Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari? - Strana 11
Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 170
  1. #151

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    A racunas da ce tebe neko da postuje ako ides s cveta na cvet samo zato sto si musko? Kontas da ce zene to da cene jer ti, pobogu, imas iskustva?



    Hvala ti ne znam kako sam do sad egzistirala bez tvog prosvetljenja



    E, ovo ti je najpametnija stvar koju si mogao da kazes!
    Preporucujem ti da se drzis toga
    Ne rachunam ja nishta,davno sam izrachunao i znam da nece...Ko je rekao da ja idem od cveta,na cvet?Gde sam ja to rekao.ili pomenuo?
    Samo kazhem kako jeste,kakva su drushtvena shvatanja,u ovom sluchaju,mushka...
    Me Bring Da Enlightenment...

  2. #152

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Pa, ne mislim ni ja konkretno na tvoj slucaj, nego te pitam da l' stvarno mislis da ce zene kod bilo kog muskarca da cene to sto on krese sve sto je zensko, ide na dve noge i ima puls? Skoro svaka zena bi, po automatizmu, pomislila da ce on isto tako da nastavi da se ponasa i u vezi. Ne kapiram otkud ti to da bi muskarac takvu zenu smatrao droljom, a da bi zena pomislila za muskarca koji se isto tako ponasa da je neki zesci baja.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #153

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Klasicni blkanizam...Nema pravog muskarca bez balkanca
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  4. #154

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Naravno da ima razlike u muškoj i ženskoj prevari. Te razlike se očituju (jedino) u krajnje subjektivnom tumačenju ovog fenomena. Nisam siguran šta o prevari svoga pola misle žene, ali sam zato poprilično siguran da muškarci svoje "izlete" smatraju tek (disciplinskom) greškom i to sa niz olakšavajućih okolnosti, dok isti čin koji urade dame tretiraju krajnje nemoralnim i ničim mogućim opravdanim, gnusnim i teškim krivičnim delom...

    Ali, ukazao bih na sledeće. Pre svega na naslov ove teme koji sadrži potpuno adekvatnu i ključnu reč ovog problema, a to je reč - prevara. Dakle, već sam naziv je po svom difoltu negativan i ne vidim način kako bi se mogao ('ajd malo da eksperimentišem sa rečima) eufemizirati seksualni čin koji van ljubavne veze, dakle sa nekom drugom damom, izvede muškarac.

    Prevara je prevara i ma šta mi ovde pričali, ona je uvek negativna, bilo da je počini muškraca, bilo žena. Ona se često može objasniti, ali skoro nikada opravdati. Suštinske razlike u varanju muškaraca i varanju žena ne postoje. Postoje samo razlike u sujeti, emancipaciji, obrazovanju, karakteru, poštenju itd, a to nema veze sa našim polom...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #155

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    I ponovo "jashe" zhenski dupeuvlakatch i pichkop(L)acenik...Ili sa tobom neshto nije u redu...
    Onaj ko se ne složi s tobom po difoltu nije u vinklu? Da si jebao nešto umešto što sereš kvake ne bi ni razmišljao tako primitivno kako razmišljaš

    A mozhda si samo neupucen?
    KAda bi biti upućen značilo da budem isti kao i ti, onda neka hvala, volim što ni u jednom delu ne ličim na tipove kao što si ti

    Zhene treba da drzhe do sebe,ako zhele da budu voljene,a samim tim i da vole...A ne da se karaju sa kim stignu,a onda se sete "ja zheliiiim ljuuuubaaaav"...Pa kad vide da je nema,u pauzama "trazhenja" iste,nastavljaju po starom...Takve niko ne voli,niti mozhe,jedino ako neshto nije u redu sa njim,pa samog sebe lazhe...Zhene koje varaju,mozhe da voli samo u glavi bolestan "mushkarac",kao i da im "prashta"...
    Ti da si prošao išta u životu, junferu, znao bi da je ovo što si napisao čista nebuloza, jer prevara i oprost iste ne zavisi od bolesti nekoga, već od toga kakve su trenutne okolnosti, trenutno stanje svesti i sl. kao i za sve u životu

    Drago mi je shto si ovu devojchicu uporedio samnom i shto ona sa njenih 20 godina,vishe vidi i zna od nekih mnogo matorijih...
    A ti Bazilej,samo lichish na mushko,ali to ne znachi i da jesi...Ja ne upoznah josh nijednog choveka,koji razmishlja na ovu temu kao ti...Samo "zhene"...
    Ovfo što si mi napisao od ljopca kao što si ti doživljavam kao kompliment, jer kada bi ti išta afirmativno rekao za mene, zabrinuo bih se za svoju zdravu pamet

    @Joksi

    Pa vidis ja od 10 , 7 imam muskih prijatelja,njih 5 se slozilo sa mnom oko ove stvari...Ne kazem da sve zene varaju na nacin koji sam navela vec skoro pa vecina.
    To što ti razmišljaš na jedan način ne mora da znači da svako žensko razmišlja tako, ili to što Mrakač razmišlja na jedan način (hvala Bogu) ne znači da bilo ko razmišlja isto kao i on.

    A i ko si ti da mi kazes da mi je post za nulu ???? Po cemu sti kompetentan za tako nesto ???
    Imam pravo na svoje mišljenje ili ćeš mi ti to zabraniti?
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #156

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    I da se vratim na temu

    Isto kao što znam muškarce koji su varali iz "hobija" znam i žene koje su to radile, a takođe isto kao što znam žene koje su varale zato što su bile zapostavljene, znam i muškarce koji su radili to isto, jer su tražili ljubav na drugoj strani.

    Ne postoje podele na muškarce i žene u smislu ljubavi, to šta će da kaže neki moron za ženu koja se kresala sa više od jednim muškarcem, je potpuno irelevantno, suština je da svi mi dođemo ponekad do tačke kada izletimo u prevaru, a razlozi su na kraju krajeva nebitni, bitno je kako ćemo sa svojom savešću izgurati to
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #157

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    a razlozi su na kraju krajeva nebitni, bitno je kako ćemo sa svojom savešću izgurati to
    Svaka ti Njegoševa.

    E, neka mi sada ovi borci za rodnu neravnopravnost podele (ne) postojanje savesti na muški i ženski princip, pa da se samoubijem.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #158

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Meggy:

    Ne mislim,znam da nece...
    Shto se onog drugog tiche,ne mislim ja nishta,ja ti samo rekoh drushtvena shvatanja,kako mushkarci razmishljaju...I kako se u drushtvu u kome zhivimo okarakterishu takve zhene i takvi mushkarci...Ali je lepo shto "pokrenusmo" temu...

    imakolata84:

    Samo neka zhene nastave da se ponashaju kako ne treba,a mi cemo da "zhmurimo",pravimo se da ne vidimo nishta i da budemo "Japanci"...
    I to sve zbog toga,da bi se njima svidjalo nashe mishljenje i da bi bile sa nama...Mi cemo da prashtamo,one nek` se "jashu" sa kim stignu i svima lepo,svi lepo zhive...
    Ovi koji znaju da prochitaju ovo shto napisah i koji razumeju ovaj jezik,naravno da su Balkanci...
    `Ocesh da kazhesh,da treba i geografsko stanishte da promenimo,da ne bi videli shta zhene rade?Ako je potrebno,zbog zhena i njihove "ljubavi" i to cemo,nije problem...A onda nek` se "znoje preko vas" oni "emancipovani",dok ne shvatite da nije to to...Jedino tako i mozhete,a onda cete se i vi otseliti sa Balkana i to u potrazi za nama,ne zato shto mislite da tako treba...

    Bazilej:

    To shto sam ja prosh`o,gde i kako sam bio,shta sam sve radio,sa kim i zashto,tebi bi trebalo josh 10 zhivota da prodjesh i vidish...
    Tebi jedino shto je moglo da se desi,je to da ti padne luster na glavu,dok chitash neku "pravu i ispravnu" knjigu i nishta vishe...
    Zato nastavi da se ulizujesh zhenama i da ih lazhesh,jer ti samo lazhima mozhesh da dodjesh do odredjenog cilja...
    Recimo,nisi ti taj koji ce zheni da kazhe,ja sa tobom zhelim samo sex i nishta vishe,jer za to su potrebna "muda",a ti ih nemash...
    Nego cesh da lazhesh i mazhesh,samo da bi dosh`o do toga...
    A dete te je "poklopilo" svojim postom bash kako treba,ne znam zashto na sve nachine pokushavash da opovrgnesh istinu...
    I da pokazhesh kako znash vishe od nje,jer ne znash,zato shto se ne trudish da nauchish,ili necesh,nego mislish da znash...
    A meni je drago,shto ima mladih devojaka koje "znaju" zhivot...Znachi,ima nade...

    Me Bring Da Enlightenment...

  9. #159

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    imakolata84:

    Samo neka zhene nastave da se ponashaju kako ne treba,a mi cemo da "zhmurimo",pravimo se da ne vidimo nishta i da budemo "Japanci"...
    I to sve zbog toga,da bi se njima svidjalo nashe mishljenje i da bi bile sa nama...Mi cemo da prashtamo,one nek` se "jashu" sa kim stignu i svima lepo,svi lepo zhive...
    Ovi koji znaju da prochitaju ovo shto napisah i koji razumeju ovaj jezik,naravno da su Balkanci...
    `Ocesh da kazhesh,da treba i geografsko stanishte da promenimo,da ne bi videli shta zhene rade?Ako je potrebno,zbog zhena i njihove "ljubavi" i to cemo,nije problem...A onda nek` se "znoje preko vas" oni "emancipovani",dok ne shvatite da nije to to...Jedino tako i mozhete,a onda cete se i vi otseliti sa Balkana i to u potrazi za nama,ne zato shto mislite da tako treba...
    Ne rade sve zene to sto je ovde tema, cak ni vecina zena to ne radi...Upravo zbog cinjenice sto zivimo na Balkanu gde je svaka zena ukoliko poklekne pred svojim slabostima automatski kurva i obelezena gresnica za ceo zivot. Zbog toga zene suzbijaju svoje zelje, ako i ucine prevaru to kriju, a to sve vodi do nezadovoljstva, gubitka samopouzdanja, i ona pocinje da se oseca nervozno i time kvari harmoniju u porodici. I na kraju opet je zena kriva jer ce ga svojom stalnom nervozom "naterati" da potrazi mirnu luku na nekom drugom mestu. Balkanac nece oprostiti, a balkanka je naucena da je prevara kod muskog roda normalna stvar. Jer, kao sto si rekao, draga saveta, muskarci izlaze iz puberteta u 50-toj, tako da na sve njihove greske i slabosti treba da odmahnemo rukom i kazemo - takvi su muskarci. (btw mozda bih i imala koje pitanje za tebe ali posto nisam dama...)
    Meni je moj muz rekao da cu ga svojim ponasanjem zaista NATERATI na prevaru. Znaci jos i pre nego sto je bilo sta uradio svaljuje krivicu na mene, samo zato jer sam bila nervozna. A da sam ja njega prevalila ne bi kopao dublje u potrazi za razlogom, vec bih jednostavno bila drolja, kurva i opet krivica na meni.
    Poruku je izmenio imakolata84, 16.06.2011 u 07:19
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  10. #160

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Shto se onog drugog tiche,ne mislim ja nishta,ja ti samo rekoh drushtvena shvatanja,kako mushkarci razmishljaju...I kako se u drushtvu u kome zhivimo okarakterishu takve zhene i takvi mushkarci...
    Pa, ti prvi tako razmisljas, kao tipicni zadrti Balkanac. Ti prvi pljujes po zenama jer su "drolje", a muskarce dizes u nebesa jer treba da "steknu iskustvo". I po cemu se ti onda konkretno razlikujes od klasicnog Balkanjerosa?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #161

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Onaj

    @Joksi



    To što ti razmišljaš na jedan način ne mora da znači da svako žensko razmišlja tako, ili to što Mrakač razmišlja na jedan način (hvala Bogu) ne znači da bilo ko razmišlja isto kao i on.


    Imam pravo na svoje mišljenje ili ćeš mi ti to zabraniti?
    Svakako da imas...samo to sto je tebi za nulu ne znaci da je i drugima...
    Daleko od toga da svako zensko razmislja isto....izmedju ostalog svet bi bio jako dosadan da svi isto mislimo...
    Mada...ja nisam ni rekla da zene isto razmisljaju.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  12. #162

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Moje dame,hteo sam da kazhem i uspeo u tome,ali me vi niste razumele...Ja i jesam Balkanac i ponosim se time...Rodjen na Balkanu,zhivim na Balkanu,nikako ne mogu da budem Japanac...A i morao bi barem duplo manji da mi bude,da bih bio Japanac,Hehehehe...
    Imakolata,problem danashnjeg zhivljenja su,uglavnom,finansije...Para nikad dosta,a to je glavni razlog shto su zhene nervozne...One postaju nervozne,to se prenosi na mushkarce,mushkarci ne mogu da "rade" oko zhena kad su one nervozne i eto problema...
    Naravno da nijedan mushkarac nece da vodi ljubav sa zhenom koja je nervozna,ako mu je stalo do nje...To mushkarcima ubija zhelju za odnosom sa zhenom...A kada je sve u redu,zhene su kao "leptirici",je l` tako?
    Meggy,evo sad cu da ti pojasnim,zashto nije ista zhenska prevara u odnosu na mushku...To je chista fizika...
    Zhenama "ulazi",a mushkarci "ulaze"...Tako da te dve stvari nikako ne mogu da budu iste...A samim tim,ni prevara nije ista...
    Samo je to razlog i nishta vishe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  13. #163

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    problem danashnjeg zhivljenja su,uglavnom,finansije...Para nikad dosta,a to je glavni razlog shto su zhene nervozne...
    Dok muskarci, recimo, nikad nisu nervozni kad imaju problem sa finansijama, ta privilegija je rezervisana iskljucivo za zene


    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ja i jesam Balkanac i ponosim se time...
    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Meggy,evo sad cu da ti pojasnim,zashto nije ista zhenska prevara u odnosu na mushku...To je chista fizika...
    Zhenama "ulazi",a mushkarci "ulaze"...
    Ma, kapiram ja da tebi ne ulazi, narocito u glavu, al' ne kapiram na sta tu imas da budes ponosan
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #164

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Dok muskarci, recimo, nikad nisu nervozni kad imaju problem sa finansijama, ta privilegija je rezervisana iskljucivo za zene




    Ma, kapiram ja da tebi ne ulazi, narocito u glavu, al' ne kapiram na sta tu imas da budes ponosan
    Jesu nervozni,ali to slabije prenose na partnera,za razliku od zhena...
    Nisam ponosan,jer nema razloga za to,samo ti pojasnih u chemu je razlika...Moja glava je vec prepuna,mozhda je to razlog...Ali,kol`ko vidim,tebi ne ulazi ni u glavu,a ni medju nogama,chim si tako nervozna i depresivna...
    Samo da te potsetim,ja nisam kriv zbog tvoje depresije i nervoze...
    Nego,lepo nadji krivca,pa se njemu "istrishi",a ne meni...U svemu tome sam ja najmanje kriv...
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #165

    Odgovor: Da li postoje razlike u muskoj i zenskoj prevari?

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Nisam ponosan,jer nema razloga za to
    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ja i jesam Balkanac i ponosim se time...
    Sta reci, a ne zaplakati


    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Moja glava je vec prepuna,mozhda je to razlog...
    Padeza i pravopisa definitivno nije... pocinjem da dovodim u pitanje onu tvoju peticu iz srpskog (na onoj temi gde se nisi hvalio )


    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Ali,kol`ko vidim,tebi ne ulazi ni u glavu,a ni medju nogama,chim si tako nervozna i depresivna...
    Mislis, ne objavljujem na sva zvona da sam iskusna tako kao ti? Vidi, to sto na svakoj temi naglasavas da si prodr'o u sustinu zenske psihe i sto konstantno ponavljas da te zene hvale nece mnogo doprineti poboljsanju tvog seksualnog zivota, znas? Mnogo je bolji osecaj kad stvarno nesto kresnes, nego kad samo pricas o tome
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ima li razlike između Duha i Duše..?
    Autor Vlada Vasic u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.08.2015, 21:26
  2. Čarobne pilule, da li zaista postoje?
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 19.01.2012, 20:37
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •