Sav moj bol... - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 76
  1. #31

    14 Odgovor: Sav moj bol...

    ... moj bol ...

    je nekada živeo u NBG-u, u malenoj podstanarskoj sobi, koja je bila naš čuvar od loše sreće.

    Čovek koga sam volela nekada davno se odselio u drugi deo grada, a moja bol je ostala u malenoj sobi. Skoro da sam je i zaboravila.
    Dragi ex je i danas svestan koliko sam ga volela i isto tako koliko je izgubio sa jedne strane, a dobio ono što je oduvek želeo - ostvarenje ambcije vezane za bavljenje muzikom.

    Posle emotivne praznine se pojavila moja srodna duša i čovek koji mi je vratio veru u ljubav i izbrisao strah od bola...

    Dragi ex je i dalje drag, kada ga se setim... sve ređe i ređe...

    Nemam vremena za ''sav moj bol''...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #32

    Odgovor: Sav moj bol...

    ...ne znam vishe...ipak, samuje na nekim mestima, izbledelim od sunca, kisha i snegova, od godina...skriven, tinjajuci, chekajuci...spreman da jednom, kroz vreme, izroni iz mrachnih virova proshlosti i odvuche me sa sobom na dno, koje sam dodirnuo, jednom...

    ...davno.

  3. #33

    Odgovor: Sav moj bol...

    ... ti si sav moj bol ...

    ja živim sa mojim bolom ... tu je u meni, sakriven i čeka da se aktivira ... preskakao sam ga sve ove godine i izbegavao majstorskim manevrima i zbog toga osećam da je izuzetno ojačao ... da će onda kada se aktivira biti koban po mene i okolinu ... trudim se da mu ne dam povoda da iskoči iz jazbine u kojoj čuči ...

    ... volim te, pile moje
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #34

    Odgovor: Sav moj bol...

    ne umijem reci dal' je to bol ili je bijes. neki ga mozda zovu inspiracija, meni ga je vec pun kufer jer me veze i neda mi naprijed. mrzim kada me spopadne bas kao sada u ovaj tren. pitam se pomislis li na mene tada, dal' je telepatija samo rijec ili funkcionira zaista...ako da...onda znam da me sanjas.najgore je to sto na koricama nase price u sazetku stoji : obecavajuci pocetak, zamrsen zaplet i neizrecen kraj. ostavlja suvise slobode masti citaoca. sav moj boj...mogao bi biti naslov.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  5. #35

    Odgovor: Sav moj bol...

    Usetao je u moj zivot lako,tiho,kao sto samo on ume i uneo u njega neizmernu srecu,ispunjen svaki dan,iskren osmeh...ali i neizmeran bol.
    Kad zelis da podelis s nekim svaki delic dana,svaki sumrak,svako svitanje novog dana...a ruke ti vezane...
    Savrsen par,srodne duse koje se razumeju i kad ne izgovore ni rec...dovoljan im je pogled,osmeh...a ruke vezane...
    Kad zelim svakog jutra da ugledam pored sebe njegovo lice i kazem Dobro jutro andjele,a svako vece da cujem tihi sapat Laku noc srno...ali ruke nam vezane...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #36

    Odgovor: Sav moj bol...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    ...kad se osvrnete preko ramena, mozete li da prepoznate mesto gde stanuje neko ko vise nije vas, a jos uvek vas boli...
    aha.. stanuje bas tu tu, tu i znam da se nece iseliti nikad.. samo ce drugom napraviti malo mesta.. nece se gurati.. svestan je toga da nikad nece morati da ode, jer je bio nesto sto nijedan nece moci da zameni koliko god se trudio.. bice drugih, bice boljih.. ali nijedan kao on..
    mozda iz mene govori bol, moj bol.. ali znam da su neke osobe neponovljive.. a bas takve mozes samo da pustis.. dosao je danas.. ali je i otisao.. moram da ga pustim.. jer okovi ne vrede.. niko to ne voli, a nisam toliko tupa da nekog zadrzavam karaj sebe ako on to ne zeli..
    a ja nisam mogla rec da mu kazem.. samo oci da mu vidim.. pa da ne znam da li mu jeste svejedno..
    ako nekoga volis.. oslobodi ga
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #37

    Odgovor: Sav moj bol...

    Idi...pronadji svoju srecu,negde,u nekoj drugoj...koja ce biti uvek tu...ne mogu sebicno da te zadrzavam...ne mogu da gledam tvoju samocu...to mi kida dusu...ti nisi neko,ko treba da bude sam...zasluzujes mnogo vise...zasluzujes da budes voljen i postovan...zasluzujes svu ljubav ovog sveta,jer umes i da pruzis istu takvu ljubav...idi...budi srecan s nekom drugom...ne misli na mene,jer...ja cu biti srecna kad se jednog dana sretnemo i vidim srecu u tvojim ocima...
    Nemoj plakati...nasmesi se...voli te tvoja Boginja.
    Zbogom andjele.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #38

    Odgovor: Sav moj bol...

    tesim se samo da je to prolazno kao i sve drugo.
    a pomislim pa sta i drugi imaju jos veci njihov bol.
    ne vredi, tu je a kud sam uopste i kliknuo ovde

  9. #39

    Odgovor: Sav moj bol...

    Zato su tu prijatelji, nama bliske osobe s kojima mozemo da podelimo svoju bol i bar malo olaksamo sebi.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  10. #40

    Odgovor: Sav moj bol...

    ...je samo u meni i samo za mene...

  11. #41

    Odgovor: Sav moj bol...

    diktatorka, postujem tvoj stav. Nismo svi isti. Nekome je potrebno da bude sam da bi preboleo svoju bol, a opet, nekome je lakse da sve to preprodu s nekim deleci svoju muku. 100 ljudi 100 cudi.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  12. #42

    Odgovor: Sav moj bol...

    Naravno,svako na razlicite nacine prozivljava odredjene situacije.Ali ako shvatimo da sve sto nam je potrebno za srecu mi vec imamo u sebi,onda smisao zivota mora nam biti prevazilazenje svih problema i moramo biti prijatelji sa svojim umom,kako nam on ne bi slao negativne misli.

  13. #43

    Odgovor: Sav moj bol...

    Jos uvek je u meni ...
    Sa mnom se budi i poslednja mi pozeli laku noc ...

    Moja bol ...

    Ostala negde iza mene na raskrsnici vremena ,zastala u jednom sumraku,kad su zelje bile najace,kad razuma nije bilo ...
    Ostala je da me podseti da je neko nekad bio tu ...
    Da je znao da procita odgovor iz mojih ociju,nasmeje me do suza i pusti me da letim po oblacima ...

  14. #44

    Odgovor: Sav moj bol...

    "Jesi li kad video ruznije prste na nogama?"

    "Ne, nikad."


    ...stvarno, secam se da je svaki od tih krompirica ishao na svoju stranu...secam se da sam ih uzeo u ruku, sve, i gledao ih izbliza...


    "Odvratni su ."

    "Skote."


    ...nisam znao, nisam to tada mogao da osetim, ali su svoje nepravilne otiske ostavili na mojim dlanovima, u mojim ochima, na mome srcu...vecheras, otiske ostavljaju u dalekoj muslimanskoj zemlji, tamo gde ni moja mashta ne moze da ih pronadje...i mrzim mlad Mesec, mrzim avione, mrzim zivot, mrzim sebe shto sam ovako uzasno slab, shto nisam mogao ni da naslutim koliko slab mogu da budem...

    ...mrzim i ovaj osecaj koji me obavija, probija kroz osmehe i priche nekih dragih lljudi, gleda me sa njihovog ramena...kad uveche sklopim ochi, vuche mi kapke na gore, ujutru me dochekuje, shapucuci mi na uho...nije to tuga, ona je poshteno osecanje, znash kad naidje, znash kad prodje, u krajnjem sluchaju, znash kako da se borish protiv nje...ne, ovo je jedan lukavi, perfidni, podmukli podlac (mamudamujebem!), puzeci, prozimajuci do najsitnije koshchice...jedan pesnik ga je prepoznao, nekad, i dao mu ime kojim ga i ja zovem...D-moll...iliti: bol na kvadrat...

  15. #45

    Odgovor: Sav moj bol...

    Moj bol je tu,ne napusta me...nekad popusti, pred lepim recima...a nekad stegne...gusi...
    Krijem je,iza sirokog osmeha...niko ne vidi...
    Ali oci...izdajice...one ne umeju da lazu...
    Ako se neko,nekad zaleda u moje oci...videce u njima tugu...
    Nekad se ponadam,proci ce...ali to je laz...
    Bol ne prolazi...mozda samo vremenom izbledi...mozda tada, samo malo manje boli...mozda tada,nema vise suza...mozda su tada,vec sve isplakane...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •