Šta je za vas romantično? - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 97
  1. #16

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    uh...tesko pitanje,zaista
    kao prvo...mnogo zavisi od osobe,a i od obostranosti!!
    poznajem neke predivne zene,koje se neverovatno razlikuju od mene i mog stila zivota,ali ipak...nemogu da odole mom povremenom romantizmu
    razlika u godinam moze biti presudna,ali ako ste jedno za drugo,prijace i mali izliv romantike
    razlika u ukusima moze biti jako bitna,ali ako jednako reagujete na emotivne izlive,...
    cak i najgrublja,pa cak i jako ponosita zena ima svoju slabu tacku,ali sta joj to vredi,ako muskarac neume da nadje put,pa i kod takve zene
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  2. #17

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    sve sto nije navalentno, forsirano, planirano iz koristoljublja.... Poklonjen buket maslacaka sa livade, spontan, dobronameran, moze da bude romanticniji od onog, na cvecu uz svecu!
    neunistiva zlojebaba!

  3. #18

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Razlika izmedju romantike i patetike pleše na jako tankoj ivici... Ponakad je romantičan samo jedan pogled upućen na pravi način i u pravom trenutku... Uzalud aranžmani od sto i jedne ruže, šetnje pored mora sa rukom u ruci ili ples uz "našu stvar" ako nema pravog osećaja za trenutak, za meru...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #19

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Kad ženska može da prdne glasnije od komšije crnogorca koji vozi kamion, i to dok je nebo malko naoblačno, mesec napola kao što je sad a zvezdice trepere kao sitne čestice kojima njen prdež boji gaćice u dunkl žuto do oker...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  5. #20

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    Kad ženska može da prdne glasnije od komšije crnogorca koji vozi kamion
    Kazem ja da su 'golubovi' danas u modi. Ko o cemu...

    Ponekad mi se cini da sam operisana od romantike.
    _deda_ i ja smo prosle godine isli na neki koncert, popili vise nego obicno, iskakali se k'o dve budale...bili smo najgori od svih penzionera
    U povratku mu kazem:
    -"Medjede, ovo je bas bilo romanticno."
    -"Romanticno? A sta su onda svece na stolu, vecera, muzika...?"
    -"E pa to ti je kad odemo kod mojih na slavu."
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #21

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    ...romantika je kad ja ležim na krevetu i spokojno gledam tv a on dođe, legne pored mene onako umoran i sveže istuširan i umilnim glasom pita : "kako je igrao danas mančester?"
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #22

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Pustis mi oko ponoći sms DOĐI i ja obijem trafiku,kupim tom prilikom cigarete i kartončić limenki i dođem na sat razgovora,a tako daleko,bez namere da umačem glistu i slično... Vrh vrhova... I što da ti posle toga ikada kažem VOLIM TE ili pokušavam na neki drugi način da pokažem koliko mogu romantičan biti kada si ti u pitanju...

  8. #23

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Pustis mi oko ponoći sms DOĐI i ja obijem trafiku,kupim tom prilikom cigarete i kartončić limenki i dođem na sat razgovora,a tako daleko,bez namere da umačem glistu i slično... Vrh vrhova... I što da ti posle toga ikada kažem VOLIM TE ili pokušavam na neki drugi način da pokažem koliko mogu romantičan biti kada si ti u pitanju...
    Gde ima lepše od ovoga?

    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #24

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    Vidim da na Forumu postoji mnogo romantičnih muškaraca.
    значи, почело је очијукање, а? лагано и дозирано флертовање? хихихи, лепо је кад нас жене са форума нетремице загледају.

    романтично је киснути на киши са вољеном особом, смејати се на киши са њом изненадити је неким лепим гестом.

    романтика се храни романтиком, ако се једном испадне из штоса, џаба вам све. мислим да је то јасно свима онима који не упражњавају такве тренутке, или нису способни за тако нешто. то су вам они што се вечито нешто снебивају, осећају се глупо у таквим околностима и слично.

    све би некако било празније без романтике
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #25

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Romantika je, po meni, apostrofiranje osecanja kod dvoje zaljubljenih u jednom relativno kratkom vremenskom periodu (trenutku) na takav nacin da se taj trenutak pamti kao posebno lep ljubavni dozivljaj u jednoj vezi. Zaista puno toga moze na zaljubljene delovati kao romanticno. To zavisi najvise od njih samih. Od poklenjenog cveca, preko vecere uz svece (uz zvuke neke prikladne ambijentalne muzike), pa do raznih iznenadjenja kojima se zeli naglasit svoja ljubav prema partneru, zaljubljeni pronalaze nacin da budu romanticni i da bar za tren punim culima uzivaju u fenomenu zvanom ljubav.

    Uveren sam da mnogi, na razlicite nacine, u tome i uspevaju...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #26

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Citat broj310 kaže: Pogledaj poruku
    романтично је киснути на киши са вољеном особом, смејати се на киши са њом изненадити је неким лепим гестом.

    романтика се храни романтиком, ако се једном испадне из штоса, џаба вам све. мислим да је то јасно свима онима који не упражњавају такве тренутке, или нису способни за тако нешто. то су вам они што се вечито нешто снебивају, осећају се глупо у таквим околностима и слично.

    све би некако било празније без романтике

    Ne slažem se sa onim snebivanjem, meni su nekad baš oni nezgrapni trenuci romantični. Oni što misle da ne umeju ili da im ne stoji, što su trapavi ili je kao ne vole. Oni smotani. Različita shvatanja iste posebno I ona romantika koja ni u najavi sex nema i ona kroz koju se provuče Samo ne volim gušenje romantikom iz filmova, preterivanjem, onim klišeom

    Kad jedno od nas dvoje počne rečenicu, a ono drugo je završi.
    Tracy Chapman.
    Kad u kolima vučemo tuđeg odbeglog Bernardinca tražeći vlasnika dan i noć da bi konstatovali da je vlasnik u istoj ulici i da je pas samo izašao da se prošeta sam kao i obično.
    Kad ga pitam šta je tebi bilo najromantičnije ili romantično u našoj vezi, a on se zabuni kao da treba da izdeklamuje definiciju ili da romantiku predaje na faksu pa kaže - pa podseti me malo, što si takva?
    Kad mi pusti sms iz dvorišta sa ranča: I ogradu kad krešem mislim na tebe
    itd...

    Pustis mi oko ponoći sms DOĐI i ja obijem trafiku,kupim tom prilikom cigarete i kartončić limenki i dođem na sat razgovora,a tako daleko,bez namere da umačem glistu i slično... Vrh vrhova... I što da ti posle toga ikada kažem VOLIM TE ili pokušavam na neki drugi način da pokažem koliko mogu romantičan biti kada si ti u pitanju...
    Volim ove romantične kao ministar Jočić Svaka čast

    Može da mi skida i zvezde sa neba, ako mi do nekoga nije stalo ili ga ne volim - ništa mi nije romantično U suprotnom je romantično dosta toga. Baš dosta.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #27

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Vratiti devojku ili ženu u doba prvih ljubavi,biti dete i tako i nju setiti na dane bezbrižnosti i svakakvih ludosti zarad onog čiji bi da se budeš... zato su dela jača od ne znam koliko sveća,vina,parfema,muzike i atmosfere,sms-ova i ostalog 'ranja... Ako si u 44 dete sa njom ni glupoj nije teško da shvati šta joj se dešava...

  13. #28

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    muskarac sam i samim tim,imam drugacije vidjenje romantike od zena...
    ali kad uradim neki gest,a za koji nisam planirao da bude romantican,vec sam samo bio iskren i predusetljiv,..
    ..kad vidim izraze na licu,koji su mi dali do znanja,da sam uradio nesto romanticno...

    to je ta,prava,ali spontana,muska romantika...

    pa jos ako umemo,da se napravimo vazni..
    kao,to sam i hteo,a crveni u licu kao bulke,jer nismo hteli,da narusavamo muskost nekakvom romantikom!!!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  14. #29

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    ...Kad dobijem mms od dragog...uslikao ruže kod nekih ljudi u dvorištu...I porukica uz to : ''Da ne bude da ti nikad ne poklonim cveće ''

  15. #30

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    kada se buni, viče, raspravlja... a gleda me kao da bi me zagrlio jako... najjače... i najsladje...
    ...srce se nosi javno...

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 137
    Poslednja poruka: 23.12.2015, 17:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:28
  3. Romantična strana znakova Zodijaka
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 02:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •