Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari? - Strana 6
Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 170
  1. #76

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не бих ја то баш тако круто везивао... ради се више о приступу авантурици и излетчићу него о приступу љубави.
    Ala tepas:avanturica...izletcic...
    Praktikujes li ove aktivnosti?
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #77

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Не, ловачке ми среће...
    Poruku je izmenio Goga, 19.10.2008 u 22:26 Razlog: citat
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #78

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    kuku twojoj zeni od twojih izletcica i awanturica..
    care,prewara je za osudu,prewara je generalno genocid nad partnerom s kojim jesi,ali ti si ono za parolu ''ziwjeli izleti i awanturice''
    Poruku je izmenio Goga, 19.10.2008 u 22:26 Razlog: citat

  4. #79

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Muškarci varaju i treba oprostiti,to je normalno ...a vi žene kada prevarite,treba vas ostaviti ...na lomaču jbt ,ne sme se oprostiti...mi smemo,vi ne smete"
    Slažem se sa tobom u potpunosti!
    Prevara je prevara i o tome nema pogovora. Nema tu razlike.
    Poruku je izmenio Mish, 19.10.2008 u 20:08 Razlog: Caps Lock
    Love Me or hate Me
    It's still an oBseSsI0n

  5. #80

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ajde prvo da se dogovorimo da li muškarci i žene isto doživljavaju vezu.

    Potom, da li pričamo o moralnim, biološkim ili psihološkim razlikama, tj povodima muške i ženske prevare.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  6. #81

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Svakako da postoje...žena to gleda iz svog dela mozga,mi iz svog,ali uopšte nije poenta u tome...sve je subjektivno za učesnike,a objektivan niko ne može biti,osim ako nije neko držao sveću ili se to kaže voajerisao,ali čak ni tada...

    Kada se pomisli ili postavi sebi pitanje da li napraviti nešto što je samo deo životne strasti dok si živ,već samim tim proces je započeo...ako ga ne dovršimo varamo sami sebe,ako idemo dalje ostaje dilema samo da li se kajati za učinjeno ili neučinjeno,ali milsim da je to druga tema već...

    A između prevariti sebe ili drugog,pa bila majka mog deteta ili otac mislim da je mazohizam ili patologija,ali sve to dođe iz dupeta u glavu kad tad,što kaže narod,a kao po pravilu nekima mnogo kasno...

    Jbt,pa ne znam ko se ne bi hvalio da ga žena vara sa Markom Jarićem,a on svoju Adrianu sa tvojom već dosadnom ženom...takvi su muškarci,a možda i žene,ali glupo previše razmišljati o prevarama...Odlučio sam sebe da ne varam,da ne zaobilazim nekog ako mi već Bog dao da ga sretnem u ovom jednom životu,za nekog kratkom,a nekima je i predugačak očigledno,a gledaću da ne ikoga ne povredim time,jer što ne znaš ne može ni da te povredi...

    Evo ja sam bez obaveza prema drugim ženama,ali moj izbor čak i veze može da povredi moju decu,pa i ja imam neku odgovornost...ako si odgovoran ili poštuješ druge onda si uvek odgovoran i poštuješ sve ili nikog...ako hoćeš i jare i pare,onda si već zalutao...

    I dobra ona kineska poslovica u potpisu kod koleginice Isahare...ne samo dobra,već poučna i istinita...

    Ako se daješ na više mesta,kome se zapravo daješ više ili to zavisi od toga da l' je pun mesec ili je mlad...gubiš svoj identitet...svačiji je isto što i ničiji...pripadanje nije po svaku cenu žrtvovanje,naprotiv....e sad što nekada pamtiš 30 dana kao i 30 godina to je stvar izbora i ljudi koji učestvuju u svemu o čemu je već reč...

    Prevare i nisu to čim se za njih sazna...a i sam pojam prevara prejudicira neki greh ili nešto ružno...prema kome samo...pre bih rekao da je uvek stvar pogrešnog i dobrog izbora...za neke se sazna kada učesnici i nisu u životu više , a za neke ni tada...e svaka im čast,zavidim im,jer znam da im je bilo lepo...

  7. #82

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ono o čem pričaš je morlni aspekt prevare. Ali način na koji doživljavaju prevaru (sopstvenu i partnerovu) ne zavisi samo od moralisanja, već i od psihologije, hormona, društvenih normi, odnosa okoline, ekonomskih uslova, razloga za stupanje u brak, itd.

    U našem društvu je čak i pohvalno da muškarac juri žene i da sa njima koketira, dok je za žene to tabu. Muškarac time pokazuje svoju superiornost, status u društvu. Pohvalno je da može da "prevrne" što više, dok devojka koja bi se ponela po tom obrascu bi bila žigosana. Njoj žig, a njemu oreoč ratnika. Od njega se čak očekuje i da se hvali, da to bude javna tajna, a ona, ako to radi, mora da krije kao zmija noge. A istina je da za prevaru treba dvoje, da on ne može da prevari ako ne nadje nju (pa dobro, postoje izuzeci gde on nadje njega ili ona nju...).

    Da li je društvo dvolično, ili to tako treba... ne bih sad.

    Nedavno sam čitao jedan intervju gde jedan doktor objašnjava da su kod nas najpromiskuitetnije žene u *******. To tvrdi na osnovi prenošenja polnih bolesti i na osnovu još nekih parametara. No, ono što još tvrdi je i da su muškarci mnogo promiskuitetniji od žena, ali da je odnos u prevarama 1:1 u broju prevara, zato što on oće, ali nema sa kim, tj. teže nalazi partnera za prevaru. Sa drige strane, broj muškaraca koji varaju je veći. Ženi je lakše da nadje partnera, pa one koje to rade češće rade i češće menjaju partnera.
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  8. #83

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    I muskarci i zene ne varaju nikoga drugog, do same sebe, bez obzira na povod - hir, osveta, avantura!
    neunistiva zlojebaba!

  9. #84

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    nema razlike!kad pocnemo da se varamo tu nema vise razgovora ko je koga i zasto prevario,prevara je pocinjena i to je kraj...ali naravno ima nas koji cutimo i trpimo...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #85

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Nema razlike, sve mu dodje na isto. Sta kao zena se zaljubi pa vara, a muskarac ne? Ma dajte, to vam je sve isto. Pa i prevara je za ljude!

  11. #86

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Isto koliko i u - ženskoj i muškoj - suzi.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #87

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Evo par citata iz "Blaga Cara Radovana", Jovan Dučić. Interesuje me šta žene imaju da kažu, ima li istine u njima i koliko. Za sada bih se ogradio o svoje skromno mišljenje


    Kod žene je urođeno da vara na malo i na veliko, svesno i nesvesno, namerno i nenamerno, a vrlo često i bez ikakve zle namere, i čak sasvim često iz najbolje namere: u najviše slučajeva, samo da bi se većma dopala. Ali jedna žena samo onoliko vredi koliko voli, a ona vara i kad najvećma voli. Ima žena koje nikad ne kažu laž, ali nikad ne kažu celu istinu.

    Ne varaju nesrećne žene, one čiji su ljudi pijanice, grubijani, raspikuće. Najvećma varaju one žene koje bi trebale biti najvećma srećne i najvećma blagodarne. Jure za drugim ljudima baš one žene kojima je muž dao sve raskoši u kući, i sve počasti na ulici; i verujući da je sreća u suficitu, one taj suficit traže u drugom čoveku. Žene istinski nesrećne s mužem, zbog njegovih mana karaktera, ili njegove bolesti, ili siromaštva, obično ne traže drugde ni minimum sreće, ni da se negde naplate, ili negde osvete. Bol i beda naprave sve puteve maglovitim i noge teškim. Najsrećnije žene su odista najgore. Žena je u sreći raskalašna, koliko je u nesreći velika. Nikad ne bi trebalo potpuno usrećiti ženu, koja je svagda dete ili divljak, jer hoće da se prejede i prepije, i da porazbija sama svoje igračke. Zato žene najgorih ljudi nisu brakolomnice, i često prolaze pod dobre. Ali žene lepih ljudi, bogatih, radosnih, i srećnih, naprotiv, jure za maksimumom, i nemaju drugo u glavi nego radost i vratolomije. Čudno je da baš biraju obično ljubavnike i manje lepe, i manje umne, i manje mlade, i manje ugledne nego muž.

    Čovek zaljubljen odmah misli kako svoju sreću da podeli, a žena misli kako da svoju sreću udvostruči. Ženi nije dovoljno da dobije najviše od čovekove sreće, nego da što više otme od čovekove slobode. Jer joj je snošljivija njena beda nego čovekova sloboda, pošto je čovekova sloboda, odista, izvor svih ženinih nepravda i nesreća.

    Žena ima više nežnosti, a čovek ima više dobrote; žena je velikodušna, a čovek je plemenit. Žena oprašta ali ne zaboravlja; čovek zaboravi i kada ne oprosti. Kad god je žena velikodušna, ona je to uvek prema čoveku, a nikada prema ženi. Čovek ima detinjstvo, mladićstvo i starost; a žena do kraja ostane dete, i, kao dete, sve smatra igračkom. - Glupost je u prirodi, i najpametniji čovek ne uspe da tome uvek izbegne, ali žena je glupa samo po izuzetku. Na deset ljudi ima jedan uman, a na deset žena ima jedna glupa.

    Ima mnogo ljudi koji su vrlo gordi što se nikad nisu dali da ih žena prevari, i koji su svaku svoju ljubav satrli hvatajući ženu u lažima. Za druge su opet svi putevi ljubavi prosti i pravi: ženu koja ih laže, odbace kao rukavicu koja je tesna, ili časovnik koji ne ide dobro. Ima ih i kojima je, po instiktu, veća strast uhvatiti ženu u laži ili neverstvu, nego osetiti da ih ta žena voli: toliko je intriga razuma u njih jača nego istorija srca. A ima, najzad, i spokojnih srca i duhova koji se izmiruju pred svima slučajnostima što mogu doći od žene, i za koje nema ni fatalnih žena ni fatalnih ljubavi.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  13. #88

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Prevara je prevara...mada ima istine u Duchicevim kazivanjima.,,
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  14. #89

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Ima. Bar u formu i načinu. Mada mislim da ima i u suštinskom značenju koje sada ne bih pominjao da se ne bih izložio kritikama pripadnica lepšeg pola. Naime, mislim da su žene puno diskretnije u činu prevare, a posebno posle njega. Verujem da ih je, u proseku, dosta teže otkriti da varaju svoje partnere, jer su zaista fantastične u iznalaženju rešenja kako bi se sastale sa svojim ljubavnikom...

    Ili sam ja jednostavno samo imao sreće...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #90

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    I meni se čini da žene, kada varaju, izmišljaju i grade si podrobniji alibi za prikriti izlet.

    Ali završetak, čika memento, tvojeg posta - naprosto je bajan
    Poruku je izmenio Goga, 15.06.2009 u 07:17 Razlog: citat
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ima li razlike između Duha i Duše..?
    Autor Vlada Vasic u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.08.2015, 21:26
  2. Čarobne pilule, da li zaista postoje?
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 20:37
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •