Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

Prikaz rezultata glasanja: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

Učesnika ankete do sada
40. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • na preklop

    13 32.50%
  • klizni

    17 42.50%
  • obican

    10 25.00%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Kakve telefone volite? Na preklapanje, klizne ili obicne?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    ...na preklop, jer ih stalno vucaram po dzepovima, pa ne moram da zakljucavam i otkljucavam tastaturu...

  3. #3

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Ja sam rekla običan.



  4. #4

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Ja nikako da kupim telefon jer su mi skoro svi ružni, pa ne mogu da se odlučim, već se ono što je trebalo da bude služenje na nekoliko dana telefonom iz servisa, pretvorilo u nedelje iz istog razloga ... i sad vučem taj drndafon i upravo ovu trilemu imam. Izabrala sam kao neka tri i sva tri su različita (po ovom kriterijumu). Mislim da mi se najviše sviđa na preklop. Klizni nikad nisam ni imala, imao je bata, ali uopšte nije bio zadovoljan ili mu se tako zalomilo, tek, nov telefon mu se resetovao sam kad god zazvoni ili kad god pomeri taj klizač. Neku sličnu munju je imao i sa tim na preklop, kao osetljivi su i kratkotrajniji (moj živeo malo duže od godinu dana ). On je završio, kaže, sa takvim telefonima i uvek je za običan
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    od kako sam ovde u 'meriku, promeniila sam 3 preklopna samsunga.. igrom sluchaja, jedan se smochio (mojom krivicom) drugom ne znam shta se desilo, pa se treci opet smochio (ali ovaj put ne mojom krivicom) onda sam uzela prvi klizni, koji sam izgubila (ispao mi iz dzepa ) pa sam uzela opet isti.. klizni.. mogu reci da sam zadovoljna s tim klizachem, jer ne moram da ga odklapam da bi se javila, a ne bira sam brojeve, nego se istog trena, kad ga ne koristish, zakljucha..
    jednostavno nemam srece sa tehnoloshkim spravama.. tako se i ovaj nedavno smochio (nisam kriva shto je nekim kretenima zabavno bacati kese od djubra pune vode ) tako se i ovaj jadnichak smochio.. pa sad malo radi, malo ne.. a 7, 8 i 9 ne rade uopshte
    moomoo meee jooouu

  6. #6

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Jeste da vec duze vreme imam klizni telefon, i zadovoljna sam sa njim, ali sam svoj glas ipak dala telefonima na preklop, nekako ih vise volim, ne znam ni ja sama sto
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #7

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Mene je moj stari Samsung nervirao jer sam stalno morala da ga otvaram kada dobijem poruku ili kada imam poziv

    Najbolji su mi obicni i klizni Sto, ne znam
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  8. #8

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Ma meni to totalno nebitno ...ali baš,bitno da je telefon
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #9

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Ne volim telefone na preklapanje, jer ih stalno otvaram, pa imam osecaj da bi brzo crkao... jeste da ne mogu da se otkljucaju u dzepu,a li se zato mojoj sestri stalno ukljucuje kamera, pa ima gomilu slika unutrasnjosti svog dzepa...

    Klizni su mi uglavnom lepsi od obicnih, tako da glasam za njih...

  10. #10

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Klizni,ukoliko mu klizanje nije kvarljivo odvec,a dobar je i za nervozu kojom cesto odisem...

  11. #11

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    ...obican jer su klizni i na preklop skloni kvarenju (pucanju flet kabela koji povezuje gornji i donji deo) pa popravka i zamena dosta kostaju...
    ...sta cu kad volim da budem prakticna...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #12

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    ...obican jer su klizni i na preklop skloni kvarenju (pucanju flet kabela koji povezuje gornji i donji deo) pa popravka i zamena dosta kostaju...
    ...sta cu kad volim da budem prakticna...

    uze mi rijec iz usta
    jos da je sony ericsson
    smesi se... sutra ce biti gore

  13. #13

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Obican
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  14. #14

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    Na preklop
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #15

    Odgovor: Telefon na preklapanje, klizni ili obican?

    klizni mnogo su prakticniji.

    Obican-lako se ogule tipkice i lako zapada i sama prasina,koja mu nikako ne godi,a
    na preklop-eto...dosadio mi je.....
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. trebam software za mobilni telefon
    Autor DobrySchweik u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.09.2009, 20:32
  2. Biramo najgori telefon
    Autor SQUAW u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.04.2008, 01:03
  3. Najbolji telefon u klasi od -do -evra?
    Autor Aca1983 u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.12.2007, 21:20
  4. Mobilni telefon za pušače
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 13:02
  5. Mobilni telefon za slepe.
    Autor goldie u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.08.2006, 14:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •