Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 78
  1. #16

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Iskustvo je relativno...
    Verovatno sa 26-27 godina danasnje populacije imaju kvantitativno bogatiji seksualni zivot od mene npr. sa 43,ali je poenta u smislu kada prestanes da razmisljas o zeni samo kao o trofeju,recki ili temi za jutarnju kaficu sa drustvom ili kolegama sa posla...???

    To nekom dodje sa godinama , a nekom nikada , pa zato i nije sve u iskustvu , godinama i slicnim faktorima koji odredjuju kvalitet...

    Kada je prestalo da mi bude vazno koliko njih ce sutra znati da sam bio s tobom postalo je i meni lepse u zivotu...Secam se da sam sa 21 godinom jedva cekao da ode kuci ili dem kuci i da svane dan u kojem bi neko saznao za moj najnoviji trofej..tada sam mislio da tako treba,a jednom nekada shvatio da sto vise njih zna to sam manji u ocima tih istih,a u njene nisam iskreno mogao da pogledam podsvesno znajuci koliki sam mish , iako nisu one nikada saznale za te moje hvalospeve...

    A imas i izreku ko se siromasan rodi siromasan i umre,pa znaci nije sve crno-belo kako se nekada cini...

  2. #17

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Ma ko opanke nepodere u mladosti poderace u starosti ili obrnuto i svega se covek zasiti pa i sexa,mada je to meni jos neverovatno u mojim godinama

  3. #18

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    E d'jete musko,nagledaces se ti jos cuda i naziveti hvala Bogu i treba,pa ces videti da sve sto si stariji,a ono sve lepse nekako i drugacije,pa ces doci u priliku da se u 35 izvinjavas ovima kojima si 'mec'o' u tim ranim,lepim na svoj nacin svakako,godinama...

    Moj rodjeni stric na 5 dana pred smrt,keva otisla da ga obidje,a on tesko prica i sve joj nesto sapuce,sa 70 godina,prozbori: snajka dobra ona crna sestra (medicinska) i oci mu zasijase kao kod ,jedne nam koleginice, macka u februaru...

    Znas kako kazu... setis se samo sto si pojeo,popio i po'ebo kad dodje sudnji dan...

    Sad ne znam da l' da placemo ili izvrsimo koletivno samoubistvo... jbg,valjda neko nesto i radi ovde da ne bude da samo mlatimo praznu slamu... Prokleti smo,nikada nam dosta...

  4. #19

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Iskustvo je relativno...
    Verovatno sa 26-27 godina danasnje populacije imaju kvantitativno bogatiji seksualni zivot od mene npr. sa 43,ali je poenta u smislu kada prestanes da razmisljas o zeni samo kao o trofeju,recki ili temi za jutarnju kaficu sa drustvom ili kolegama sa posla...???

    To nekom dodje sa godinama , a nekom nikada , pa zato i nije sve u iskustvu , godinama i slicnim faktorima koji odredjuju kvalitet...

    Kada je prestalo da mi bude vazno koliko njih ce sutra znati da sam bio s tobom postalo je i meni lepse u zivotu...Secam se da sam sa 21 godinom jedva cekao da ode kuci ili dem kuci i da svane dan u kojem bi neko saznao za moj najnoviji trofej..tada sam mislio da tako treba,a jednom nekada shvatio da sto vise njih zna to sam manji u ocima tih istih,a u njene nisam iskreno mogao da pogledam podsvesno znajuci koliki sam mish , iako nisu one nikada saznale za te moje hvalospeve...
    слажем се за те трофеје и слично, да то многима тако изгледа. то је бедак, код мене то никад није било правило и начин функционисања. са својих тридесетчетири имам и даље квалитетан сексуални живот.
    опет, то је све индивидуална ствар, примећујем често ону дозу омаловажавања женског рода кроз фразу о поседовању и питам се како то може код жена да делује позитивно и...
    но, не желим овде дигресију...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  5. #20

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Вероватно. Међутим, сигурно зависи и од квалитета самог живота.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #21

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    ...jos sam mlad i neiskusan...javljam se za 10 godina...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #22

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Naravno,bar u mom slučaju.Kad bejah mladja opterećivale su me banalne stvari koje su,sada to znam,i kočile potpun užitak.Kako sam vremenom uspela da ih prevazidjem tako je moj seksualni život postao kvalitetniji.A možda to zapravo i nema veze sa godinama života,već sa iskustvom,ko će ga znati...
    I may not be perfect but I'm always me

  8. #23

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Ne zavisi od toga da li si pijan tog trenutka ili mislis na neku drugu.A ljubav i sex godine ne broje

  9. #24

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ne zavisi od toga da li si pijan tog trenutka ili mislis na neku drugu.A ljubav i sex godine ne broje
    ...opet neke cake...

  10. #25

    13 Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Naravno da zavisi ! Suvisno pitanje.

  11. #26

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Mozda.Zavisi koliko imas godina.
    DuSaN

  12. #27

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    ....sto sam stariji, to sam iskusniji...........
    Love comes again......

  13. #28

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat robi kaže: Pogledaj poruku
    ....sto sam stariji, to sam iskusniji...........
    Glupa fraza

  14. #29

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    ...sto sam stariji sve me više mrzi...

  15. #30

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...opet neke cake...
    Neznam moze biti ima ih mnogo.Ti si vec iskusan i trebalo bi ovima ostalima da dajes savete o sex-u a ne ja sa 23 godine koji je prosao sito i reseto narocito reseto

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Smisao zivota
    Autor Mrak u forumu Filozofija
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 12.02.2013, 00:00
  2. Učestalost sexa u braku
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 25.12.2010, 16:04
  3. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41
  4. Kvalitet seksa vise zavisi od...
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 15:33
  5. Koliko ti je stalo do sexa?
    Autor DanijElla u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.11.2009, 01:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •