Doček Nove godine na Trgu slobode
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 20
  1. #1

    Doček Nove godine na Trgu slobode


    Čuveni novosadski muzičar Đorđe Balašević nastupiće na Trgu slobode za Novu godinu, saznaje "Građanski list" iz izvora bliskih Gradskoj kući. Poznato je da je Balašević blizak Demokratskoj stranci, što je dodatna garancija da će panonski mornar zabaviti Novosađane u najluđoj noći, a u prilog tome ide i završetak njegovog filma "Kao rani mraz", čiju je realizaciju pomoglo Izvršno veće Vojvodine, pa će nastup ujedno biti početak promocije filma.

    Realizator novogodišnjeg programa na ulicama Novog Sada biće Kulturni centar Novog Sada (KCNS), ali nam Vasa Timotijević iz te ustanove nije mogao otkriti detalje organizacije, jer, kako kaže, još nisu dobili koncepciju, a ne znaju ni s koliko će novca raspolagati. Zsad se, napominje on, zna samo da će KCNS sam raditi program.

    Poznato je da je gradonačelnik Igor Pavličić najavio da će novogodišnji program na Trgu slobode biti drugačiji od prethodnih i da će zabave biti na više mesta u gradu, pa čak i u prigradskim naseljima. Osim na Trgu slobode, bine će biti postavljene i u Dunavskom parku i univerzitetskom kampusu, a u igri su još i Štrand i Katolička porta. Na repertoaru će biti raznovrsna muzika, pa Novosađani mogu očekivati tamburaše, pop i rok klape i, naravno, DJ program za mlade.

    S obzirom na to da je Pavličić najavio kako neće biti skupocenih izvođača, očekuje se da se u gradskom budžetu obezbedi manje od 20 miliona dinara, a organizatori su dužni da pronađu sponzore za dodatni novac. Prošlogodišnji doček košta je 24 miliona dinara, a u novu godinu ušli smo sa Zdravkom Čolićem.

    U svakom slučaju, bio je to najskuplji novogodišnji doček za mandata Maje Gojković, jer je za šest miliona dinara pretekao raniju proslavu, kada je svirao Goran Bregović. Pred 2006. godinu organizacija dočeka koštala je 13,5 miliona dinara, a tada je Vlado Georgiev bio glavna zvezda. Najviše se tajila cena dočeka 2005. godine, kada je nastupio Željko Joksimović, da bi uoči same Nove godine jedan od organizatora, Milan Berar, saopštio samo to da je iz gradske kase izdvojeno oko dva miliona dinara, a da su ostatak (80 odsto) obezbedili sponzori.

    G.L.

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu


    Šta to moje oči vidu, i moje uši čuju?????

    Šta da vi kajem?

    Eto nas kod vas!!!!!:

    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu



    ...inache, Mi smo ovaj chekajuci smajlitj...


      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Novogodišnji nastup Đorđa Balaševića na Trgu u Novom Sadu nije zvanično ugovoren, saznaje Radio 021. Olivera Balašević rekla je našem radiju da su u toku pregovori sa više gradova u Srbiji koji bi želeli da ovaj umetnik održi koncert u nekom od njih.
    (021)
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Novogodišnji nastup Đorđa Balaševića na Trgu u Novom Sadu nije zvanično ugovoren, saznaje Radio 021. Olivera Balašević rekla je našem radiju da su u toku pregovori sa više gradova u Srbiji koji bi želeli da ovaj umetnik održi koncert u nekom od njih.
    (021)

    Iako nikada ne posećujem trg za novu godinu, nadam se da će Đole odabrati Novi Sad, a u drugim gradovima neka peva tokom godine
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Ako nam Balasevic,zaista pokloni
    zadnju noc u staroj i doceka sa nama prvo jutro u novoj
    godini,necu se dvoumiti,gde cu je provesti
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Ako budem pronasao drustvo za NG, eto me u NS!

    Zaplakacu od lipe, bweeeee...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Imao sam druge planove ali ako je tacno ovo dolazim u NS bez dileme
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Jao, i ja bih, i ja, i ja...moram nešto smisliti.
    Hm, mislim da sam već smislila
    ...il smo samo tu zbog ravnotee među zvezdama...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Zavidim vam bas...Vidjeh ga samo jednom uzivo i to sam busom otisla iz Njemacke u Ljubljanu prije par godina na Krizanke. Koncert je bio izuzetan.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    ...ako je tačno, sigurno neću ići...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Novogodišnji nastup Đorđa Balaševića na Trgu u Novom Sadu nije zvanično ugovoren, saznaje Radio 021. Olivera Balašević rekla je našem radiju da su u toku pregovori sa više gradova u Srbiji koji bi želeli da ovaj umetnik održi koncert u nekom od njih.
    (021)
    ali bi bilo jako lepo da održi koncert u Novom Sadu
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Nešto sam načula, da će Massimo Savić da gostuje na trgu
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Nešto sam načula, da će Massimo Savić da gostuje na trgu
    I onda Masimo i gradonačelnik plešu ponoćni valcer...

    Mada i kombinejšn Đoleta i gradonačelnika zvuči isto tako
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Balašević na Trgu slobode za Novu godinu

    Nije frka... Evo, ja se dobrovoljno javljam da zamenim gradonačelnika i otplešem taj ples sa Đocom...

    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Drugi međunarodni festival hleba na Trgu slobode
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.09.2008, 10:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •