Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari? - Strana 10
Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 170
  1. #136

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    - imakolata...ja ti neznam odgovoriti na to pitanje...neka žene,ukoliko žele odgovore na njega.

  2. #137

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    evo ja cu da odgovorim...nece trpeti...ili ce trpeti neko vreme
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  3. #138

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    - eto vidiš...sad si potvrdila da to žene rade iz osvete...samo nećeš da priznaš.

  4. #139

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat imakolata84 kaže: Pogledaj poruku
    Sta mislis da ce zena da cuti i trpi ako muskarac ne zadovoljava njene potrebe? Ili mozda zena nema takve potrebe?
    mislim da sam bila jasna ovde
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  5. #140

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Zashto raspravljate na ovu temu?Dovoljno je da razmislite kakav nadimak dobije zhena koja prevari,a kakav mushkarac i sve ce vam se samo kasti...Samim tim postoje i razlike,jer su nazivi drugachiji...
    Me Bring Da Enlightenment...

  6. #141

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Dovoljno je da razmislite kakav nadimak dobije zhena koja prevari,a kakav mushkarac i sve ce vam se samo kasti...
    Od mene moze samo da dobije epitet "pizda" (onako kao karakterna osobina), ne mislis valjda da cu da mu pisem lirsku poeziju ako me prevari?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #142

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Od mene dobije epitet "đubre". Da sam muško, mislim da bih podelila ženi isti epitet.

    Nema razlike. Licemerje, slabost, nepoštovanje ne razlikuje polove.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #143

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Dakle tu definitivo postoji razlika...
    Muskarac ce prevariti zenu iz hira....promene radi sa nekom prema kojoj, u vecini slucajeva, ne oseti cak ni malo vecu fiziciku privlacnost ...
    Dok vecina zena to uradi iz strasti,sa osobom koju nije upoznala predhodno vece....vec sa nekim ko joj bar malo znaci.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #144

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Dakle tu definitivo postoji razlika...
    Muskarac ce prevariti zenu iz hira....promene radi sa nekom prema kojoj, u vecini slucajeva, ne oseti cak ni malo vecu fiziciku privlacnost ...
    Teško. Najmanje što je potrebno je fizička privlačnost. Dovoljna bar za jedno veče. A hir? Jednako može biti razlog i ženama.
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Dok vecina zena to uradi iz strasti,sa osobom koju nije upoznala predhodno vece....vec sa nekim ko joj bar malo znaci.
    Kome ova i ovakva opravdanja trebaju? Kao, žene su bolje/gore ako postoje emocije? Ili, ako ime se želja nije rodila iznenada nego je tinjala u vremenu?

    Nema razlike. Desi se muškarcima i ženama, iz ovih ili onih razloga. Nema muških razloga, nema ženskih razloga. Razlika je, nažalost, samo u tome kako sredina gleda na mušku i žensku prevaru. A nekad, pod uticajem sredine, i oni prevareni i oni što varaju.
    A to je već pitanje lažnog morala.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  10. #145

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Dakle tu definitivo postoji razlika...
    Muskarac ce prevariti zenu iz hira....promene radi sa nekom prema kojoj, u vecini slucajeva, ne oseti cak ni malo vecu fiziciku privlacnost ...
    Dok vecina zena to uradi iz strasti,sa osobom koju nije upoznala predhodno vece....vec sa nekim ko joj bar malo znaci.
    Šta si ti? Neki ženski Skidač Mraka?
    Kakve su ovo generalizacije i šikana po polnoj osnovi?
    Svi varaju iz istih razloga, kako muškarci tako i žene, i da nemam od 10, 8 ženskih prijatelja, mogao bih da progutam tu priču da žene varaju zbog ovoga, a muškarci pak zbog onoga. Muško sam i znam kada sam varao zbog čega sam to radio, a znam i moje bliske prijateljice iz kog su razloga to radile.
    Trt, znam ja i žene koje su varale iz hira, znam i one koje su bile usamljene, znam i one koje su imale one night stand, sa tipovima koje su upoznale to veče, a znam i muškarce koji su to radili, tako da ti je post za čistu nulu
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #146

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Pa vidis ja od 10 , 7 imam muskih prijatelja,njih 5 se slozilo sa mnom oko ove stvari...Ne kazem da sve zene varaju na nacin koji sam navela vec skoro pa vecina.
    A i ko si ti da mi kazes da mi je post za nulu ???? Po cemu sti kompetentan za tako nesto ???
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #147

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Šta si ti? Neki ženski Skidač Mraka?
    Kakve su ovo generalizacije i šikana po polnoj osnovi?
    Svi varaju iz istih razloga, kako muškarci tako i žene, i da nemam od 10, 8 ženskih prijatelja, mogao bih da progutam tu priču da žene varaju zbog ovoga, a muškarci pak zbog onoga. Muško sam i znam kada sam varao zbog čega sam to radio, a znam i moje bliske prijateljice iz kog su razloga to radile.
    Trt, znam ja i žene koje su varale iz hira, znam i one koje su bile usamljene, znam i one koje su imale one night stand, sa tipovima koje su upoznale to veče, a znam i muškarce koji su to radili, tako da ti je post za čistu nulu
    I ponovo "jashe" zhenski dupeuvlakatch i pichkop(L)acenik...Ili sa tobom neshto nije u redu...A mozhda si samo neupucen?
    Zhene treba da drzhe do sebe,ako zhele da budu voljene,a samim tim i da vole...A ne da se karaju sa kim stignu,a onda se sete "ja zheliiiim ljuuuubaaaav"...Pa kad vide da je nema,u pauzama "trazhenja" iste,nastavljaju po starom...Takve niko ne voli,niti mozhe,jedino ako neshto nije u redu sa njim,pa samog sebe lazhe...Zhene koje varaju,mozhe da voli samo u glavi bolestan "mushkarac",kao i da im "prashta"...
    Drago mi je shto si ovu devojchicu uporedio samnom i shto ona sa njenih 20 godina,vishe vidi i zna od nekih mnogo matorijih...
    A ti Bazilej,samo lichish na mushko,ali to ne znachi i da jesi...Ja ne upoznah josh nijednog choveka,koji razmishlja na ovu temu kao ti...Samo "zhene"...
    Me Bring Da Enlightenment...

  13. #148

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Je li, majke ti, a je l' ti stvarno mislis da vi muski volite da se kresete vise nego mi zene i da ste, za razliku od nas, bogom dani da to radite kad god vam se digne, dok mi treba da "postimo"? Ako stvarno to mislis, onda si slucaj za zaljenje.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #149

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Je li, majke ti, a je l' ti stvarno mislis da vi muski volite da se kresete vise nego mi zene i da ste, za razliku od nas, bogom dani da to radite kad god vam se digne, dok mi treba da "postimo"? Ako stvarno to mislis, onda si slucaj za zaljenje.
    Ne,ja znam da vi zhene to vishe volite i da vishe uzhivate dok to radite,od nas mushkaraca.Poenta je bash u tome,shto je teshko odoleti,a samim tim i ostati Zhena,koju ce mushkarci poshtovati.A ako zhena nemaposhtovanje od strane mushkog roda,nece imati ni Ljubavi,razumesh?Onu koju ne poshtujem,ne mogu ni da je volim...A ne poshtujem je,zato shto joj ne verujem,jer znam kakva je...
    Ja kad pricham o mushkim shvatanjima,pricham uopshte moja,mojih drugara,ljudi koje sam upoznao kroz zhivot.I znam da zhene nisu navikle da chuju ovo i da im to smeta,ali to je tako i nikako drugachije.Samo shto mushkarci to ne prichaju nikad pred zhenama,jer znaju da je vecina "emancipovana"...Retke su zhene pred kojima ce oni to reci,mnogo retke...Jer,ako ja kazhem ovo nekoj,koja ima takva shvatanja,znam da nema nishta od toga da "bude" samnom...
    Nikako ne koristim kvazi-mushka "shvatanja",koja koriste oni koji su u stanju da plachu i mole dok ne "dobiju",a kad dobiju postaju "shmekeri" i omalovazhavaju te iste zhene,postavljajuci se "iznad" njih,kao oni su SAD face...A do malopre su kumili i molili,a neretko i zaplakali,ako provale da se ta zhena "lozhi" na suze...
    Ja sam svestan,da ovo nisu shvatanja i razmishljanja vecine,zato to i deluje tako na zhene koje to prochitaju...A to sve zato,shto su prihvatile ubedjenja vecine,koja pritom nisu ispravna,nego njima odgovaraju,takva kakva jesu...
    Zato chitajte i uchite,ovo su mushka shvatanja,a vi shvatite kako zhelite...Ali to je tako i nikako drugachije...
    Znam da vam je lepshe kad vas mushkarci lazhu,jer istina zna mnogo da zaboli...Char je u tome,shto posle bola,nastupa prosvetljenje...
    I onda znate,ako zhelite,naravno,kako mushkarci razmishljaju,ma kakvu prichu oni vama servirali...Oni razmishljaju ovako,to znajte,vi koje ne znate...
    Ne treba na mene drvlje i kamenje,jer vam rekoh istinu,nego samo "hvala" i idete dalje...
    I zamolio bih vas,ako vam vec govorim ono shto bi vam rekli samo retki,da to shvatite kao jedinu istinu,jer ja poznajem mushki rod MNOGO bolje od vas,jer sam mushkarac i znam kako razmishljaju...Kao shto vi znate zhenski rod mnogo bolje od mene...
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #150

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ne,ja znam da vi zhene to vishe volite i da vishe uzhivate dok to radite,od nas mushkaraca.Poenta je bash u tome,shto je teshko odoleti,a samim tim i ostati Zhena,koju ce mushkarci poshtovati.A ako zhena nemaposhtovanje od strane mushkog roda,nece imati ni Ljubavi,razumesh?Onu koju ne poshtujem,ne mogu ni da je volim...A ne poshtujem je,zato shto joj ne verujem,jer znam kakva je...
    A racunas da ce tebe neko da postuje ako ides s cveta na cvet samo zato sto si musko? Kontas da ce zene to da cene jer ti, pobogu, imas iskustva?


    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Zato chitajte i uchite,ovo su mushka shvatanja,a vi shvatite kako zhelite...Ali to je tako i nikako drugachije...

    Char je u tome,shto posle bola,nastupa prosvetljenje...

    Ne treba na mene drvlje i kamenje,jer vam rekoh istinu,nego samo "hvala" i idete dalje...
    Hvala ti ne znam kako sam do sad egzistirala bez tvog prosvetljenja


    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Kao shto vi znate zhenski rod mnogo bolje od mene...
    E, ovo ti je najpametnija stvar koju si mogao da kazes!
    Preporucujem ti da se drzis toga
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ima li razlike između Duha i Duše..?
    Autor Vlada Vasic u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.08.2015, 21:26
  2. Čarobne pilule, da li zaista postoje?
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 20:37
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •