Laktacija,dojenje - erotska strana
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 16

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    07 Laktacija,dojenje - erotska strana

    Cao!

    Prvi put sam na forumu. Lepo je sto je Vojvodjanski..
    Ja sam Vojvodjanin, mozda upoznam "pravu" Vojvodjanku!?

    Naslov kaze dosta toga.
    Da li drage dame imate razmisljanja u vezi teme? Jako bih voleo cuti vase price. Zanima me da li neke od vas prirodnu i najvazniju funkciju vasih lepih oblina posmatra na malo drugaciji nacin od uobicajenog? Dojenje je izuzetno zenstven cin, to moze samo zena. Da li vas uzbudjuje pomisao da vase grudi postanu pune, i da to cini neizmerno zadovoljstvo i radost vasem partneru?

    Da li vam je poznato da svaka zena koja cak ne mora ni da je radjala i dojila ranije, moze pokrenuti laktaciju na prirodan nacin usled pravilne stimulacije-sisanja bradavica? Mnogi parovi koji praktikuju "erotsko dojenje" se iznenade na ovu okolnost..
    Znate li da svaka dojilja oseca posebno prijatno zadovoljstvo koje ima efekat seksualnog uzbudjenja, ali nije rezultat polnog kontakta nego odgovor njenog tela na sisanje bradavica-najosetljivije erogene zone u zene!? To je potpuno prirodna i normalna pojava, samo ce se retko koja mama usuditi da to prizna. Tokom dojenja usled te intezivne stimulacije dolazi do grcenja misica materice, a kod mnogih i do stanja orgazma, sto je prirodni fenomen koji pomaze njenom oporavku i vracanju na predporodjajnu velicinu!
    Da li ste cule da je intezivno dojenje u prvih sest meseci prirodna kontracepcija?
    Itd,itd..
    Postoji jos mnogo cinjenica za koje odgovorno tvrdim da su tacne i proverene, a koje ukazuju na to da su dojke takodje i vrlo vazan seksualni organ zene, samim tim i dojenje ima duboku seksualnu pozadinu.
    Da li ste se pitale zasto vam bradavice reaguju na seksualno uzbudjenje, ako je njihova jedina funkcija dojenje deteta!?
    Dojenje je u sustina nastavak polnog cina, i ne moze se posmatrati drugacije!

    Zasto su onda grudi zene koja doji tako zabranjena teritorija za muskarca!?
    To je apsurd i drustvenim shvatanjem uslovljen tabu!

    Za mene su najlepse dojke koje daruju hranu novom zivotu, i niko me ne moze ubediti u suprotno. Zar je logicno da danasnji muskarac uglavnom ima neku vrstu gadjenja prema tom cinu? Naravno da nije, nego je samo pokazatelj nase udaljenosti i otudjenosti od prirode. Za dojilju je izuzetno vazna partnerova podrska. Jasno je da je muskarac kojeg dojenje impresionira pored osnovnog, i na erotski nacin upravo ta podrska..

    Mozda sem vec oduzio, ali ovo je za mene samo uvod. Dobro sam upoznat sa svim sto prati laktaciju i dojenje, i ne stidim se priznati da sam ubedjeni Breastlover!

    Jedva cekam vase odmerene i pristojne komentare u duhu Vojvodine, pa cak vasa razmisljanja bila skroz suprotna mojima..

    Skroz sam iskren, ucini sebi pa me upoznaj!
    Poruku je izmenio goldie, 30.11.2007 u 18:09 Razlog: Uklonjen email iz poruke
      Vrh

Slične teme

  1. Smesna strana sporta
    Autor Charlie Harper u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 01.04.2011, 10:27
  2. Obuka za savetnice za dojenje
    Autor Mzlaki u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.07.2010, 19:58
  3. Romantična strana znakova Zodijaka
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 01:07
  4. Čudna strana anatomije
    Autor lav71 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.09.2007, 20:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •