    Tekst preuzet s neta, objavljen kao komentar

    Što bi rekli Darko&Marko, sunce li ti Žarko.... Obradović....
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  7. #967

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ovo!
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  8. #968

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Lekarska nebriga
    Ostavili coveka da umre na 200 metara od ulaza u dezurnu sluzbu, jer lekarka navodno nije smela da napusti radno mesto t.j da izlazi iz kruga ambulante.
    Bruka!!! Covecki zivot je izgubljen zbog postovanja odredjenih pravila. I celo vreme se pitam sta li ona ima u sebi umesto srca? I pre svega kakav lekar je to koji ne razmislja da se bori za ljudski zivot, vec za svoje dupe. A pobogu, pa zar bi je neko kaznio ako je pomogla i spasila ga????


  9. #969

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ovo..Akinator, the Web Genius

    Pogodilo mi Đoku Balaševića, Vladu Georgijeva, Lepu Brenu, Sergeja Trifunovića, Milku Canic ()
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #970

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    од аеродрома за кифлу

    Пензионери који примају пензије преко „Поштанске штедионице” међу првима добили дивиденде „Аеродрома” Београд у износу од 28,8 динара



    Ко каже да нема користи од бесплатних акција које би требало да добије око пет милиона грађана Србије? Од добити на бесплатне акције Аеродрома „Никола Тесла” Београд, једног сa списка јавних предузећа на чије акције грађани имају право, требало би да стигне читавих 28,8 динара.



    skoro 29 dindzi ......


    Jos dinar pa mozes kupiti kiflu.


    Ako pronadjes pravu Pekaru....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #971

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Došla devojka da konkuriše za posao. Onako, nebitna, nije neka lepojka, ali konkuriše za posao u državnoj službi, ne za kupleraj. Završila fakultet u Beogradu sa visokim prosekom. Ostavila CV sa sve slikom, isto tako nebitnom, pa čeka da je obaveste šta su odlučili.
    Dolazi direktor, mali čovek u velikoj limuzini, pogleda CV podrugljivo i pita "Ko je ova majke Ti?" Sekretarica kao iz topa ponovi ono što sam gore na pisala, dakle da devojka traži posao i da je ostavila CV. Na to čovečuljak, nekoć prištinski student, podrugljivo prokomentariše "Kakva nakaza" i baci biografiju na gomilicu papira za reciklažu i onda pogleda ispod svog stola i pita "A otkud ovaj viski", a sekretarica će na to, ostavio XY (koji inače radi posao za koji devojka konkuriše a nije diplomirao, čak ni tada neće biti kvalifikovan, ali radi ruku na srce, veoma uspešno). Čovečuljak podigne obrvu, nasmeši se osmehom moćnika i prokomentariše "Sve mi se više dopada ovaj XY"...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #972

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Šta je bRe ovo
    Odem sada na FB posle nekog vremena i preveli me u vremensko sranje ono
    Da sam htela imala bih je još ihahaj...ali nisam...
    E svašta...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #973

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Danas mi je Fb zid zatrpan nacionalistickim porukama, ali ovo mi je.. Ne znam. Nisam nasla lyrics, pa ako vam se ne smuci posle nekog vremena, odslusajte do kraja.

    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #974

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    radost komšija, posebno komšinica... nisam mislio, za neke, da su toliko zaluđeni gotovinom...

  15. #975

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    radost komšija, posebno komšinica... nisam mislio, za neke, da su toliko zaluđeni gotovinom...
    A čuj, keš je keš...a ček je...
    A ti bi na muFte?
    Na koliko rata?

    Starka...ne zna se da li je gore imati nacionalističke poruke na FB ili kada imaš za frenda nekog iz CRO...koji je, btw, ok...ali njegovi frendovi nisu...pa čitaš svašta nešto...

    p.s. nisam odslušala do kraja...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 65 od 69 PrvaPrva ... 15556364656667 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •