Da se o mom zivotu pravi film... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 45
  1. #31

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    To bi bio film u jednom kadru.
    Ono...reklama za Grand kafu bi trajala duzhe od filma o tebi?

    E...da nije tako kako jeste, Sonja Savic bi bila idealna za predstavljanje mog lika i dela. Ja sam pljunuta Dechka. I film bi bio u fazonu Shecerne vodice.
    Ali...Sonja vishe ne stanuje tu...pa cem se opredelim za Cate Blanchett or Ashley Judd

  2. #32

    10 Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    To bila neverovatna avantura.. sa milion obrtaja u sekundi..i glavnom ulogom Mirjane Karanović (iz mlađih dana..pošto sam ja mlada..još)


  3. #33

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Ja mislim da bi me odlično odglumio Bili Bob Tornton...pljunuti ja...




  4. #34

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Kada bih mogla da odaberem režisera za ''kadriranje'' mog života,onda bih izabrala Akija Kaurismakija koji je režirao ''Devojku iz fabrike šibica'',''Lenjinradske kauboje'',''Boemski život',''Čoveka bez prošlosti''.Mislim da bi on umeo da u crno-beloj tehnici prenese onu suštinu koja izbija oz onoga što jesam,onoga što činim.Znači,film bez previše ''prenemaganja'',bez previše glumatanja,umetničarenja,sa scenama u kojima ličnost o kojoj režiser pripoveda,dakle ja,čini ono što čini na pozadini jedne,sive stvarnosti uz muziku kakvu je upotrebio u gore spomenutom filmu-''Devojka iz fabrike šibica'',to je jedan tango.Melanholičan tango,melanholičnih stihova.Tango iz ''Devojke..'',a atmosfera iz filma ''Boemski život''.




    malo Kaurismakija,onako na komadiće..
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  5. #35

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    U početku epska tragedija, ali bi ubrzo bilo jasno da se glavni junak, na neki izuzetan ali i njemu samom nejasan način, uvek izvuče iz svake nevolje. Mislim da bi me Tom Henks savršeno dočarao.

  6. #36

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    U početku epska tragedija, ali bi ubrzo bilo jasno da se glavni junak, na neki izuzetan ali i njemu samom nejasan način, uvek izvuče iz svake nevolje. Mislim da bi me Tom Henks savršeno dočarao.
    Jok
    U tvom slucaju striptiz i da te glumi Demi Mur
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  7. #37

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Psihološki triler. Ili najkrvavija hororčina ikad snimljena.
    Glavni glumac Charlie Harper.
    Negativac koji proganja glavnog glumca...Ja.
    No hepi end.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #38

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    to bi bio jedan od onih francusko-italijanskih konceptualnih iz noar epohe koji traje jedno tri sata u kome glavni lik sedi na kamenu od pet metara u sred pustinje i razmishlja o sushtini postojanja..... povremeno ima nekog sexa chisto da gledaoci ne umru od dosade....
    & underpaid......

  9. #39

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Nije sala istina je da od moje devojke sestra inace apsolvent FDU odsek Rezija,razmislja da li ozbiljno ili ne da napravi nesto tipa mog zivota.
    Ja sam joj rekao da to ne cini ali ona se zalepila i kaze da uradicu nesto tipa tvog zivota jer znam sve.
    Tako da dragi moji ako za par godina odgledate neki verovatno nisko budzetni film sa jednim tipom i njegovim avanturama i sigurnim materijalnim zivotom,onda znajte da je rec o meni.
    Ja cu se potruditi da taj film nikad ne pogleda dana jer gledala bi ga i deca.
    Sto je najgore i oni sto me i ne vole zbog ljubomore pljuvali bi me tek onda.

  10. #40

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Uh bila bi to neka gadna komedija....nadmashila bih i Chaplina i Chkalju....ma sve...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #41

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Definitivno film tipa...Opasne veze
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #42

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    sta znam.....svega bi bilo..i tarantina i almodovara

    znam samo da ne bi licio na prohujalo s vihorom i ostale gluposti namenjene domacicama
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #43

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Jedini koji mi uvek padne na pamet je The Painted Veil
    ne zbog scenarija, jer naravno da moja životna priča nije ni nalik na prikazanu u filmu
    nego zbog paradoksa kojima film obiluje
    tras gore, tras dole
    a sve vreme ni tamo ni 'amo

    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #44

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...



    Klasika. Šta ću kad sam ljakse. Ništa Spilberg, Tarantino, Almodavar. Samo Belaćević.

  15. #45

    Odgovor: Da se o mom zivotu pravi film...

    Ne znam. Neodoumica. Volim krajnosti, zato bih i izabrala Tildu Svinton. Ovde je reč o glumcima i glumicama, koliko sam ukačila, ne o filmu ili režiseru...Tilda uopšte ne liči na mene, ali, sa druge strane, iznela bi ono unutrašnje koje, samo oni koji su u mom intimnom okruženju mogu videti. Dakle - krajnosti! Ali, ako moram izabrati i režisera, rekla bi Tima Bartona. Volim Larsa V. Triera, ali previše je ...Kad je o filmu reč, neka bude This Must Be The Place, kako pesma, tako i film. Zbog osećaja drugosti u spoljašnjem i onom u unutrašnjem svetu. Zbog osećaja koji pruža dom i porodica. Zbog davanja i primanja. Sreće i radosti. Zbog svrhe i nade da će sve, na kraju biti ok. Dom je porodica i prijatelji, knjige i priroda.


    Detinjstvo bi svakako ličilo na ovako nešto





    Drugi deo na ovo,



    između ova dva dela

    ,








    buđenje i odrastanje
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 25.09.2013 u 20:15 Razlog: štucanje u sećanjima
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Sta (ko) je pravi vernik?
    Autor love hunter u forumu Religija
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 09.03.2010, 23:48
  2. Ovo se jednom dogadja u nasem zivotu
    Autor cvishna u forumu Astronomija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.07.2009, 14:39
  3. Da se o mom životu pravi film :)
    Autor Sokica u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.04.2009, 15:44
  4. Pravi Garfield
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.04.2008, 04:43
  5. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.04.2007, 00:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •