Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari? - Strana 4
Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 170
  1. #46

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    slozila bih se onima iznad mene koji su naveli da je zenska prevara uglavnom iz srca, dok je muska avantura.. valjda tako funkcionisemo, jebem li ga
    to, naravno, ne znaci da je istu i opravdavam
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #47

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не бих ја потезао тако крупне ријечи... превара... то чак има неки негативан призвук... а ни подмуклост... још мање бих одмах потезао "неке божје законе". То се лепо каже... авантурица... излетчић...
    dobro,ako neko zeli izlet sa drugom,drugim,nema weze to je izlet,awanturica..ma daj..a bozji zakon ,to rekoh onako,jer nije ok warati,to je sustina,uostalom,u temi se kaze prewara i to je tacka...a to da ne bi potezao krupne rijeci PREWARA,pa cowjece to je i tema,prewara

  3. #48

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Zene uglavnom varaju srcem,a muskarci ...
    ...ali kao i u svemu drugom i u ovome ima izuzetaka, svakako da i muškarci umeju da varaju i srcem a žene s tim drugim organom...
    ...prevara može biti , što yossa reče, ili duža ozbiljnija veza sa drugom osobom mimo osobe sa kojom ste zvanično u vezi, u koju su upetljane emocije ili 'izletčić', opuštanje, kratkotrajna promena sexualnog partnera bez namere za emotivnim uplitanjem i bez planova za zajedničku budućnost...
    ...i ako mene pitate podjednako se tu nalaze i muškarci i žene, ne bih ja to generalizovala...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #49

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    ja nisam pisala o razlozima prevare muskaraca i zena. a razlozi su raznovrsni dosada, gimnastika,malo promene,zaljubljenost, emotivna veza....zar je opravdanje tipa muskarci to rade onako bezveze a zene sa vezom???? kako god bilo za mene je prevara posledica...al opet nemam opravdanje za prevaru cija god
    Najveca vlast je vladati sobom.

  5. #50

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Za prevaru uvek postoji opravdanja. Da ne postoji razlog za prevaru, ona se ne bi ni deslia. Druga je stvar što nas opravdanja za prevaru, recimo, kao oštećenu stranu ne zadovoljavaju.

    I ko je to licencirao propise o nemanju opravdanja za prevaru? I ko to može u potponosti sagledati šta se događa u glavama osoba koje čine prevaru? Da li se uošte može govoriti o odgovornosti prevarenog kao mogućeg uzroka da se prevara i desi?

    Već mogu da zamislim tetke sa hladnim trajnama kako osuđuju sve i svakoga i kako njima slične osobe razglabaju o moralu i poštenju. A kada bi se samo moglo zaviriti u prošlost kritičara, verujem da bi se kod nekih svašta moglo otkriti...

    Bilo, ili ne bilo sličnosti između ženske i muške prevare, nje će uvek biti i dobro je što je tako.

    Ko shvati, neka shvati....
    Poruku je izmenio memento, 17.09.2008 u 22:58 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #51

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Po kalibru muškarčiNa sex sa drugom nista ne znači,oni to rade da se isprazne....jeLte...dosadi jedna te ista...piiiip...pa malo da promenimo,ali to ne znači da devojku svoju ne volimo...blablatruć pa onda sledi rečenica "a vi zene kada varate,varate od srca....u sex ulazite sa emocijama,tako da je vaša prevara teza"..ma ajde nemoj mi reći
    E sad...prevod :
    Muškarci varaju i treba oprostiti,to je normalno ...a vi žene kada prevarite,treba vas ostaviti ...na lomaču jbt ,ne sme se oprostiti...mi smemo,vi ne smete"
    Zeludac mi se prevrne pa jbt zar to nema istu težinu?
    Ćuti i prenesi dalje....

  7. #52

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    kad ti se u pogresno vreme na pogresnom mestu desi prava osoba...hm...pa je ta osoba jos i SAVRSENA...jednostavno se desi...pa nastavi da se desava...ali opravdanja NEMA...
    GORKA REC JE NAJTEZA KADA SE NE IZGOVORI

  8. #53

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Muškarci varaju i treba oprostiti,to je normalno ...a vi žene kada prevarite,treba vas ostaviti ...na lomaču jbt ,ne sme se oprostiti...mi smemo,vi ne smete"
    Zeludac mi se prevrne pa jbt zar to nema istu težinu?
    nikako prevara nosi i vaga istu tezinu i kod zene i kod muskarca prevara je prevara, nema tu neke razlike u polovima.. ima, doduse, u emocijama, zato i kazem da vecina zena vara srcem a muskarci ne.. i naravno, opet kazem, to nije pravilo..
    kazem da zene varaju srcem, posto su neznije, emocionalnije.. i lakse i pokazuju emocije od muskaraca.. a generalno gledano, ne mozes da budes sa nekim ako bas nista ne osecas prema njemu koliko god da si utucen ili pijan, nesto osecas
    smatram da ako vec do prevare dodje, onda ja tu nemam sta da trazim.. ali druga sansa je cudo.. svakom po zasluzi i svakom po stazu..
    znaci.. prevara je prevara.. i ne bira pol..
    a i zene ionako lakse prastaju od muskaraca..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #54

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    nikako prevara nosi i vaga istu tezinu i kod zene i kod muskarca ..
    Psiholozi se baš i ne bi složili...
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  10. #55

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    @Sunny kada si spomenuo psihologe - da li bi se složili ili ne, nisi argumentovao. Šta bi to, tj. na koji način bi psiholozi izanalizirali mušku i / žensku prevaru?
    Uostalom, i oni su ljudi
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #56

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Psiholozi se baš i ne bi složili...
    a zasto? Zato sto muskarci imaju pisu a zene ne?
    Prevara je prevara, tu nema neke logike
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #57

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Sunny kaže: Pogledaj poruku
    Psiholozi se baš i ne bi složili...
    sunny,pa ako imas broj nekog psihologa,okreni ga ako imas kredita i widjeces sta ce ti reci,sustinski ce ti samo reci da sama rijec preewara znaci ustwari podmuklost i newjeru,cowjek koji poseze,ili zena,za prewarom automatski se karakterise kao nepouzdana licnost za bilo sta,i uwjek sa takwima treba bit oprezan,owo sam sad malo mozda nepotrebno generalizowao..ali ljudi koji su satkani da zele da preware su nepouzdani,nestabilni,negatiwni....

  13. #58

  14. #59

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Nisu swi,ali mnogo je takwih,u danasnjem swijetu smo okruzeni negatiwcima pretezno tj. ''cudowistima' nisu swi,ali..znas..samo pamet u glawu i swe super.
    prewara je djubre... nije tesko bit na mjestu i tako ziwjeti..
    Poruku je izmenio Goga, 18.05.2009 u 15:22 Razlog: citat + veliko slovo na početku rečenice

  15. #60

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Postoji... mi ga trpamo,a vi ga primate... Razmišljajući dođemo do zaključka da je veće zlo otvoriti vrata strancu nego zvoniti nekom na vrata ili uskočiti kroz prozor...

    Prevara i ne postoji ako ste već došli u nedoumicu da li da se date ili ne...onda varate sami sebe,a uostalom ono što ne znaš ne može da te povredi,pa o čemu mi to diskutujemo uopšte... Prevara je isto kao kada malo zaboravljene javne ličnosti pozovu tel. paparaca da ih uslika dok piške kraj auta ili kada im šatro ispadne na javnom mestu dojka jedna,a nekad i obe...

Strana 4 od 12 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ima li razlike između Duha i Duše..?
    Autor Vlada Vasic u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.08.2015, 21:26
  2. Čarobne pilule, da li zaista postoje?
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 20:37
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •