Šta je za vas romantično? - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 97
  1. #46

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ples, uz nezaobilazni šapat, i razgovor očima.

    naj romantika od swih koje sam procitao

  2. #47

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Pod romantikom obično smatramo nešto što je van klišea svakodnevnih i uobičajenih postupaka prema voljenoj osobi. I ja se slažem sa tim. Romantičnost u ljubavnim odnosima je postupak naglašene i ponešto originalne izjave ljubavi svojoj partnerki. Romantika u sebi obavezno sadrži nežnost, pažnju, davanje sebe, ili bilo koju drugu pozitivnu osobinu koja će partnerki nedvosmisleno ukazati na vašu veliku ljubav prema njoj...

    Zavisno od senzibiliteta i afiniteta osoba u vezi, zavisi u njihov doživljaj romantike. Romantika je oblast gde materijalni faktor ukazanog gesta ne mora biti presudan, ali često nije ni beznačajan. Zavisi sve od socijalnog statusa ljubavnika, mada ni to ne mora biti važno...

    Šta je za mene romantično? Šetnja sa voljenom u zimskom popodnevu opustelom obalom mora okupane jugom. Recimo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #48

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Pod romantikom obično smatramo nešto što je van klišea svakodnevnih i uobičajenih postupaka prema voljenoj osobi. I ja se slažem sa tim. Romantičnost u ljubavnim odnosima je postupak naglašene i ponešto originalne izjave ljubavi svojoj partnerki. Romantika u sebi obavezno sadrži nežnost, pažnju, davanje sebe, ili bilo koju drugu pozitivnu osobinu koja će partnerki nedvosmisleno ukazati na vašu veliku ljubav prema njoj...

    Zavisno od senzibiliteta i afiniteta osoba u vezi, zavisi u njihov doživljaj romantike. Romantika je oblast gde materijalni faktor ukazanog gesta ne mora biti presudan, ali često nije ni beznačajan. Zavisi sve od socijalnog statusa ljubavnika, mada ni to ne mora biti važno...

    Šta je za mene romantično? Šetnja sa voljenom u zimskom popodnevu opustelom obalom mora okupane jugom. Recimo...
    nemam nista da dodam
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  4. #49

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    romantika,kad me on odvede na mesto odakle se vidi najromanticniji i najlepsi zalazak sunca,gleda me svojim slatkim okicama,i iskoristi foru iz filma lajanje na zvezde...jesi cula nove vesti,kako tanjug javlja ja te volim

  5. #50

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    za mene je romantično kada mi ona skuva kafu posle sexa
    GAF
    Ovo moras videti!
    Kliknite na koju google reklamicu

  6. #51

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    ...kad me pozove da izadjem na prozor i onako bez reči samo prođe ispred mog prozora i namigne mi...ljudi moji što je to meni romantično

  7. #52

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    ...kad me pozove da izadjem na prozor i onako bez reči samo prođe ispred mog prozora i namigne mi...ljudi moji što je to meni romantično
    ...ti garant ne živiš na VIII ...

  8. #53

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    treba samo biti mastovit a ljudi koji vole to svakako jesu
    pa za mene sitnice ,mali znak paznje al nekog ko zna sta volim...setnja,cvece,lep sms....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #54

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Svoju romantičnu stranu pokazujete na drugačiji način od žena.

    Vidim da na Forumu postoji mnogo romantičnih muškaraca.


    Šta je to, romantično za vas?
    ne znam nikad nisam umeo da budem kao neki filmski junakonako romanticna muskarcina

    Ne znam da plesem ni da pevam pa kako biti romantican.

    ali ipak za mene je romanticno sve oko serpe, lonca, poklopca i papuca i sepurika mozda sam ipak romantican?

    Mozda cu u domu penzionera biti segrt za romanticno od mene al svi ce biti gluvi i slepi oko mene.
    A mozda je nekoj devojci romanticno poistovetiti je sa novogodisnjom jelkom te da sija cele godine sve sa slatkisima i poklonima ispod nje samo da ne pusti korenje

  10. #55

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Hm. Neklišeizirane stvari.

    Ali kako pobeći iz zalazaka i izlazaka sunca, crnog vina (zašto uvek vino, a nikad radža, recimo) i dugih šetnji ('ebo šetnje)?


    Sva romantika spava u očima. I to je jedino mesto gde je treba tražiti.

  11. #56

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Kad me neko nazove u dva sata posle ponoci samo da bi reko :"E Jo volim te"..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #57

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Ili još bolje ko... Love Hunter
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #58

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Najbolje i jedino istinski merodavno stanje za iskazivanje i uočavanje romantike je ljubav. Kada smo zaljubljeni puno toga nam može izgledati, i izgleda, romantično, a da te iste situacije ni malo ni ne podsećaju na bilo kakvu romantičnost nekog ko nije iz te priče...

    Riomantika je pojam koji svako od nas shvata na svoj način i ona je intimna kategorija. Svako ima pravo na svoje romantične trenutke i da ih doživljava kako to njemu odgovara. Kod romantike često nije predvidiv njen uzrok i kod različitih osoba on je različit. Ponekd nekim potpuno nama nevažnim gestom izazovemo sbažan osečaj romantičnosti kod voljene osobe...

    Ma, ljubav je čudo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #59

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Kad mi pokloni partizanov dres a zna da sam Zvezdasica..
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  15. #60

    Odgovor: Šta je za vas romantično?

    Ja zaista nisam romantična!

    Ali već puno godina dobijam đurđevak za Đurđevdan i već se blesavo smeškam dok čekam ovogodišnjo buketić...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 137
    Poslednja poruka: 23.12.2015, 17:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:28
  3. Romantična strana znakova Zodijaka
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 02:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •