Šta Vas nervira na TV? - Strana 10
Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 176
  1. #136

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    ne mogu da gledam jedino spanske serije....zbog teatralnosti i zapleta koji vredja i najmanju inteligenciju
    sve ostalo mogu
    i sport i vesti i duele i emisije o poljoprivredi ,ama sta god....radujem se emisijama o ajkulama i merkatima,putopisima i serijalima o kosmosu na kablovskoj.....ali gledam sve...
    ne mogu da zamislim zivot bez televizije...pa ja tv ne gasim ni kad idem napolje....mrzim tisinu.....
    nekad se na nesto skoncentrisem,nekad jedva primecujem sta tera...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #137

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Ma ne uključujem to gUvno uopšte.
    .. skoro uopšte ... eto juče ko za inat, ni pet ni šest nabasam na MirKinu sliku i uz nju najnoviju "uraaaaaa" vest



    bolje bi mi bilo da sam prste gurnila direkt u utičnicu..

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  3. #138

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Za politiku postoje druge teme. Na ovoj diskutujemo o tome šta nas nervira na domaćim televizijskim stanicama. Držite se teme. Hvala.

  4. #139

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Najvise me nervira nekultura.
    Televizijskih stanica je sada mnogo, najpreča programska briga su sport, muzika, kvizovi, humor... dakle zabava. A pošto u zabavu spada i famozni rijaliti šou, to podrazumeva intrigiranje, šokiranje, provokacije, svađe, vulgarnosti – sve suprotno definicijama kulture.
    Ok,privatne televizije koje su pri tom i komercijalne i koje profitiraju upravo na sadrzajima lisenim kulture,ne moze se ocekivati da menjaju uredjivacku poilitiku.Zvuci neverovatno da TV Pink zahteva od Grand produkcije da podigne kulturni nivo svojih emisija.Mozda ce se i pelcovati poneka crvena nit ruzicastog,vreme ce pokazati.
    Posebna prica je RTS kao javni servis.Zapita li se neko u RTS-u,sta i koliko cine za kulturu (kultivisanje) nacije? Siroka je lepeza delatnosti na javnom servisu,od kulture politike do kulture dijaloga,od umetničke prakse kao dela kulture do urbanističke discipline kao kulture svakodnevice.
    Obrazovni pristup „Nije teško biti fin” nikako nije suvišan. Naprotiv.

    PANTA REI

  5. #140

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    To što sve informativne emisije počinju na isti način:

    -Dobar dan, gledate vesti _______ televizije. Predsednik Tadić je rekao ovo, predsednik Tadic je rekao ono, predsednik Tadic.....

    Pa dobro, valjda u ovoj zemlji postoji još neko pored predsednika Tadića.

  6. #141

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    "Ne menjajte kanal, na pravom ste mestu!"....a sve sama 'prava mesta' (maniGaMito). Tu rechenicu tolerisem jedino Kesicu

  7. #142

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Nervira me na skoro svakom kanalu neki rijaliti
    Meni to izgleda kao da virim kroz kljucaonicu i gledam kako neko spava,jede,svadja se...Kao da mene interesuje sta rade po ceo dan.Dosadno,smorno,zaglupljujuce
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #143

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Nervira me i jako me nervira sto se prenos sednice skupstine
    prekida zbog nekog sportskog prenosa.
    Pa sta je vaznije ?
    Prenos utakmice nase sportske reprezentacije
    ili
    nadahnuta beseda narodnog poslanika ?

    Mislim , jasno je meni da su i prenos sportske utakmice
    i probrane reci poslanika nista spram beskonacnosti svemira
    i one ozonske rupe u omotacu ali neki prioriteti mora da se znaju.

    Posebno u ovom delikatnom trenutku koji traje toliko dugo.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #144

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Sve me nervira..tachije nerviralo me pre oko godinu dana kad sam zvanichno prestao da gledam tv
    Sta na tv mogu da vidim
    Skupstina..to mogu i ja, da sedim, chachkam nos i gledam u jednu tachku dok mislim kad ce plata (s'tim sto ja chekam 5 puta manju platu)
    Mogu da vidim serije..super, bas me zanima dal ce Marisol da ozeni Zlobnicu i da na kraju usvoji sina Rodolfa koji joj je do tad bio decko od njene tetke rodjeni brat od strica..
    Moze se videti kako nam se drzava polako raspada..to znam i sam, ne moraju da se trude to da pokazu, jasno mi je sve..na zalost
    Bude po koja emisija o zivotinjama ali sve to mogu da vidim i na netu, sve sto me zanima mogu da vidim u tom trenutku..
    Onda..da..reklame su strava i uzas..plashi me ona patka sto laje na reklami za toalet papir..veze s'vezom nema..i ostalih..par hiljada reklama..jako glupih reklama..da se najezis
    Generalno eto..skoro sve me nervira

  10. #145

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Slučajno, bacih pogled sinoć na Dnevnik RTS.
    Vest da se u Goraždevcu obeležilo osam godina od ubistva dva deteta.
    Snimak izjava dece koji su preživeli, roditelja ubijene dece.
    Majku mu, zar niste mogli ime ubijene dece da upamtite. Nije ništa rekao otac pokojnog Igora. Njegovo dete je Ivan. Uostalom, čak ste i prikazali spomenik tog deteta gde lepo piše Ivan.
    Fuj neprofesionalizmu i neljudskosti.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #146

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Top Shop ili kako se vec zove!
    Nerviraju me komentatori koji nemaju pojma o tom sportu kojeg komentarisu, ili previse pricaju...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  12. #147

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Na televiziji uglavnom gledam filmove tako da nema stvari koje me nerviraju.

  13. #148

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    osim prasine,ona rozle fleka ,koju nikako da ocistim

  14. #149

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Sam televizor me nervira!

  15. #150

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Televiziju ne pamtim kad sam gledao osim neke utakmice tako da se odlicno slazemo

Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Šta vas najviše nervira kod žena?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 15.12.2016, 15:04
  3. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •