Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 64
Strana 64 od 69 PrvaPrva ... 14546263646566 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 946 do 960 od ukupno 1024
  1. #946

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Komentari nekih koji zele da budu duhoviti i ostave toboz neki utisak, samo pokazuju elementarno nepoznavenje Biblije i nesvesnost svog jadnog duhovnog stanja.
    Zašto neprestana potreba za preganjanjem?

    Možda neki ovde samo pokušavaju da unesu malkice onoga čega nam svima jako fali..pozitivne energije,šale.

  2. #947

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Pored onog sto sam vec spomenula, ostavlja me bez teksta i to sto pomenuti Jehovini svedoci ne umeju da pricaju ni o cemu drugom osim o onome o cemu i inace trube 24/7, pa koriste svaku priliku da o tome kazu po koju, cak i ako to blage veze s temom nema.

    Dakle, postoji adekvatna tema za to, a ovde cemo o drugim nekim stvarima.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #948

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    covek je stranac iz israilja .
    srbi uvek lepo primaju strance .
    prema tome ...nek kaze sta ima,
    a onda nek putuje
    i nek ne pita za manastir,
    israiljac .
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #949

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    elem
    dosla nam je drugarica iz Kalifornije
    kad ona dodje nas sestoro ,koji se ne vidjamo i ne druzimo mnogo preko godine,se naprasno povezemo u jednu celinu i mnogo vremena provedemo u smejanju i zabavljanju
    kad dodje,ona je kod svoje mame
    trcka oko nje,ugadja joj,kupuje joj gluposti.sve cini sto cini dobra kcer
    i sutra joj je rodjendan,i planirala je da zurku napravi u petak,pred odlazak

    malopre mi salje poruku da je otkazano,da cemo se samo pozdraviti...
    naime,njena majka ne moze da spremi sve to,ne moze da trpi guzvu i tako...

    pa kakva je to majka,svemujebem!?!?!!?!???!?!???!?!?!?


    malopre sam je zvala
    napravicemo zurku kod mene,kakav je to problem?
    spremicu krilca s pivom,salate,slanu tortu od praziluka i slanine,ama sta god hoce!

    nit mi je tesko,nit me mrzi
    samo
    ne mogu da zamislim da majke mogu da budu tako samozive dzukele...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #950

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne mogu da zamislim da majke mogu da budu tako samozive dzukele...
    Jedna takva nam je došla u naše malo misto. Da pomogne ćeri.
    Znaš, ona neće nigde za Novu godinu ne ide joj se, te joj se ne ide za Božić, te ovo te ono. A ćera neće da je ostavi samu i tako...sede kući.
    Moja bi rekla...ma idite deco, ja volim ranije da legam. Ako bi se i prenemagala i pravila od sebe žrtvu, ja bih je ostavila. Jer...i tu _baba_ tvrda srca bila da od srca suzu ne pustila.
    Jadna mama, uvek sama.

    Dve škorpije pod istim krovom, mama i ćera, ubitačna kombinacija.
    Zbog njih i napisah na onoj temi...škorpije su kolateralna šteta po moj nervni sistem. Bilo po horoskopu oli po karakteru.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #951

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    uzassss
    ceo dan sam pod utiskom
    da li treba da kazem da je drugarica imala rak mozga i da je jedva prezivela...?
    i posle ti majka ne da da pozoves prijatelje jer ne trpi guzvu...

    ako bIdnem takav kreten kad odem u qrac sa zivcima ovaj moj slobodno nek me ubije....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #952

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...neke slike, tj...slika...
    ...u koloru....
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #953

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    onaj gmaz od direktora Narodne biblioteke....

    smeniti,nego sta....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #954

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Film...bajka o iskonskom.
    Koliko lako "spadnu" godine, disciplina, planovi,..milion bzvz stvari..i ostaneš ono što jesi, dečak.
    Ne priča mi se..
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #955

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...



    Fenomenomenomenalno...
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #956

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Дебилитет који људи показују на фејсбуку. Прво оно што се копирали у статусе:

    Srboljub Trifko Joksimovic 14 - godišnji dječak je dobio šest hitaca od svog očuha, dječak je pokušavao zaštititi svoju sestru od dvije godine da ne bi bila silovana. Ništa se nije dogodilo, zahvaljujući hrabrosti svoga brata. Sve se to dogodilo dok je majka bila na poslu, ovaj hrabri dječak se bori za život, ali liječnici kažu da neće preživjeti bez operacije. Operacija koja je vrlo skupa i njegova majka to ne može platiti. Facebook i tvrtke suglasni da doniraju 45 centi za svaki put kad netko objaviti ovu poruku na svom profilu, izgubit ćete 2 sekunde, molimo kopirajte i zalijepite na zid, pokušajte to Vas ne košta ništa

    А ових дана:
    Ovo djete je bolesno od raka.facebook ce platiti 3 cent za svakoga ko objavi

    Са све 6 слика болесног детета...

    Мислим, јеботе!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #957

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    I ne samo danas....ja ne mogu da se naviknem na ovu prodavacku finocu i kulturu i susretljivost.

    Iako je uveliko juli, danas sam isla nesto pred put kupiti u BIPA-i...provuku onu clansku karticu, i kazu da sam dobila rodjendanski popust, jos mi cestitaju i rodjendan, pozele lijep ostatak dana i vikend.
    Koliko god guzva bila na kasama, naporan ili lagan dan im bio...ovi ljudi uvijek, znam da im je po sablonu, ali pozele lijep ostatak dana, vikend, odmor, praznike...pa ono kad si nekad tuzan i usamljen, prija kad je neko prema tebi fin, a ne da te jos doceka na noz pa pozelis da na njega/nju istreses sve.

    I juce neka baba vraca neki sir...prvo ga je kupila, pa hoce popust na njemu, da bi na kraju trazila da se stornira...a prodavacica trci, smjeska se...pa ja sam licno vec htjela da razgulim babu, a da sam prodavacica, bubnula bih joj sir u facu, pa neka me izbace...ne znam, ili piju neke fine, smijesne pilulice cim dodju na posao, ili je lova sama po sebi stimulans ili su ljudi fakat fini.

    Da se najezis.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #958

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat Fines kaže: Pogledaj poruku
    Komentari nekih koji zele da budu duhoviti i ostave toboz neki utisak, samo pokazuju elementarno nepoznavenje Biblije i nesvesnost svog jadnog duhovnog stanja. Ali posto na ovom forumu za razliku od takvih ima i onih iskrenih, koji ozbiljno razmisljaju o duhovnim stvarima, pokusacu da objasnim pravi razlog svih nasih problema. Tacnije, samo cu preneti ono sto Biblija o tome pise.

    Elem, neposlusnos prvog ljudskog para se nije sastojala u tome sto su imali polne odnose. Naprotiv, Bog ime je cak i zapovedio da to rade. Kako bi se inace razmnozilo covecanstvo bez polnih odnosa. Nihova nepolusnost je bila u tome sto su uzeli plod sa simbolicnog drveta "spoznanja dobra i zla". Sa tog drveta nisu smeli da uzimaju plodove. Kazna za takvu neposlusnost bila bi smrt. Nazalost oni su iabrali da budu neposlusni toj jednostavnoj zapovesti. Najpre Eva a zatim i Adam. Taj dogadjaj oznacio je pocetak svih problema sa kojima se danas suocavamo.

    Ko zeli da se uveri u istinitost ovoga sto sam napisao neka sam u svojoj Bibliji procita 1.Mojsijevu 2. i 3. poglavlje.
    Pa kolko ja vidim i čitam ovde nije reč o bibliji i hoćemo li večno živeti ili ne,,,,itd.već ,pa valda piše naslov teme.Eto ja sam morala da se "osvrnem" na ovo parče bez teksta.

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  14. #959

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ...kada sam videla sliku moje, nove, licne kar(t)e.
    U jbt
    Svecano obecavam da cu biti uzoran gradjanin ove zemlje te necu biti dovedena u priliku da istu pokazujem bilo organima javnog reda i mira bilo ikom drugom.
    Nego...da ja objavim da sam je izgubila te se sledeci put slikam kod fotografa
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #960

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ...kada sam videla sliku moje, nove, licne kar(t)e.
    U jbt
    Svecano obecavam da cu biti uzoran gradjanin ove zemlje te necu biti dovedena u priliku da istu pokazujem bilo organima javnog reda i mira bilo ikom drugom.
    Nego...da ja objavim da sam je izgubila te se sledeci put slikam kod fotografa
    Mislim, te nove LK. Imam čitač LK pa ponekad dođu ljudi kod mene da im odštampam podatke sa čipa. Lep te heb'o koje face. Lepši bi bili kod Horejša na stolu. Keve mi....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 64 od 69 PrvaPrva ... 14546263646566 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •