Šta Vas nervira na TV? - Strana 11
Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 176
  1. #151

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Odgledah večeras neku emisiju na RTS-u o izborima i smučila mi se ona voditeljka (neko neobično ime...Miha ili sl.). Jbt...ubi se žeMska pitajući "A kada ćete da se dogovorite sa SPS-om oko vlade..a da li bi LDP ušao sa njih dvoje..a zar ne možete da popustite oko premijerskog mesta"..i slično kao da joj život zavisi od toga da drugoplasirani i trećeplasirani sa n-tim plasiranim napravi vladu !
    Što je najsmešnije moje simpatije su stekli predstavnik SPS i predstavnik LDP-a (iako su to partije za koje nikada ne bih glasao) uz jednog "drčnog" analitičara koji se nije ustezao da Trivanovoj u lice baci način na koji je vođena kampanja (negativna) jer je čak i zakonom zabranjena (pomenuše da čak i proizvođač deterdženta NEMA pravo da pominje drugog proizvođača u negativnom smislu).
    Doduše...drago mi je da ima ljudi koji javno kažu ono što treba reći bahatim vlastodršcima, a i gledanje tih emisija dobro dođe da se uverim koliko nazovi "analitičara" se šlihta istima .
    Inače...užasno me nervira da emisiju vodi neko ko je "obojen"!!! Zar posao voditelja nije da moderiše, da šansu svima da jednako učestvuju i da sam "ne navija na bilo čiju vodenicu"? Javni servis !!! Malo morgen!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #152

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Nervira me Pink, kompletan...sve sa nepismenim voditeljima, polugolim voditeljkama sa govornim manama i krestavim glasom, programom, pjevacima, scenom, emisijama...dno dna...najezim se kad odem kod nekoga i vidim Pink na TV.

  3. #153

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Vređanje inteligencije konzumenata televizije.
    Polupismen kvazinovinarski kadar, nedostatak dokumentarnih emisija, popularizovanje popularne psihologije za domaćice koje onanišu kad vide Jovana Marića bruku i za psihijatriju i za diplomatiju, onda pomama kupolohičaskog mentaliteta, brendovi, trendovi, hipsteri i ostale meni strane konstrukcije..Ne gledam televiziju i nemam televizor.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #154

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Nemam ni ja tv, a k'o i da imam šta na njemu da gledam.
    Sašu Popovica, Žikinu šarenicu i ostale seljobere tog kalibra? A ako nešto može još više da me nervira od postojanja pomenutih likova, onda su to oni koji im se dive.

    Sve što je vredno gledanja mož' se nađe i na netu. Ako 'š filmove, ako 'š sport, ako 'š bilo šta drugo. I nema reklama
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #155

  6. #156

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    U raljama par selidbi tokom poslednjih meseci, ostadoh i ja bez malog ekrana našeg TV prijemnika.
    U predprošlom stanu sam gledala svoj TV, u prošlom je uz stan išao i tv tako da sam svoj poslala na čuvanje kod prijatelja koji imaju mesta, a sad sam nešto nezainteresovana da mu organizujem povratak.
    Elem, u svakoj varijanti sam se trudila da imam internet i tu nađem i film i seriju i vest i vremensku prognozu.
    Zanimljiva mi je reakcija prijatelja kada saznaju da nemam tv.
    Ima sažaljivih pogleda prema mom životu koji mora da je isprazan jer se odvija pored zatvorenog prozora u svet do onih koji kontaju ulogu nj.v. televizora i pitaju - jbte, prema čemu ti je okrenut nameštaj?!
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #157

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Рекламе које трају толико дуго да заборавим шта сам гледала пре њих.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  8. #158

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Баш јуче сам коментарисала како ме нервирају оне рекламе за лијекове у фазону: "Ако имате чир на желуцу од испијања милион врста таблета, попијте ову нашу да то залијечите".. Такође оно упозорење што збрзају на крају истих.

    Све у свему, имамо јако ретардиране и прилично немаштовите рекламе.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  9. #159

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Reklame,pa emisije tipa-ja dovedem njih trojicu pa daveeee,daveee sa odgovorima na unapred data pitanja ..

  10. #160

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Kod mene se tv gasi jaaaako retko. Upaljen je dok spavam, dok zvrndam na netu, kad nisam u stanu, kad jedem, ponekad čak i kad učim ili vodim ljubav Navikla sam na zvrjanje u pozadini dok spavam ili da me dočeka muzika kad se vratim u stan.
    Ja bez tv-a neću, jer sam navikla da mi je stalno upaljen. Mada, kod mene je tv zacementiran na nekoliko kanala, od kojih je VH1 zastupljen tokom 90% vremena. Ostalo otpadne na sport ili 24Kitchen. Za serije i filmove imam net. Jedino kad pogledam nešto na tv-u od filmova je kad puštaju Gospodara pa volim da sednem i gledam cela tri sata sa sve reklamama.

    Ono što me nervira je reprizina repriza serija i filmova, jako malo edukativnog (i adekvatnog) programa za decu i starije uzraste, a mislim da političke garniture i emisije tog tipa ne moram da spominjem, jer možeš da vidiš i čuješ ista lica, i retko kad u drugačijim kontekstima od onih koji se plasiraju redovno. Nervira me učmalost svega, nerviraju me idiotske emisije koje postoje već godinama a nemaju svrhu (što zabavnih, što političkih), nervira me što ništa nema perspektivu da se menja.

    Tv mi služi da mi nije tišina, ili da mogu da gledam sport kad mi se prohte. Baaaaš u retkim momentima izvrtim kanale, ali baš treba da bude presedan.
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #161

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Politika
    Uopšte više ne gledam domaće kanale
    God bless cable TV, Discovery, HBO, History...ponekad I Fox

  12. #162

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Srećom TV mi nije u upotrebi već 3-4 godine, sem možda par dana kada je bio neki zanimljiv film u sitne sate. Od kada je krenula digitalizacija na pamet mi nije palo da nabavljam digitalni tjuner. Sve što mi zatreba lako nađem na netu. E sad...čak i tako često budem frapiran količinom gluposti u štampanim medijima. Podilkanim kada pola nekih novina budu "vesti" tipa Karadšijanke, Karleuše, Farme, Parovi, Estrada, Maldivi, starlete (ja glupog li naziva za nemanje zanimanja ) i sl. I posle se svi isčuđavaju što čak i klinke kače fotke na kojima su polugole ?
    Pa sve je prosto!
    Prosečna žena bi danas pre izabrala lepotu nego pamet! A zašto?
    Pa zato što ZNA da prosečan muškarac bolje vidi nego što misli !
    I kako onda da ne budem zadovoljan što sve češće koristim đozluke kada lemim ili čitam ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #163

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Reklame, duge, preduge...jasno je zašto postoje ali brate mili stvarno nekada zaboravim šta je bilo pre njih.
    Neke voditeljke, ne bitno sa kojeg kanala koje se ponašaju kao da su one gost a gost voditelj, pričaju više od gosta, prekidaju ga, ja da sam gost kod mnogih izašla bih iz studija bez objašnjenja.
    Nedostatak dobrih filmova, jeste da mogu da gledam na internetu, YT ali nekako film volim na tv-u ili u bioskopu.
    Lično, nemam ništa protiv Šarenice, ma bar su istiniti dogadjaji, priče, tradicija i sl. Nesmeta mi Žika mada i to gledam jer je zbog roditelja skoro uvek upaljen televizor, tako da sam u toku ali ispred mene je lap top.
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  14. #164

    Re: Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    E ovo je super tema!

    Nisam procitao sve komentare .. uf sto sta mene nervira..

    Nzm ni odakle da pocnem..pa ajd ovako ,redosled nije bitan.

    1.malo domaceg sporta u direktnim prenosima sto utice i na popularnost istih
    2.ono malo sto se i prenosi ,po pravilu moraju biti blizanacki klubovi
    3.kad sam bio klinac nije bilo bas puno kanala pa je nekako bilo lakse se snaci sta gledati ,sada ima puno izbora ali malo kvaliteta
    4.ima mnostvo novih serija ali realno ne mogu ni prismrdeti onim starim old school tipa ,dinastija,zakon u LA ,poroci majamija ,poziv u ponoc, beverly hills ,melrose place itd itd
    5.nerviraju me reklame kad gledam tenis .. cim je pauza medju gemovima odmah skacu na reklame!!!
    6.na sport klubu me nervira sto ne mozes navatati kada prenose rusku ili ukrajinsku ligu .. nego bude kako kad a neki vikend cak i nema prenosa .. dakle nema pravila ne mozes pratiti nista ko covek

  15. #165

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    Ništa
    Imam vraćanje unazad 72 sata tako da ako me i nešto zanima sama izabarem kada ću gledati (naravno reklame premehentlam...tako da mi ni one ne smetaju).
    Filmove takođe retko gledam jer sam navikla da ih pogledam u blu rej kvalitetu pa ih skidam sa neta i preko fleša gledam na TV.
    Sport gledam na RTS HD tako da...

    Citat bonanza kaže:
    5.nerviraju me reklame kad gledam tenis .. cim je pauza medju gemovima odmah skacu na reklame!!!
    veruj mi ništa ne propuštaš...gucni obojica vodicu...gricne jedan bananu pa je vrati u torbu...srkne drugi neki voćni pire pa ga vrati u torbu...obrišu se peškirima...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Šta vas najviše nervira kod žena?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 15.12.2016, 15:04
  3. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •