Kasnite li? - Strana 3
Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 145

Tema: Kasnite li?

  1. #31

    Odgovor: Kasnite li?

    Yutros "zakasnih" na posao,ali mi nije zao jer je uzrok tome bila jeda veoma prijatna prica ovde,na forumu... (i sutra cu zakasniti )

  2. #32

    Odgovor: Kasnite li?

    U principu, ne volim kada drugi kasne - zato, ni sama ne volim da kasnim. Obicno stizem na vreme, nekada i pre vremena!
    Jos postojim i jos me ima!

  3. #33

    Odgovor: Kasnite li?

    Trudim se da ne kasnim ali mi se u poslednje vreme često dešava

  4. #34

    Odgovor: Kasnite li?

    Mrzim kad neko kasni i kad moram da čekam...

    Ja skoro nikad ne kasnim i ako znam da ne mogu da stignem na vreme uvek se nekako snadjem ili pozovem i javim da ću kasniti...

    Nisam ni ja savršena, naravno da mi se desilo da sam kasnila ali kažem,trudim se da izbegavam...a tih nekih 5 minuta to već može toliko i da se progleda kroz prste...

  5. #35

    Odgovor: Kasnite li?

    ima 10 dana kako dolazim poslednja na posao
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #36

    Odgovor: Kasnite li?

    uhhhh....moram da zakasnim bar 5 minuta......sta cu? to mi je u krvi
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #37

    Odgovor: Kasnite li?

    Jako retko kasnim, i kad se desi uglavnom postoji dobar razlog. Kašnjenje od 5 minuta i ne smatram kašnjenjem, ali kad me neko natera da stojim 15, 20 ili više minuta, e tada umem da budem teška kao crna zemlja. U principu, i ne čekam toliko, osim - što neko reče - ako je osoba baš u putu i javlja mi da toliko kasni sa dobrim razlogom. Ne podnosim osobe koje kasne iz razloga što mi time govore da ne cene ni mene, ni moje vreme. Svako može da krene na vreme i stigne na vreme, ali neko jednostavno ima previše bitnijih stvari - da natenane stavi šminku, da se presvuče u zadnji čas tri puta i sl. To ne podnosim .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  8. #38

    Odgovor: Kasnite li?

    da natenane stavi šminku, da se presvuče u zadnji čas tri puta i sl. To ne podnosim
    Jao, ovo moja kuma radi. I mrzim to. Ako znas kad treba da budes negde zasto se ne potruditi pa poceti ranije spremanje, ili smisliti unapred sta ces obuci...

    Ja ne kasnim i ne volim da me neko ceka. Zato i kad se nalazim sa nekim (pa i ako je to ova kuma sto stalno kasni) ja gledam da pozurim i stignem par minuta ranije, jer uvek mislim da ce taj neko stici ranije pa da ne ceka.
    I svaki put kazem necu vise tako, al' ne mogu.

  9. #39

  10. #40

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne kasnim! I kad zakasnim, javim se, ili to bude do 15min. retko je kad zakasnim više, a to je kad idem kod nekoga. Naj gore je kad cekate nekog u gradu, a ovaj se ne pojavljuje, a sami ste i cekate jednu osobu.

    A vi sto kasnite, da vam odma kazem da ste seratori i da cete se kad tad kajati sto ste zakasnili. Ustani 20min ranije.... u ostalom to je totalno babski. Hronično kašnjenje je za psihologa, života mi... a kad kasnite barem da ćutite već počnete patološki da lažete i se**te zasto niste stigli na vreme. Čak ste toliko drski da nekad kažete ljudima koji zakasne 1-2 puta da i oni kasne. To je bolest i to zarazna...
    Ok je biti spontan, ali ne uvek na tuđu štetu.
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  11. #41

    Odgovor: Kasnite li?

    Uuuuuuuuuuuu ja sam pre uvek kasnila,no u poslednje vreme nesto sma tacna,nemam pojma sto...
    Ali na date uvek kasnim bar 5 min,prosto moram

    Inace pre sma bila jako rigorozna,jednom sam cak decka ostavila jer je kasnio i jos nesto muljao kao zasto
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #42

    Odgovor: Kasnite li?

    Ni sama sebi nisam jasna!? Nekad bas zakasnim i po n15 minuta, a nekad dojem mnogo ranije pa se nerviram sto moram cekati!
    Ma....

  13. #43

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne kasnim nikad...Uvek krenem ranije i stignem obično ranije...
    Užasno me nervira kad neko kasni tako da se trudim da ja to ne radim...Mislim da je to jako ružna navika pojedinih ljudi...

  14. #44

  15. #45

    Odgovor: Kasnite li?

    Ako Ovisi O Meni, Ali Ako Je Guzva Ili Nesto Slicno..Onda Ponekad Valjda..

Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •