Kasnite li? - Strana 8
Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 145

Tema: Kasnite li?

  1. #106

    Odgovor: Kasnite li?

    U nekim stvarima nekoliko decenija pa i više.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #107

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne volim da cekam, pa se trudim da ni ja ne budem ona koju cekaju. Ali, desava se.
    A razlozi za kasnjenje? Paaa...zaboravim gde sam parkirala auto... krenem iz stana i dobijem grceve u stomaku zbog kojih moram da se vratim caskom do klonje, guzva u saobracaju, lutanje...ma ima razloga kol'ko hoces.
    Ja sam ustvari kao pravda. Spora, ali stignem kad tad
    A stvarno sam nesto usporena u poslednje vreme...ne znam koji mi je
    Ono sto ne volim je cekanje duze od 15 min. Cesto se desavalo da cekam k'o budala...pa iz dosade pocnem da cackam nos i vrljam sadrzaj prstima, pa kad najzad stignu i pitaju da li dugo cekam, kazem ma joook...a medj' dlanovima lopta velicine glave Sneska Belica.
    Ko hoce da me ceka i ima vremena za to-neka me ceka. Ko nece i ne moze-ne mora. Ne zameram. Ni ja ne bih ceTkala. Ne dodjes za 15 min...ja odoh.

  3. #108

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne sjecam se kad sam zadnji put zakasnio, a da nisam imao "prikolicu"
    A s druge strane, ako neko kasni da se nadje sa mnom vise od cirka 15 min, taj ce slabo docekati da ga docekam (vat d hel did aj sej ). Ja se lipo pokupim i odem
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  4. #109

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne volim da kasnim. Nikada nisam nameštala satove da idu unapred da bih ja stizala na vreme, čak šta više, koliko god satova da imam u kući svi pokazuju različito vreme ali ja uvek stižem na vreme.
    Kasnim jedino ako je viša sila u pitanju, npr. pokvari se autobus i sl. ali obzirom da je 21. vek mogu iz bilo koje nedođije da se javim mob.tel.-om da kasnim i to onda već ima drugu dimenziju.
    Ne volim da čekam ljude ukoliko ne znam zašto kasne (uvek može da se javi).
    Ako čekićam to ne traje više od 10-15 minuta.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #110

    Odgovor: Kasnite li?

    nikad,mrzim da cekam i ne dozvoljavam da mi se desi da mene neko ceka
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #111

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne, cak preferiram da stignem ranije! Mrzim kad neko kasni, to smatram neodgovornoscu!

  7. #112

    Odgovor: Kasnite li?

    Rijetke su situacije kad ja kasnim ,i to je obično zbog neke više sile a ne mojom krivicom. A što mrzim da čekam nekoga... pa to je strašno. Ako već kasniš bar javi
    I'm floating on air..

  8. #113

    Odgovor: Kasnite li?

    Retko kasnim.Nevolim da me čekaju, a ni ja da čekam.

  9. #114

    Odgovor: Kasnite li?

    Uvek, ali stvarno nije namerno
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  10. #115

    Odgovor: Kasnite li?

    Pa uvek se probudim kasnije nego sto bi trebalo.To ne bude strasno ako ne treba
    da stignem negde rano,ali ako je frka onda skratim kafu,sminkanje...budem nervozna.Posto radim privatno,sve uglavnom dogovorim unapred,tako da se nekako uklopim.Ali kad je rano jutro u pitanju skoro uvek kasnim.

  11. #116

    Odgovor: Kasnite li?

    Uglavnom ne. Uvek se trudim da preduzmem sve da ne kasnim ali kada se to desi onda je najcesce u pitanju faktor na koji ja ne mogu da uticem. Neprijatno se tada osecam, jako neprijatno .

    Sto se tice budjenja na posao desilo mi se samo jednom da sam se uspavao i to je bilo sigurno pre deset godina (tada sam bio jos uvek mlad )....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  12. #117

    Odgovor: Kasnite li?

    Nikada ne kasnim. Postujem tudje vreme, bas kao i svoje. Ako se bas desi da kasnim, javim se telefonom i kazem da cu da kasnim i koliko.

    Po meni je krajnje nevaspitano kasniti, a samim tim pokazujemo i nepostovanje osobe s kojom imamo dogovor za odredjeno vreme.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  13. #118

    Odgovor: Kasnite li?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ovo je jedna od osobina koja ume najviše da iznervira ljude. Da li ste primetili da je onaj koji kasni uvek veseliji? Koji su razlozi vašeg kašnjenja i šta mislite o tome? Da li ste češće onaj koji kasni ili onaj koji čeka? Kakve ste sve izgovore čuli do sad, ili, koji su vaši izgovori za nepojavljivanje u dogovoreno vreme?
    a jeste uvek sam raspolozen kad zakasnim tj veseliji ali takav sam nista namerno.

    Krenem uvek na vreme ali i sretnem nekog usput ili se zagledam u neki izlog pa malo zakasnim ali samo malo do 10 minuta.

    a nemam nikad izgovora...samo kazem: ajmo da ne zakasnimo

  14. #119

    Odgovor: Kasnite li?

    to je nesto sto svi mrze kod mene

  15. #120

    Odgovor: Kasnite li?

    Joj stalno ali ja se trudim da ne kasnim ali jbg

Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 678910 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •