Kasnite li? - Strana 4
Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 145

Tema: Kasnite li?

  1. #46

    Odgovor: Kasnite li?

    Dok nisam polozila za afto, gde god sam isla- isla sam peske. I uvek sam stizala na vreme, pa cak i 10-15 min. ranije.
    A kad sam pocela da vozim, redovno sam kasnila.
    Guzva u saobracaju.
    A sad...trudim se da ne kasnim, jer znam koliko meni ponekad zasmeta kada sam ja ona koja ceka.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #47

    Odgovor: Kasnite li?

    Nikad ne kasnim kad idem negde uvek dodjem pre vremena

  3. #48

    Odgovor: Kasnite li?

    Nikad ne kasnim a ne zelim da cekam nekoga ,uvjek napomenujem da li prijateljica, seka ili muz da ne kasnat jer to strasno me zivcira.

  4. #49

    Odgovor: Kasnite li?

    Imam fobiju od kašnjenja pa uvek pre vremena stižem...
    Kad pijem ne preterivam, nit volem nit preferiram... Al mi se desi...
    Svega se tako nakupi... Pa tamburama mangupi, prepreče put...

  5. #50

    Odgovor: Kasnite li?

    Uvek dolazim oko 10minuta pre dogovorenog vremena, pa cak I pre. Ako imam neki problem, nadjem resenje da se nekako javim i obavestim tog ko me ceka . Nisam zakasnio (sem ako to namerno nisam ucinio) oj-haj-iha-haj koliko dugo vremena (ne secam se koje je to godine bilo). Znaci, jako sam tacan , jer znam kako bi bilo ljudima da ja kasnim. Medjutim, upravo zbog mog ranijeg dolaska jedan sam od onih koji cekaju i vilene cekajuci. Malo me vadi to sto gotovo svi od ljudi , koje neki put cekam , znaju da ja ne cekam dugo-sacekam 10tak minuta od ugovorenog vremena, ako si stigao-stigao si, ako ne, zalim lepo, drugi put vodi racuna pa dodji na vreme.
    ...................

  6. #51

    Odgovor: Kasnite li?

    juj...da...to mi je baš mana...
    kasnim..ali srečom ne više od 3min...
    Između moje moći da kaem
    i tvoje da čuje,

    stanuje sam đavo.

  7. #52

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne volim da kasnim i zbog toga uvek krenem ranije pa makar i čekao. Mislim da tuđe vreme treba poštovati, i isto tako zahtevati da neko poštuje vaše vreme. Inače ako neko kasni ja ga čekam oko 10 minuta a onda, ako sam u mogućnosti, zovem tu osobu da vidim razlog kašnjenja i još koliko imam da čekam. Ako je neko razumno vreme ja sačekam još malo, a ako ne otkazujem sve i idem svojim putem.

  8. #53

    Odgovor: Kasnite li?

    Iako sam zensko ne volim da kasnim, volim da stignem svugde 10-15 minuta ranije jer nikad ne znas sta te moze snaci....da li ce ti se probusiti guma na putu, spic, itd....tako da krenem malo ranije, slazem se sa Dejanom da treba tudje vreme postovati i iskreno jako se razbesnim kad mi prijateljice kasne i to bez ikakvih validnih razloga.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  9. #54

    Odgovor: Kasnite li?

    ...jutros na posao...
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  10. #55

    Odgovor: Kasnite li?

    Imam loša iskustva sa kašnjenjem iz mlađih dana, zato uvijek nastojim doći 5 min prije vremena.

  11. #56

    Odgovor: Kasnite li?

    Sad bi moje drugarice umrle od smeha da vide da odgovaram na ovu temu, jer znaju da jedina stvar koja me moze izbaciti iz takta jeste necije kasnjenje!

    Ja, u principu, nikad ne kasnim, obicno dodjem i ranije jer se osecam jako neprijatno znajuci da tamo neko stoji k'o budala i ceka me!

    A imam jednu drugaricu, veoma blisku, koja uvek, ali uvek kasni! I to nisu kasnjenja od 5-10 min (sto se tolerise), cesto je i duze. Medjutim, zanimljivo je da ona uvek kasni i uvek je vesela i nasmajana, ali kad vidi moju smrknutu facu , onda joj uglavnom vise i nije do smeha... To je jedina stvar zbog koje smo se svadjale... Ja, jednostavno, ne mogu da shvatim da neko moze da ima tako malo obzira prema osobi koja ceka.... A tek razlozi za kasnjenje... bas je neko dosao kad je ona krenula, bas je neko zamolio da uradi nesto, bas je neko nazvao na telefon, morala je da zavrsi sa sminkanjem, itd. Retko kad nesto ubedljivo!

    Dolazenje na vreme je, kao sto neko rece, postovanje druge osobe i njenog vremena. Naravno da niko nije savrsen i da se svakom moze desiti da zakasni ponekad, ali kad to neko stalno radi... ja tu ne mogu da nadjem opravdanje! Jednostavno, nije u redu!

  12. #57

    Odgovor: Kasnite li?

    Opet se slazem...

    I ja sam se sa raznim ljudima godinama natezao oko kasnjenja...jer isto smatram da je u pitanju nepostovanje tudjeg vremena...a samim tim i osobe koja je stigla na vreme...

    Dugo mi je trebalo da se odlucim da jednom odem, nakon 5 minuta cekanja (osobe koju sam mesecima molio da prestane da kasni), i od tada, gle cuda, ta osoba stize uvek na vreme...iako se ne druzimo vise toliko, pa su i vidjanja mnogo redja...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  13. #58

    Odgovor: Kasnite li?

    ретко,када нешто обећам,ту сам на време +- десетак минута...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  14. #59

  15. #60

    Odgovor: Kasnite li?

    ako zakasnim nije zbog mene , saobracaj ili tome slicno , inace postujem tudju tacnost i vreme , a
    sto se manje obavezujesh na sastanke manje ces kasniti ili cekati ....
    svakako se shalim

Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •