Danas me je ostavilo bez teksta... - Strana 31
Strana 31 od 69 PrvaPrva ... 21293031323341 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 451 do 465 od ukupno 1024
  1. #451

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Strasno, ostala sam bez teksta.
    Iz kakve kuce izlaze ova deca, ako su to uopste deca i kakvo vaspitanje nose sa sobom.

  2. #452

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    i mene je ostavilo bez teksta...
    nadam se da ce konacno direktori skola stati pored svojih profesora a ne na stranu roditelja i uticajnih zvanicnika!

    Naime, kao da sam ja nekada negde izneo:
    Branka Tišma, školski psiholog, objašnjava da je prisutna tendencija omalovažavanja profesorske profesije i jedna ideokultura u kojoj je dete uvek u centru pažnje. Roditelj uvek štiti interes deteta na osnovu njegovih želja i njegovih nepotrebnih potreba, pri čemu se razvija kultura podilaženja i udovoljavanja deci i odobravanja svega što ona učine.
    Jer niko ne sme da dira moje dete, moje dete je uvek u pravu i ja ne tucem svoju decu!
    Vraga! Batina je iz raja izasla!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #453

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Danas me je zapanjilo pitanje jedne osobe koja inače nije glupava da li mogu da joj pomognem oko traženja nekih fontova,što i nije tako glupavo,ali pitanje "da li ćirilica ima i druge brojeve pored slova?" me je ostavila zatečenom!!!!!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  4. #454

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Svašta...pa tamo uopšte nije bilo "hemije" !

    Nikako mi nije jasno zašto je toliko vremena trebalo da bilo ko se "nađe" profesorki ?
    Aman....pa onaj debil 5-10 minuta ometa profesora i ne dozvoljava mu da sedne za katedru ? Da ne pominjem totalni idiotluk da se fizički obračunava .
    Jbt...moraćemo pandure i u učionice da postavljamo (mada ...to i nije baš loša ideja).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #455

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Jedan mail...nisam ocekivala...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #456

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Strasno, ostala sam bez teksta.
    Iz kakve kuce izlaze ova deca, ako su to uopste deca i kakvo vaspitanje nose sa sobom.
    upravo tako
    ili bolje je reci da je ovo prikaz domaceg nevaspitanja...


  7. #457

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    ... stanje u kom se nalazi groblje u Vrbasu. Zaraslo u travu, ružičnjaci podivljali, neke velike breze kojih se sećam posečene, voda koja se sa česme kad pustite vodu odliva ravno na vaše noge (do prvog šahta ima 3 metra, ali nije napravljen pristojan odvod). Ne sećam ga se ovakvog...



  8. #458

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Moja cerka....igra neku igricu, i negde je zapelo...cujem svadja se..i u jednom momentu kaze kompjuteru "kushi purac"

    Garant pokupila od brata, kada ja ne cujem
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #459

    14 Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Naseljaški noćni život.
    Klinci bez mnogo izbora, nervozne komšije...
    Uzajamno spominjanje majki, kroz - psovke.


    Nije nama potreban niko sa strane (sindrom ''neko drugi'' ) - ''sredićemo se'' međusobno.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #460

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ljudi...me ostavljaju bez teksta,iznova...iznova...

  11. #461

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Ostavilo me bez teksta to sto svekrva nema roletne ili venecijanere na prozorima. Ej!
    Malopre se prevrnem u krevetu, kad odjednom...vidim svetlo na kraju tunela...ajde baba...tu tu pa pa
    Prockiljim na jedno oko, pa na drugo... da s' uverim i utvrdim...jbte i obnevidela i oslepela od Sunca...kao da mi neko brenerom przi ochi...po ko zna koji put pomislim kako je onaj cybermikan budaletina, zagnjurim lice u jastuk, rukama ga pricvrstim za glavu i sitnim koracima napustim prostoriju za spavanje, tacnije za sungazing.
    Aaa...reci cu joj ja danas...svasta...Ne moze to tako
    Poruku je izmenio _baba_, 04.07.2009 u 08:54 Razlog: baba kurana

  12. #462

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Saznanje da je neko umro...a,što kažu,još mu nije bilo vreme...I uvek posle takvih loših vesti, shvatim da je glupo što dozvoljavam da život prolazi pored mene...Nikad ne znaš da li ćeš dočekati sutra...

  13. #463

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    hapsenje Zarka Lausevica....jedan tragican zivot,splet usuda i nesrecnih okolnosti....talenat koji nije dostigao zenit.....jedna bas,bas tuzna prica.....istinski mi je zao....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #464

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    hapsenje Zarka Lausevica....jedan tragican zivot,splet usuda i nesrecnih okolnosti....talenat koji nije dostigao zenit.....jedna bas,bas tuzna prica.....istinski mi je zao....

    ne znam zashto....ali mislim da ce ovde domace vlasti da ga ''pomiluJu'' .....


    ispashtao je chovek za 5 zzivota....

  15. #465

    Odgovor: Danas me je ostavilo bez teksta...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    hapsenje Zarka Lausevica....jedan tragican zivot,splet usuda i nesrecnih okolnosti....talenat koji nije dostigao zenit.....jedna bas,bas tuzna prica.....istinski mi je zao....
    Ne znam zašto ali ja sam mislila da je on odavno u zatvoru nisam ni znala da je u Americi. Tako da me je već ono "hapšenje" nateralo u zbun.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 31 od 69 PrvaPrva ... 21293031323341 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  2. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35
  5. Biblioteka danas
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.03.2009, 14:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •