Kako znate da li je dobar u krevetu?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 89
  1. #1

    Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Kako znati je li dobar u krevetu
    se poklopili u razgovorima i zajedničkom vremenu, pitanje koje do određenog trenutka visi u zraku jest - kako će vam biti u krevetu. Na sreću, postoje određeni znakovi po kojima možete na vreme otkriti kakav je vaš potencijalni partner u krevetu i pre negoli do njega dođete

    Postoje, naravno, izuzeci od pravila, ali određena psihološka obeležja u opštoj komunikaciji, stavu i načinu ophođenja s drugim ljudima mogu vam itekako jasno ukazati na možda naizgled nepovezivu činjenicu – kakav je neko seksualni partner. Čini vam se nesuvislim? Proverite…


    POTENCIJALNO IMPOTENTAN[/CENTER][/B]Bez obzira na njegov fizički izgled (iako često ne preterano privlačan), ovog momka ne krase neke govorničke veštine. Ne leži mu baš ni komunikacija s ljudima (porodica se ne računa), posebno ako su suprotnog odnosno nežnijeg pola. Njegov, pak, ego treba svakodnevnu hranu. Kako je ne može pridobiti nekim svojim pozitivnim osobinama ili kvalitetama, primenjuje metode mobinga i vređanja bez osnova. Naravno, ukoliko je u mogućnosti. Ako nema nikakvu poslovnu funkciju koja bi mu to omogućila, vrlo verovatno će većinu vremena provesti u nekom kutku bez preteranog kontakta s ljudima s kojima deli radnu sredinu.

    Naletite li na nekog takvog 'šarmera' unutar svog poslovnog okruženja, ne dajte se zavarati njegovim zapovednim tonom ili sistemom kažnjavanja. Pravi vođe, poznatiji kao alfa mužjaci, brinu za svoje podređene, cene ih i izvlače maksimum iz njih. Ali oni su odavno rešili komplekse iz djetinjstva sami sa sobom. Naravno, postoji mogućnost da svog novog potencijalnog partnera nikada ne vidite na radnom mestu. Bez brige, i u društvu ih je lako uočiti. Ukoliko su na terenu gde se osećaju sigurnim, ili su u fazi zavođenja, verovatno će se razbacivati svime što znaju. Iako vas na prvu loptu može fascinirati kako pred vama, eto, sedi neko tko zna sve o estradnoj sceni u vašoj državi i na to ima prikladan komentar, pogrdan, naravno, uskoro ćete shvatiti kako je ispod toga jedno veliko ništa, a većina izrečenog pokupljena je od nekog trećeg.

    Bude li prilike, uočit ćete kako se ljudima po kojima je jučer pljuvao danas obraća s osmehom od uha do uha, i setite se kako biste prekosutra na mestu tih ljudi mogli biti vi. A sve to u svrhu napumpavanja ega kojeg nema napumpati što drugo. Odatle pretpostavka da ono što ima za ponuditi u krevetu nije vredno spomena. Na kraju krajeva da jest, ne bi tu bilo mesta tolikim frustracijama.

    MMMMM… DOBAR


    macan?E, ovo su šarmeri u punom smislu tih reči. Najčešće ne pripadaju skupni tipova za kojima curice vrište i na koje su se u srednjoj palile sve devojke. Ne, šarmeri su momci čija lepota dolazi do izražaja sa svakom minutom koju provodite u njihovom društvu. Za početak su stvarno dobri. Da, dobri u krevetu, ali prvenstveno dobri kao osobe. Karakteristike po kojima ćete ih prepoznati su sledeće: pomoći će vam kad god zatreba, čak ponekad staviti vaše potrebe ispred svojih, a obično imaju i nenadmašiv smisao za humor. I nemojte misliti da je to samo deo procesa zavođenja. Delimično je, ali on će nastaviti s takvim ponašanjem i nakon što jednom završite u krevetu. Možda čak i više. Naime, dok su face u srednjoj barili najbolje komade na školi (i menjali ih u pravilnim razmacima od par nedelja), oni su naučili ceniti ono što imaju. Naučili su ceniti devojke i pružiti im, kad ih dobiju, nezaboravno iskustvo.

    Često imaju duge veze iza sebe, ali daleko od toga da su papučari. Itekako dobro znaju proceniti ravnotežu između veze i prijatelja, a i velika je šansa da ćete vi za veče fudbala sa drugarimaiz kvarta iduću noć biti nagrađeni višestrukim oralnim zadovoljavanjima. Kako i u svakodnevnom životu, tako i u seksu, pre svojih će staviti vaše potrebe. Takođe su skloni slušati ono što im govorite, pa će verovatno u pravo vreme ispuniti sve vaše fantazije. I ono najvažnije, nikad se neće prestati truditi. Može li iko zatražiti više? Mogu biti povučeni u društvu ili pak onaj tip koji nazivamo zabavljačem, pomalo nesigurni u sebe, možda čak i osetljivi, ali sa zdravim egom i visokim koficijentom inteligencije koji ćete registrirati kao dobar smisao za humor i sposobnost oblikovanja vlastitog mišljenja.

    FRAJER, ALI…

    Imate li osećaj za to, za njega ćete već na prvi pogled reći da je jebozovan. Njegov hod, govor ili geste, njegova vodeća uloga u društvu, često sklonost nasilju i agresivnim ispadima ili napadima ljubomore, obležiće ga kao animalnog tipa ili, što bi se reklo, zločestog momca. Tu sad odmah možemo pojasniti i onu staru narodnu kako 'cure flertuju sa zločestim momcima, ali se udaju za dobre'. Suprotno uvreženom mišljenu muškog pola, cure se ne udaju za dobre momce iz sigurnosti, već iz samopoštovanja.

    Zašto? Bad boy je manga u društvu, da bi očuvao svoj status, društvo je često ispred devojke. On posle seksa nema vremena za maženje jer mora održati svoj kul status i zapaliti pljugu i, što je najgore, nakon što svrši (ponekad i vrlo brzo) igra je gotova bez obzira jesu li i vaše potrebe zadovoljene. Njegove su potrebe ipak pre vaših. Kako je tako 'super kul', isto će konstantno morati dokazivati pred frendovima pa slobodno možete računati kako će uredno u tim momačkim izlascima pokupiti nešto po putu, jer za njega je to samo seks i to nikako ne znači da vas ne voli. Tip 'frajera' definitivno je dobro iskoristiti za jednu veče koliko god to zvučalo kao rečenica iz serije 'Seks i grad', ali u njihovom svetu je samo jedno pravilo – iskoristi ili budi iskorišten.
    (tportal)

    E pa devojčice da li možete i na koji način (dajte neko hot simtome na sunce ) da provalite kakav je frajer u krevetu?
    Poruku je izmenio Mish, 14.02.2015 u 00:03

  2. #2

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Imala sam macana.. Po ničemu, ovako izvana, nije bio ništa poseban ali, baš kako što se kaže, svakom minutom on je dolazio do izražaja. Znao je znalački prepričavati svoje događaje koji su bili puni seksi detalja koji su znali napaliti. Ponavljam, izvana nije bio ništa ekstra i da ga ne znam, nikad ga ne bih pogledala, ali cure su se borile za njega i pokušavale ga oteti. Jednostavno, iz njega je zračilo, a i dalje znači, znanje o seksu. Nastupa sigurno jer tu je on kao riba u vodi.

    Koliko sam objasnila,ne znam.. Ali da završim. Kad muško počne prepričavati doživljaje, kuži se odmah dal' su to njegova sjećanja ili tek tako samo prepričava nešto pročitano.. Shvaća se koliko pozna ženske želje, koliko je spreman udovoljiti svojoj partnerici.

    Jasnije? Ah, nemrem više..

    Nastavit ću
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #3

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Pojma nemam, ja to isprobam pa onda vidim jel mi paše. Jel se ovde misli na ono - ako ima grčki profil onda je ovo ili ono, velike ruke, jede sa apetitom itd? Meni na tu foru rekli da sam dobra, kao Imam te pokazatelje - hladne noge i ruke, mladež iznad usne i puna usta Ovako, kad se pogledam, šta znam, posedovala bih se

    Šalu na stranu, kod mene je audicija na poljupcu ako tu prođe, vrlo je verovatno da će i ostalo biti ok. Uglavnom je tako bilo pa još ako je razbacan malo gore, onda nekako... kao da se lepše ljubi I po mirisu ih biram, to je valjda ono animalno u nama. Ako mi odgovara miris, bude dobro sve. Ne mislim na parfeme
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    şta se vi udane javljate vi ste vaşe odabrale
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #5

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    şta se vi udane javljate vi ste vaşe odabrale
    U pravu si. Mi smo naše birale da nam pendžetiraju cipele Sve dok nismo našle nekog ko dobro pendžetira.


    Ajde, dva metra odavde ... flekice
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    şta se vi udane javljate vi ste vaşe odabrale
    Čekaj, mi sad više ne smijemo komentirati ništa što se tiče seksa? Nesmijemo se sjetiti nekih naših davnih dečkića?? Ma nemoj! Jesam udana i imam nova sjećanja ali zato stara nisam izbrisala i zaboravila.

    Nisam jedna od onih koje, kad prekinu sa dečkima, pokidaju sve stvari njihove, bacaju u smeće i pljuju na sve strane. Ja se s guštom sjetim svega, ako mogu, jer je to dio mene i mojeg djetinjstva.

    Stoga.. Basta!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #7

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    şta se vi udane javljate vi ste vaşe odabrale

    Mi smo nase odabrale, pa sad mozemo da komentarisemo! Mi smo zene sa iskustvom.
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  8. #8

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pojma nemam, ja to isprobam pa onda vidim jel mi paše. Jel se ovde misli na ono - ako ima grčki profil onda je ovo ili ono, velike ruke, jede sa apetitom itd? Meni na tu foru rekli da sam dobra, kao Imam te pokazatelje - hladne noge i ruke, mladež iznad usne i puna usta Ovako, kad se pogledam, šta znam, posedovala bih se

    Šalu na stranu, kod mene je audicija na poljupcu ako tu prođe, vrlo je verovatno da će i ostalo biti ok. Uglavnom je tako bilo pa još ako je razbacan malo gore, onda nekako... kao da se lepše ljubi I po mirisu ih biram, to je valjda ono animalno u nama. Ako mi odgovara miris, bude dobro sve. Ne mislim na parfeme
    ...mladez iznad usne?
    ......
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #9

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Pa da, gornje, kao Sindi Kraford, Madonna, tako nekako... i to kao nešto znači, tako mi rekli ja u te fore ne verujem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa da, gornje, kao Sindi Kraford, Madonna, tako nekako... i to kao nešto znači, tako mi rekli ja u te fore ne verujem
    ...rado bih te razuverio...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #11

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Smiri se malo ba ovo ti je prešlo u chat, možeš da mi se udvaraš na pp, rado ću ignorisati
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Smiri se malo ba ovo ti je prešlo u chat, možeš da mi se udvaraš na pp, rado ću ignorisati
    ...probao sam na pp......pa rekoh,ajde da probam ovako......da vidim da li ces me ignorisati i javno...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #13

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    şta se vi udane javljate vi ste vaşe odabrale
    meni samo nije jasno,sto si se ti na ovoj temi javio?

  14. #14

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Pa isprobam ga i onda sam sigurna

  15. #15

    Odgovor: Kako znate da li je dobar u krevetu?

    Citat antiprotivna kaže: Pogledaj poruku
    Pa isprobam ga i onda sam sigurna
    ...ako ima pojas za spa(sa)vanje, onda je ne plivač?...

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako znate da li je dobra u krevetu?
    Autor Najgora u forumu Muška kafana
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:34
  2. Najgora iskustva ~ greške u krevetu
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 25.02.2015, 01:17
  3. Kako znate da se nekom dopadate?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.06.2012, 19:13
  4. Kako prepoznate dobar film?
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 14:46
  5. Kako biti dobar?
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 10.04.2009, 15:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •