Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari? - Strana 5
Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 170
  1. #61

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Logicno da postoji.......zena kad vara radi to sa stilom,izabere muskarca koji zadovoljava njene kriterijume.Dok muskarci varaju s kojom stignu,samo zato jer im je bitan broj...a i to da imaju cime da se pohvale svojim drugovima......

  2. #62

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Logicno da postoji.......zena kad vara radi to sa stilom,izabere muskarca koji zadovoljava njene kriterijume.Dok muskarci varaju s kojom stignu,samo zato jer im je bitan broj...a i to da imaju cime da se pohvale svojim drugovima......
    A šta je sa ovima koji nemaju drugove i nemaju koga da prevare... Kad bi sve žene imale stila ne bi tražile q'ca k'o svinja vepra...

  3. #63

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Logicno da postoji.......zena kad vara radi to sa stilom,izabere muskarca koji zadovoljava njene kriterijume.Dok muskarci varaju s kojom stignu,samo zato jer im je bitan broj...a i to da imaju cime da se pohvale svojim drugovima......
    da,da...ruka koja prima je uvek ispod ruke koja daje...pitanje je da li tako, kao ti,razmislja taj muskarac koji "zadovoljava kriterijume",a najverovatnije da ne razmislja ,vec te smatra brojem,kao sto kazes...a kriterijumi su......

  4. #64

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Da felix,ali se ostaje nada da ima muskaraca koji nisu tako izopaceni.....koji negledaju zenu kao stvar vec kao osobu..............

  5. #65

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Da felix,ali se ostaje nada da ima muskaraca koji nisu tako izopaceni.....koji negledaju zenu kao stvar vec kao osobu..............
    Da, postoje različiti muškarci isto kao i žene,ali slični se susreću,tako da oni muškarci koji posmatraju ženu kao robu ili stvar i sami budu tako viđeni,pa svako dobije ono što mu paše,a žene i muškarci koji su sposobni istinski voleti i prožimati se u ljubavi, takve ljude i sreću,jer sve je na "oko" u haosu ali je to savršeni spoj okolnosti za svako ljudsko biće po na osob.Neki love a neki vole ali svi se mi menjamo,učimo i postajemo "bolji".Pozz

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Logicno da postoji.......zena kad vara radi to sa stilom,izabere muskarca koji zadovoljava njene kriterijume.Dok muskarci varaju s kojom stignu,samo zato jer im je bitan broj...a i to da imaju cime da se pohvale svojim drugovima......
    Muškarac koji mora stalno da se "potvrđuje",je neko ko je nesiguran u sebe,ko nema dovoljno zrelosti i samopouzdanja da je dovoljno divan i vredan za sebe i za druge ljude,pa nastoji na tako prazan način ubeđivati druge kako je velik i moćan ali u stvari mali,jer samo onaj ko može dati i primiti, voleti i razumeti je onaj ko je "velik"ali svi smo mi u nekom trenutku našeg razvoja i učenja životnih lekcija,zato treba razumeti različita viđenja.
    Prevara je izdaja a izdaja boli,bilo da si muškarac ili žena!!!!Pozz
    Poruku je izmenio Goga, 18.05.2009 u 14:23 Razlog: uzastopni postovi
    Sadasnji trenutak je sve sto zaista imamo.

  6. #66

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Logicno da postoji.......zena kad vara radi to sa stilom,izabere muskarca koji zadovoljava njene kriterijume.Dok muskarci varaju s kojom stignu,samo zato jer im je bitan broj...a i to da imaju cime da se pohvale svojim drugovima......
    kakwa greska joksi,u shwatanju preware na taj nacin...shwati,da sama pomisao prewariti znaci biti djubre i samim tim si osoba koja nema karakter i tu neku finesu ziwljenja,,ako zelis promijeniti swoj ziwot,nije jedini nacin prewariti,nego to ima mozda neku drugu sadrzinu,mnogo sazetiju i originalniju...nema razlike u waranju,prrewara je gnusnost..za tim ce posegnuti samo prostacine koje ne zele puno kalkulisati i prawiti razliku sta je ok a sta ne..instaliraj sebi recimo(uopsteno goworim) neku mnogo gracioniju prewaru,zajebi ziwot prewari ti njega ako ti on namece da posegnes za prewaromskockaj tu prewaru na graciozniji nacin,a ne prostackom prewarom,jer je prewariti najlakse...a razlike nema...

  7. #67

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    kakwa greska joksi,u shwatanju preware na taj nacin...shwati,da sama pomisao prewariti znaci biti djubre i samim tim si osoba koja nema karakter i tu neku finesu ziwljenja,,ako zelis promijeniti swoj ziwot,nije jedini nacin prewariti,nego to ima mozda neku drugu sadrzinu,mnogo sazetiju i originalniju...nema razlike u waranju,prrewara je gnusnost..za tim ce posegnuti samo prostacine koje ne zele puno kalkulisati i prawiti razliku sta je ok a sta ne..instaliraj sebi recimo(uopsteno goworim) neku mnogo gracioniju prewaru,zajebi ziwot prewari ti njega ako ti on namece da posegnes za prewaromskockaj tu prewaru na graciozniji nacin,a ne prostackom prewarom,jer je prewariti najlakse...a razlike nema...
    .............upravu si ,ali mozda neznas kako je biti prevaren...ja nikad nisam prevarila njega,al zato on mene jeste vise puta......

  8. #68

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    .............upravu si ,ali mozda neznas kako je biti prevaren...ja nikad nisam prevarila njega,al zato on mene jeste vise puta......
    joksi,onda ga samo posaljes u picku materinu i pocnes new life a ne biti i dalje s takwim tipom u wezi,i warati ga,a ustwari si i dalje s njim,malo bzw,a?

  9. #69

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    joksi,onda ga samo posaljes u picku materinu i pocnes new life a ne biti i dalje s takwim tipom u wezi,i warati ga,a ustwari si i dalje s njim,malo bzw,a?
    da,jos uvek........a najgore je to sto on sve porekne,ja iako znam da me vara,nemogu da ga prevarim..........a nisam jos nasla nekog ko bi mogao njega da mi zameni,najbitnije je da sam resila da ga ostavim pa kad odem na fakultet naci cu valjda nekog kvalitetnog

  10. #70

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    da,jos uvek........a najgore je to sto on sve porekne,ja iako znam da me vara,nemogu da ga prevarim..........a nisam jos nasla nekog ko bi mogao njega da mi zameni,najbitnije je da sam resila da ga ostavim pa kad odem na fakultet naci cu valjda nekog kvalitetnog
    najvece bogatstvo je rezerva,uvek pomogne,ako i izneveri ,ne bude vazno.....ali u avanturu (ili vezu )bez rezervne varijante ,nije preporucljivo srljati...

  11. #71

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    najvece bogatstvo je rezerva,uvek pomogne,ako i izneveri ,ne bude vazno.....ali u avanturu (ili vezu )bez rezervne varijante ,nije preporucljivo srljati...
    .....meni je to srezervom bezveze......ako sam snekim,samo sam snjim i to je to........

  12. #72

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    naravno da postoje..devojke najcesce varaju zato sto im se taj drugi vise dopada ili im vise odgovara od partnera sa kojim su..dok muskarci cesto prevare iz dosade ili kako oni kazu'bio sam pijan'..
    uzivaj u zivotu
    iskoristi sve sto ti pruza
    i nikada se nemoj kajati

  13. #73

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Razlike postoje, ukoliko pođemo od pretpostavke da postoje razlike u muškoj i ženskoj ljubavi. Ako ne, onda ne postoje.



  14. #74

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Razlike postoje, ukoliko pođemo od pretpostavke da postoje razlike u muškoj i ženskoj ljubavi. Ako ne, onda ne postoje.
    Не бих ја то баш тако круто везивао... ради се више о приступу авантурици и излетчићу него о приступу љубави.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  15. #75

    Odgovor: Prevara - da ili ne?

    Pa sad...Jeste da postoji teorija da muškarci mogu da prevare iz čisto sportskih razloga, kao i da žene varaju samo kada vole (onog drugog), ali... Kad sve ispliva na svetlost dana jednako boli i jedne i druge...
    Poruku je izmenio Mish, 20.09.2008 u 19:59 Razlog: prebačen post
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ima li razlike između Duha i Duše..?
    Autor Vlada Vasic u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.08.2015, 20:26
  2. Čarobne pilule, da li zaista postoje?
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 19:37
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 13:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •