Šta Vas nervira na TV? - Strana 4
Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 176
  1. #46

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Ona kevina čipka što ju je stavila na TV kao ukras a ona visi skoro do pola ekrana.

  2. #47

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    ...uglavnom sve...recimo 98% programa....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  3. #48

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    U principu jako malo vremena provodim uz TV ali ako moram da se odlucim sta me posebno nervira na TV onda nema potrebe za posebno razmisljanje....to su reklame jer ima tako glupih da mi se pamet ali i stomak okrenu .
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  4. #49

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    nervira me čak i kad je ugašen..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  5. #50

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Stalno je upaljen i betoniran na par kanala, obično studio B, nacional geo, B92, animal, vh1, al' kad odlučim da prošaltam... pa kad provalim da se na nedeljnoj bazi recimo ista galerija likova vrti po svim televizijama i svim emisijama pitam se, čega je to kriza? Gde god da prebaciš idu u paketu npr Velja Ilić, Nada Topčagić, Andrija Milošević recimo i neko iz Kursadžija. I ne razdvajaju ih jbte. Zajedno mi te nedelje sede i u frižideru kad ga otvorim.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #51

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Kad ubodem nesto sto me interesuje pa puste cuveni 'kratak kolazh' reklama. Uzmem daljinski i otpocnem igru zivaca, menjam kanal da ih sto manje vidim i vracam da ne propustim nastavak emisije ili filma.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #52

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Grand
    City(neznam zasto)
    Dnevnk

  8. #53

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Sta me nervira ?
    Ne nervira me nista.

    TV retko gledam jer imam na CD-ima i DVD-ima sve sto mi je potrebno, a Televizije mogu raditi sta hoce i mogu emitovati sta hoce mene se to ni malo ne tice.
    Dobro ipak ponekad pogledam nesto: NBA (OBN), F1 (FOX)...

    Vesti ponekad procitam na internetu (Blic i B92) a isto vazi i za sport i za filmove koje skidam sa net-a.

    Samo da pomenem da ni radio ne slusam osim par stranih radio stanica kao Rock Planet npr jer zasto bih slusao radio kada posedujem veliku kolekciju muzike i uvek je dopunjujem zahvaljujuci internetu.

    A ako bas moram da navedem nesto sto mi smeta onda je to sledece: da se ja pitam postojala bi posebna televizija za seljacko/primitivne emisiji i sta vec sve postoji kod nas i tu TV bi mogli da gledaju samo oni koji se prijave za to i dodatno bi je placali jer bih ja naplacivao prostakluk tako da mi jedino to smeta sto ne postoji PSP TV (Prosta Seljacka Primitivna Televizija)
    Naravno to nije moguce jer ako bi se tako nesto ostvarilo bilo bi mnogo ubistava jer se oko gluposti vrti lova a ne oko vrednih stvari.
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 07.12.2008 u 23:32

  9. #54

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    TV PINK, spanske serije i dugacke reklame

  10. #55

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    TV PINK, spanske serije i dugacke reklame
    Manje-vise kompletan program navedene stanice.
    Grand show, parade i slicne gluposti, jutarnje preseravanje s partizanskim filmovima, vecernje preseravanje s filmovima vidjenim po sto puta, Dnevnik.... cak mi se i policijska stanica (to sam jedino i gledao tamo) popela na vrh glave...

    Na reklame se ne zalim od kad sam video da je Sky UK gori od svih domacih TV stanica po tom pitanju..

  11. #56

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Kad me TV nervira ja pritisnem ono crveno dugmence... Šta me dovodi do gašenja čarobne kutije? Primitivizam, nekultura, ne poznavanje sagovornika od 90% voditelja na svim televizijama! Ako nekog pozoveš u goste onda se pripremi i ispoštuj ga!!! Voditelj nije tu da nekog voli ili ne voli - to može privatno! Ne podnosim loše izražavanje i akcentovanje a nekad mi zasmeta i neprimereni žargon. O upotrebi, nepotrebnoj, stranih reči, mogla bih esej da napišem!

  12. #57

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    ...milje...
    Poruku je izmenio lav71, 17.12.2008 u 21:38 Razlog: ...i vaza sa cvećem...:dry:

  13. #58

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...milje...
    Htedoh ja da napišem, i keramičke figurice pride
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  14. #59

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Više ništa
    Ne gledam TV!

  15. #60

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Joj, hiljadu puta sam pogledala ovo, vise od muke nego iz potrebe, i svaki put me max iznervira... Vise je nego smesno sta sve pustaju na Tv-u

    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Šta vas najviše nervira kod žena?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 15.12.2016, 15:04
  3. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •