Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota? - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 78
  1. #46

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    dobar sex zavisi samo od partnera i njihovi osecanja i zelje da pripadnu jedno drugom da budu dva tela jedna dusa

  2. #47

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Bilo bi logično da se kaže da je ovde izražena uzročno-posledična veza ali molim vas gde još danas ima logike ?

    Pre bih rekao da dobar sex zavisi od talenta oba partnera i njihovih sličnosti u shvatanju sexa i poimanja ljubavi, obavezno. Jer neko je talentovan za pevanje neko za crtanje, neko za sex... Ako imaš talenat za sex, a pored sebe imaš nekoga koga voliš i razmeš, nekog ko ti je u svakom trenutku najjača emotivna inspiracija onda nije bitno koliko imate godina u zbiru ili pojedinačno. Znači, sve je u glavi, a ne u izvodu iz matične knjige rođenih!

    Pa dobro, verovatno ima nekog ko je talentovan za sve .
    Poruku je izmenio Samuraj, 02.08.2009 u 18:26 Razlog: dopisao slovce...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #48

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Mislim da je i za kvalitet i za kvantitet potrebno neko solidno iskustvo . Tada su oba partnera rasterećeni od "dokazivanja", stida, znaju šta žele i znaju da to traže i manje su osetljivi na sitne opaske.
    Ne pričam ovo na pamet...jer sam tek u nekim zrelim godinama znao da nađem odgovorajuću partnerku koja je umela da me "oslobodi" i da me prati ( dešavalo se i celu noć i dan zaredom ) . Doduše, potrebno je da se "pogodite" i da imate slične želje i dovoljno energije.
    Uostalom, oduvek je bilo da , pored talenta, je potrebno i iskustvo da bi bili "majstori" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #49

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Ja sam suprotnog misljenja jer branim mladost.
    Kvalitet seksa je naravno bolji dok si mladi jer imas mladu,atraktivno mlado meso ili ti piletinu ispred sebe,samim tim imas obavezu i da odradis to najbolje sto znas.
    Kad si stariji i nisi u cvetu mladosti,imas ispred sebe u glavnom matoru kokosku koja je vec ohoooj "preorana".
    Ja bi to ovako rekao: Fudbaler bolje trci po ne razgazenoj travi na pocetku utakmice,nego kasnije.Eto jasno i tacno.

  5. #50

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    glasam za zrelost. shira je sranje. al prezrelost definitivno nije ni za potpalu.

    klinci toliko nemaju pojma da je to komichno a poslebno oni koji misle da sve znaju i da su crni pojas u krevetskim aktivnostima .... mada, neki su klinci i kad su duboko u tridesetima, a neki opet brzo "uvate ritam" i skapiraju 'de shta stoji

    eh, sad treba znati stati i za pojas zadenuti ... kad vidish sam da alat ne radi mojne da smarash i chekash da se dama skine da bi reko da ne mozze. nije sve u sexu, ima neshto i u gledanju maslachaka.... i to ....
    & underpaid......

  6. #51

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam suprotnog misljenja jer branim mladost.
    Kvalitet seksa je naravno bolji dok si mladi jer imas mladu,atraktivno mlado meso ili ti piletinu ispred sebe,samim tim imas obavezu i da odradis to najbolje sto znas.
    Kad si stariji i nisi u cvetu mladosti,imas ispred sebe u glavnom matoru kokosku koja je vec ohoooj "preorana".
    Ja bi to ovako rekao: Fudbaler bolje trci po ne razgazenoj travi na pocetku utakmice,nego kasnije.Eto jasno i tacno.
    ...stvarno me nasmeja.
    1.Kakav je to sex ako je obaveza ?
    2.Koje crno "odrađivanje"...pa ne radiš na normu već uživaš ?
    3.Moje iskustvo mi govori da te mlađe više pažnju obraćaju na to da li joj grudi lepo izgledaju u toj pozi, da li joj je stomak zategnut, da li će joj se šminka "uzhebati", i da li je ON svestan "koliku mu čast čini " što je sa njim ...nego što se opuste i uživaju u deljenju.
    4.Samo sujetni i neobavešteni bi bilo koju damu nazvao "kokoškom" i "preoranom" ( ja glupa li izraza...pravi paorski ) a da ne pričam o tome da dame preko 30-te mnogo bolje znaju da procene i šta valja i ko je pravi muškarac nego neka šiparica. Razumem ja tebe što ne bi podneo kritiku pa stalno juriš one koje o sexu nemaju pojma (da ne bi mogle da uporede ).
    5.Poređenje sa travom je toliko neadekvatno da je smešno. Brže će trčati ako je trava do kolena ?
    Nego...lepo ti skupljaj iskustvo, pokušaj da shvatiš šta one žele i šta cene...pa se čujemo za jedno 10-15 godinica.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #52

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Istina je da ja nisam imao puto iskustva sa matorkama preko 35 svega njih 5,6.
    Mada od devojaka od 18 do ajde 30 za mene su mlada piletina.Naravno one udate ili razvedene ne priznajem jer je to polovna roba.Ali one neiskusne pa to je pravi raj.Znam sta pricam hteo sam malo i da se nasalim ali sam siguran da su mlada piletina zakon.

  8. #53

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Nemam pojMa.
    Poruku je izmenio love hunter, 28.03.2010 u 21:26 Razlog: Samom sebi sam zazvučao ko pedofiL.

  9. #54

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    ...stvarno me nasmeja.
    1.Kakav je to sex ako je obaveza ?
    2.Koje crno "odrađivanje"...pa ne radiš na normu već uživaš ?
    Svidja mi se tvoje razmisljanje
    On je mlad decko i nije stigao na tvoje grane,a tamo gde je on sada ti si vec bio.....
    Pitacemo ga za 20 god da li *odradjuje* ili uziva kao sa 20 godina....
    Najveca vlast je vladati sobom.

  10. #55

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    ja sam vazda mislila da zavisi od vlažnosti i ukrućenosti...sve ostalo vi je džaba..počev od godina, iskustva, umijeća...ako mikarica i stojko nijesu u pripravnosti...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #56

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Nema to veze sa godinama zhivota,nego,"ili znash,ili idesh u shkolu"...Znachi,bitan je talenat i znanje...Moje zhene nisu imale problema sa tim,nezavisno od godina zhivota...Ako mislish da se hvalim i ne verujesh mi,pitaj njih...
    Me Bring Da Enlightenment...

  12. #57

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Godine su jako bitne za sex.
    Prvo, jerbo se stiče iskustvo, a kao i u svemu i u sexu je bitno iskustvo.
    Kada si klinac, brojiš ovce dok jebeš, jer ti je bitno da duže traje.
    Ne poznaješ žensko telo, tek počinješ da ga provaljuješ
    I onda kako ga upoznaješ počinje da ti ulazi u glavu, kao neki trening.
    Kao i u sportu, talenat je 5% sve ostalo je rad.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #58

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Naravno, bar u mom slučaju. Kad bejah mladja opterećivale su me banalne stvari koje su, sada to znam, i kočile potpun užitak. Kako sam vremenom uspela da ih prevazidjem tako je moj seksualni život postao kvalitetniji. A možda to zapravo i nema veze sa godinama života, već sa iskustvom, ko će ga znati...

    Pre tri godine sam mislila da je u pitanju iskustvo, sada znam da ipak nije. Onog momenta kada sam odbacila predrasude, kada sam zavolela sebe baš onakvu kakva jesam, oslobodila sam se balasta iz mlađih dana i jednostavno se prepustila. Za to definitivno nije presudno iskustvo već zrelost. Sada to znam.
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #59

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    A zrelost se stiče čime? Da nije možda da ide s godinama, i sa iskustvom, m?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #60

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Godine su jako bitne za sex.
    Prvo, jerbo se stiče iskustvo, a kao i u svemu i u sexu je bitno iskustvo.
    Kada si klinac, brojiš ovce dok jebeš, jer ti je bitno da duže traje.
    Ne poznaješ žensko telo, tek počinješ da ga provaljuješ
    I onda kako ga upoznaješ počinje da ti ulazi u glavu, kao neki trening.
    Kao i u sportu, talenat je 5% sve ostalo je rad.
    apsolutno se ne slazem ni sa cim sto je napisano
    niti je seks sport niti je trening bitan
    seks je u glavi a koliko je neko dobar u seksu (ukoliko nema..hmmm,zdravstvenih smetnji) je nekako posledica licnog senzibiliteta
    ako si u cetrdesetoj dobar u seksu bio si dobar u dvadesetim
    a onda,dosta zavisi i od partnera
    ubedjena sam da nam nije isti seks sa svakim
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Smisao zivota
    Autor Mrak u forumu Filozofija
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 12.02.2013, 00:00
  2. Učestalost sexa u braku
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 25.12.2010, 16:04
  3. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41
  4. Kvalitet seksa vise zavisi od...
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 15:33
  5. Koliko ti je stalo do sexa?
    Autor DanijElla u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.11.2009, 01:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •