Godišnji odmor/slobodni dani
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 55
  1. #1

    Godišnji odmor/slobodni dani

    Opet ja i moji poslodavci

    Koliko dana imate za godišnji odmor? Da li mislite da je to dovoljno? Poštuju li poslodavci zakon na tu temu? Možete li da dobijete slobodan dan kada vam treba? Služite li se bolovanjem da bi ste se odmorili?

    Ajmo radnici...voljno

  2. #2

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    imam godisnji i slobodne dane kad god ja sebi odredim. svoj sam gazda. da budem preciznija: u zadnje cetri godine uzela sam sebi slobodno 1 tjedan .
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #3

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Opet ja i moji poslodavci
    ko o cemu baba o ustipcima

    Koliko god da imam odmora cini mi se da mi nebi bilo dovoljno, ljudska nezasitost pa sta ces. Trenutno imam 3 nedelje odmora godisnje, sa time da na odradjene sate zaradjujes sate odmora Divno, ucrvam se dok skantorim nedelju dana. Pored toga imamo i 3 licna praznika, fazon je samo da ih unapred zakazes, min 2-3 mjeseca . Sto se tice bolovanja imamo pravo na 10 dana godisnje, no opet na odradjene sate dobijas sate za bolovanje. Ovo nije standardno bolovanje, ne trebaju ti nikakvi nalazi, doktorske potvrde i sta ti ja znam. Samo zvrljnes sefa i kazes mu da ti se malc'ce vrti u vugla . No i tu ima zackoljica, mozes da povezes 3 dana sve preko mora biti doktorski obazlozeno
    Odmor mozemo da saltamo iz godine u godinu. Narafski i tu ima limit, max 5 nedelja mozes da imas. No jos nisam upozao nikoga da mu ej poslo za rukom da skupi 5 nedelja odmora
    U sustini poredeci sa drugim kompanijama i nekim poslovima koje sam pre radio sad imam vise nego dovoljno odmora. Na proslom poslu sam imao 5 slobodnih dana godisnje i kako ti je da ti je, drugu nedelju dobijes nakon 5 godina provedenih u firmi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #4

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    Ja sad odradio mjesec dana odmora
    Ako bog da jos da se skokne do Kolorada na zimovanje za koji dan
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  5. #5

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Ja sad odradio mjesec dana odmora
    Ako bog da jos da se skokne do Kolorada na zimovanje za koji dan


    za koji dan


    mojne da vam pada nesto blesavo na pamet dok aj nisam tuj... ocu i ja u Kolorado bre
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  6. #6

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    25 dana godišnjeg.
    Slobodni dani? Samo za Slavu.
    Uglavnom moram da mnoooogo dosađujem NjihovimVisočanstvimaIPreosveštenstvima da bi mi ga odobrili, ali mi na kraju odobre.
    Uglavnom, prvi deo koristim dve nedelje u septembru. Treću nedelju negde tokom godine kada mi se ukaže pogodna prilika da odlepršam. Poslednje dve nedelje uzimam zadnjih dana maja i nema me do polovine juna.
    Dobro, bilo je tu i situacija da mi je godišnji prekinut (još uvek imam neke dane godišnjeg koji mi se vuku iz prethodne godine, naravno u internoj evidenciji i tek treba da ih iskoristim). Poučena tim iskustvom (zločinom zvanim prekidanje godišnjeg), gledam da kada sam na godišnjem i putujem, prosto, nisam u gradu i ne mogu da mi ga prekidaju.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    pa da... sad ćete da se iživljavate ovdI dok mi crnčimo

    mesec dana odmora?! quuuquuu

  8. #8

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    imam 25 dana godisnjeg odmora a slobodnih dana od 5 do7 dana u mesecu.Bolovanje mogu uzeti ako se ne brinem da ce neko raditi duplo zbog mene i naravno ako imam viska novca ili drugi izvor prihoda jer od plate nema nista u slucaju bolovanja.Da li su to prednosti ili mane drzavne firme ,prosudite sami.:ili

  9. #9

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    Što se ovog tiče ja ne mogu da se požalim koristim 30 dana godišnjeg odmora plus slobodni dani kad zatreba i dobijam ih bez ikakvih problema.Ni bolovanje nije problem uz prateću dokumentaciju od lekara.Sve u svemu,dobro mi je
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #10

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    33 ili 35 dana ne znam tačno
    i sramota me da kažem da mi je i to malo,al' rekoh ...
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  11. #11

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    Imam petnaest dana godisnjeg odmora koje nisam dobio od proslog septembra
    ,a posto radim cetiri dana po dvanaest sati pa sam posle slobodan cetri dana tako da mi slobodni dani bas i netrebaju

  12. #12

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    auuuuuuu....
    a ja mislila da moji radnici imaju malo godisnjeg odmora.... 4 nedelje godishnje i slobodni dani kad im zatrebaju.....
    znchi nije njima toliko loshe
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  13. #13

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    ....za godisnji odmor ne znam, jos uvek nemam pravo jer radim tek mesec ipo, a slobodni dani jedan nedeljno ili sest mesecno a ako zatreba i vise nije problem....sve u svemu ok...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #14

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    Zimski, prolećni i letnji raspust

  15. #15

    Odgovor: Godišnji odmor/slobodni dani

    Imam trideset dana godisnjeg odmora.Za sada je super,kasnije ćemo videti.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš savršen odmor...
    Autor Lady S u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:21
  2. Slobodni zidari = Masoni
    Autor Nennad u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 17.02.2011, 15:01
  3. Vršac - slobodni razgovori
    Autor Becar u forumu Banat
    Odgovora: 217
    Poslednja poruka: 30.10.2009, 08:28
  4. Deca i godišnji odmor
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2009, 15:36
  5. Odmor za znakove zodijaka
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.02.2009, 18:53

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •