Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra? - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Da li vam se više sviđa Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

Učesnika ankete do sada
36. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Zabranjeno Pušenje

    34 94.44%
  • No Smoking Orchestra

    2 5.56%
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    zabranjeno pusenje
    Najveca vlast je vladati sobom.

  2. #17

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    Woow, ni jedan glas No Smoking Orchestru, i ja glasam za Zabranjeno pušenje
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #18

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    ja,pak,glasam malo drugacije,za No Smoking Orchestra.....njihovi nastupi po belom svetu su nevidjeni....obozavam da ih slusam,totalno me podignu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #19

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    Zabranjeno puşenje !
    i novane kazne za prekrşioce !
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #20

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    Definitivno Zabranjeno Pušenje..i ono sa Neletom i ovo sada bez njega. Bio je dio tog benda...ali otišao je...a u bendu su ostali ljudi koji su i do tada sami ili zajedničkim snagama napisali sve one hitove.
    Ovo što Nele sada radi, meni je malko ogavno...i možda jedina stvar koja mi se sviđa iz te varijante ZP-a je "Ženi nam se Vukota" ... volim jako onaj dio "nezvanični distributer Marlbora"

    Eh sad...i Sejo je poprilično štancao pjesme i albume od 90-ih na ovamo...jedno vrijeme su žarili i palili po BiH i Hrvatskoj...a onda su nam se svima kolektivno zgadili, jer nije bilo proslava mature, i bilo kakvih drugih okupljanja gdje oni nisu bili. Samo zvizneš, Sejo i ekipa su tu.

    Nisu loši ni ovi noviji tekstovi, iako su neke pjesme poprimile efekat raspada Yuge...nisu za baciti.

    Desilo mi se prošle godine..u Zrenjaninu, na Danima piva...da sam vidjela da svira "Zabranjeno pušenje"...ja sam automatski otišla na Neleta i ekipu, ne znam...nisam očekivala Seju...kad ono... ...Sejo i ekipa..uuuu...odmah me trnci prošli...sa mnom bila sestra od tetke...ona zna pjesme do '92. ..ja i te i ove novije...i većina samo te stare...ali je ludnica bila..čak sam zvala u Bosnu da puštam pjesme. (kad si daleko od kuće, proradi nostalgija, za čas)...jedino mi bilo smiješno kad je lik iza/pored mene vikao "daaaaaaaaj Vukotu, daaaaaaj Vukotu"....mislim, nije što je on pogriješio bend totales...ma super je što nije napravio razliku između onog predratnog i ovog benda.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #21

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    Pusenje naravski.
    Devedesetih nije ni bilo svirki na koje je covek mogao da ode osim Pusenja i Ramba.
    Nele je odlican i cim bi izinisao na binu pobio bi sve teorije o novosaCki 'ladnoj publici. Inace volim sve muzicare koji u svojim pesmama vole svoj grad. I kad valja i kad ne valja. Oni ih imaju dosta. Volim take patrijote.
    Najsam volela onu pesmu o derneku kod jarana koji studira..

    Ovima drugima trenutachno ne mogu da se setim ni jedne numere.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #22

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Ovima drugima trenutachno ne mogu da se setim ni jedne numere.
    Вонтид мен, са речима "Ко не воли Радована не видео Ђурђевдана"

    Упркос томе, ЗП наравно... шта рећи кад је СКВО пре 4 године све рекла... хеботе, како ми недостаје...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #23

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    Ma dobri su i jedni i drugi, ali na svoj način. Potpuno su različiti. Ono što je meni fuj jeste što postoji još jedno Zabranjeno pušenje, sarajevska verzija, ali ovog "novog" Sarajeva. Oni su bezveze.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #24

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    ma dobri su i jedni i drugi, ali na svoj način. Potpuno su različiti. Ono što je meni fuj jeste što postoji još jedno zabranjeno pušenje, sarajevska verzija, ali ovog "novog" sarajeva. Oni su bezveze.
    Па нема ту ништа безвезе... то је део екипе који се разишао с Нелетом... и искрено, њихова мјуза је можда најсличнија старом ЗП
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #25

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    Ma dobri su i jedni i drugi, ali na svoj način. Potpuno su različiti. Ono što je meni fuj jeste što postoji još jedno Zabranjeno pušenje, sarajevska verzija, ali ovog "novog" Sarajeva. Oni su bezveze.
    Što ti je neupućenost.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #26

    Odgovor: Zabranjeno Pušenje ili No Smoking Orchestra?

    ZePe svakako.
    I ovaj Beogradski ogranak a bogami i onaj Sarajevsko - Zagrebacki.
    U ovom drugom poluvremenu i pre Sejo Sekson od Neleta.
    A No Smoking orkestar ni u kom slucaju.
    I podsecaju me na Riblju Corbu po tematiki nekih pesama
    I nekako....... slicna emocija. ( domacinska )
    i tako....ZePe Da....a No Smoking orkestar No.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Zabranjeno pusenje
    Autor Pinky993 u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 21.04.2013, 17:10

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •