Kako i čime "ubijate" dosadu?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 81
  1. #1

    07 Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Svima nama nekad dodje da ne znamo šta ćemo sa sobom od dosade i svako od nas ima neki svoj metod da je se otarasi Koji su Vaši metodi borbe?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Pa... Ja imam razne metode za ubijanje dosade, saom zavisi od raspolozhenja...

    Nekad tju sesti, i pocheti da programiram neshto shto verovatno nikome ni ne treba, a i samo ja mogu da koristim...

    Nekad tju da pustim neki film ili seriju, i da gledam, a od muke da se nalivam pepsijem i grickam kikiriki ili chips...

    Nekad tju samo da legnem i spavam...

    Nekad izadjem u dvorishte da gnjavim kera, mada sad bash i ne radim to, mnogo je bre mokar

    A najcheshtje - nemojte da se smejete - reshavam sudoku... E, sudoku mi ubije dosadu ochas posla...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  3. #3

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Pa evo me ovdi, pletem
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  4. #4

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Ja obožavam čitati. Bilo knige, bilo novine, svejedno mi je. Ono što izuzetno volim, ali mi prilike ne dopuštaju jer nemam mjesta za taj svoj hobi, je slaganje puzzle-i. Joj.. Snađem se ja kad mi je dosadno. Osim na poslu. Tu nemam čitati, niti petljati previše po netu niti telefonirati. Tu se moram strpiti i odgulit svoje.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #5

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Budali nikad nije dosadno Retko imam te momente stvarno, u svemu mogu da pronađem zabavu, takva sam, baš radoznala i svašta me zanima, a svašta i radim. Zanimljivo je da su mi oni ljudi kojima je dosadno često i hronično - dosadni ljudi. Njih ubijam tako što ih izbegavam. Postoje momenti bezvolje, kao i kod svakog, ali to ne može da se ubije, moram da odblejim svoje u jednu tačku dok se ne sastavim, kratko traje... opet valjda zahvaljujući mom karakteru
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Ubijačem dosade ... Uhvatim se za uši i skačem ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Dosadno mi nije nikada...ili skoro nikada.....ili citam knjige ili sam na netu ili negde svljam.....cak mi je zao sto dan ne traje duze....

    Naidje mi los period.....kada sam bezvoljna.....onda zurim u jednu tacku i pustam misli da lutaju ......to je valjda najblize dosadi....onda se obicno silim da idem negde...sa prijateljima na kafu i sl....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  8. #8

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    ...posto pod dosadom smatram muve koje se uvuku u stan......njih uglavnom ubijam papučom...

  9. #9

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Meni nikad nije dosadno. Pogledam neki film, ili sam na netu ili nesto citam..
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  10. #10

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    сатерам је у ћошак, ту досаду, и онда- удри по њој(зи)
    их бре, питаш како... и чиме. на разне начине,
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  11. #11

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    ja prosto nemam vremena za dosadu

    kad nisam na poslu, stalno nesto ceprkam,zanimam se svim i svacim, a kad bas necu nista da radim onda spavam ili sam na netu
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  12. #12

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Nije mi nikad dosadno.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  13. #13

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Kako i čime "ubijate" dosadu?

    kako chime? pa naraFski metlom.. ili je pometem ili je klepim, pa izbacim kroz tavanski prozor
    moomoo meee jooouu

  14. #14

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    kako chime? pa naraFski metlom.. ili je pometem ili je klepim, pa izbacim kroz tavanski prozor
    I onda padne na nekog drugog, naraFski
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Kako i čime "ubijate" dosadu?

    ...obicno se skinem go i trcim ulicom...ali retko kada mi je dosadno...znaci,uglavnom setam obucen...
    ...hell ain't a bad place to be......

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako sprečiti "odliv mozgova"?
    Autor SQUAW u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 23.09.2018, 14:25
  2. Kako izaci na kraj sa "dragom svekrvom / tastom" ?
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 07.02.2015, 12:21
  3. Kako najbolje "punite baterije"?
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:22
  4. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •