Šta Vas nervira na TV?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 176

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    03 Šta Vas nervira na TV?

    Mozhda je naslov teme neodgovarajutji, ali nisam imao bash neku ideju kako da ga bolje formulishem, u datom momentu...

    Shta je autor hteo retji ovom temom, odnosno pitati? Svako od nas potroshi odredjenu minutazhu ispred TV-a... Koliko je to, nije tema ove, pa, teme, ali neshto drugo jeste... Koje su to emisije, koje Vas izuzetno iritiraju? Bude osetjaj gadjenja, nervozu, zhelju da razbijete TV? Da li ste mazohista, pa uzhivate u gledanju takvih emisija, dok stiskate pesnice, ili premestite kanal, i potrazhite neshto shto tje Vas opustiti? Mozhda ugasite TV, i odete u shetnju?

    Hajde da ovde gundjamo o stvarima koje nas jako iritiraju na TV, a da nisu reklame fokusirajmo se samo na emisije, bilo zabavnog, bilo informativnog tipa...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #2

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    u najmanju ruku nishta me ne nervira ~ s obzirom da ni ne gledam TV
    pogledam eventualno neki dokumentarac ili national geographic o zhivotnjima pa lepo i mirno spavam
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Лоши новинари. Рецимо, 300 пута сам чуо да штрајкују неки резервисти из централне Србије, али нико никад ни на једним вестима или дневнику није објаснио о чему се уствари ради.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #4

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Nerviraju me raznorazni kvizovi kojih ima, čini mi se, u svakom momentu, svaki put kad pogledam na TV onda one raznorazne emisije o RL tpa 48 svadba ili menjam ženu takodje i VB (još kad mi dodje neko pa pokušava da vodi razgovor u stilu...jesi videla koga su izbacili?...)
    ...serije.......paaa...reklame (to neću ni da spominjem )

    ....a najviše me iritira kad baba nedeljom gleda "Žikinu šarenicu" pa pojača do daske ne bi li nas nadglasala onda obratim pažnju na to koliko taj voditelj ume da bude neprofesionalan i bezobrazan

  5. #5

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Nerviraju me sve emisije Grandovskog zanra, jako lose sinhronizovani crtani filmovi, niskobudzetne serije poput Agencija za Siz (valjda se tako zove), svakojake emisije politickog sadrzaja ( ne sve) sa svakojakim voditeljkama...seticu se ja jos
    Poruku je izmenio silvia, 18.11.2007 u 22:09
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Ne nerviram se ni oko čega kada je TV u pitanju. Kada osetim da će da krene '' '' , prebacujem na drugi program, ili isključujem TV.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Reprize po stoti put!
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  8. #8

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    najvise prasine i ona sustikla
    koju mi je majka poklonila
    ne slaze mi se ni sa jednom emisijom

  9. #9

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Sto ima malo tih domacih kanala.
    Trebalo bi da ih ima vise.
    Ovako ne mogu sve te javne licnosti da se pokazu svaki dan.
    Pa da se lepo raspricaju sa ljupkim voditeljicama,.. pa tu sala.... pa smeh ...
    ..pa pitanja,... pa isti taki odgovori ...., pa i poneka anegdota ..zasto da ne ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  10. #10

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Nista.

    Ne gledam, pa nema sta da me nervira
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #11

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Ono što me nervira,uglavnom i ne gledam,ali glasovi pojedinih "voditeljki",koje moram "čuti",htela ne htela,još kako umeju da iritiraju...Aleksandra Kajganić,il' kako već...lepo čeljade al' samo dok ne progovori.Boja glasa,izgovor koji meni liči na neko kerebečenje ,lapsusi,nepravilan izgovor,o dikciji i da ne govorim...pre svake reči koju izgovori ispušta neke čudne zvuke...itd.

    Nema više profi voditelja.

  12. #12

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Politika
    Uopšte više ne gledam domaće kanale
    God bless cable TV, Discovery, HBO, History...ponekad I Fox

  13. #13

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Srećom TV mi nije u upotrebi već 3-4 godine, sem možda par dana kada je bio neki zanimljiv film u sitne sate. Od kada je krenula digitalizacija na pamet mi nije palo da nabavljam digitalni tjuner. Sve što mi zatreba lako nađem na netu. E sad...čak i tako često budem frapiran količinom gluposti u štampanim medijima. Podilkanim kada pola nekih novina budu "vesti" tipa Karadšijanke, Karleuše, Farme, Parovi, Estrada, Maldivi, starlete (ja glupog li naziva za nemanje zanimanja ) i sl. I posle se svi isčuđavaju što čak i klinke kače fotke na kojima su polugole ?
    Pa sve je prosto!
    Prosečna žena bi danas pre izabrala lepotu nego pamet! A zašto?
    Pa zato što ZNA da prosečan muškarac bolje vidi nego što misli !
    I kako onda da ne budem zadovoljan što sve češće koristim đozluke kada lemim ili čitam ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #14

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Reklame, duge, preduge...jasno je zašto postoje ali brate mili stvarno nekada zaboravim šta je bilo pre njih.
    Neke voditeljke, ne bitno sa kojeg kanala koje se ponašaju kao da su one gost a gost voditelj, pričaju više od gosta, prekidaju ga, ja da sam gost kod mnogih izašla bih iz studija bez objašnjenja.
    Nedostatak dobrih filmova, jeste da mogu da gledam na internetu, YT ali nekako film volim na tv-u ili u bioskopu.
    Lično, nemam ništa protiv Šarenice, ma bar su istiniti dogadjaji, priče, tradicija i sl. Nesmeta mi Žika mada i to gledam jer je zbog roditelja skoro uvek upaljen televizor, tako da sam u toku ali ispred mene je lap top.
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  15. #15

    Re: Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    E ovo je super tema!

    Nisam procitao sve komentare .. uf sto sta mene nervira..

    Nzm ni odakle da pocnem..pa ajd ovako ,redosled nije bitan.

    1.malo domaceg sporta u direktnim prenosima sto utice i na popularnost istih
    2.ono malo sto se i prenosi ,po pravilu moraju biti blizanacki klubovi
    3.kad sam bio klinac nije bilo bas puno kanala pa je nekako bilo lakse se snaci sta gledati ,sada ima puno izbora ali malo kvaliteta
    4.ima mnostvo novih serija ali realno ne mogu ni prismrdeti onim starim old school tipa ,dinastija,zakon u LA ,poroci majamija ,poziv u ponoc, beverly hills ,melrose place itd itd
    5.nerviraju me reklame kad gledam tenis .. cim je pauza medju gemovima odmah skacu na reklame!!!
    6.na sport klubu me nervira sto ne mozes navatati kada prenose rusku ili ukrajinsku ligu .. nego bude kako kad a neki vikend cak i nema prenosa .. dakle nema pravila ne mozes pratiti nista ko covek

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Šta vas najviše nervira kod žena?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 15.12.2016, 15:04
  3. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •