Čeda - predsednički kandidat - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 115
  1. #16

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Zato se i grozim javnih ličnosti,a tvoje opaske su na mestu ako se složimo da treba ukinuti i štampu i tv , a ovde jednostavno ukinuti politiku...

    Ako mogu ja da budem izložen pljuvanju,jer se eksponiram gde mi mesto nije zašto ne bi i on bio,pa nisam ja radio dole postavljeni plakat...Pitaj ove na Google kako mogu da drže to na svojim stranicama,a ovako VC treba da bude veći papa od samog pape...

    I sumnjam da je žalosno i tužno,barem Čedi nije,pa da li neko navijao za njega ili ga pljuvao ne verujem da ga dotiče koliko tebe sama pojava...

    Ne postoje samo crveno-beli,vec i crno-beli...ne postoje samo 'cigani' već i 'grobari',pa je sve dalje izlišno trošiti vreme na polemiku...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    @ biterlemon

    Čeda Jovanović je javna ličnost i kao takva podložna pohvalama i kritikama i kroz ovaj oblik javnog komuniciranja.

    Tema je aktuelna i biće opservirana
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Ako je nešto lično u pitanju onda je svaka objektivnost nerealna. Budi realan otvori oči i osvrni se. Neke bitke moraju da se dobiju.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Svaka realnost je sama po sebi subjektivna ili sve je relativno...ono što je tebi droga meni nije,ono što je za tebe dobro meni je loše i tako sve u krug...

    Budi malo pragmatičan,seti se pok. premijera Đinđića,on je pramgatičar po vokaciji bio...

    Ako mene pitaš matorog ovako moj ti je savet da ostaneš celog života apolitičan,jer ja ne glasam poslednjih 15 godina,a ne mislim ni do kraja života,a ti ako misliš da možeš da promeniš svet i da se iko poput tebe,mene,nas nešto pita ili odlučuje o nečemu onda samo nastavi tako...Slušaj mene radi kako hoćeš
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    "Matori " - je žargon - znači iskustvo i poštovanje. Ako si u melanholiji i apatiji vreme je da se probudiš. Znam šta pričaš i to poštujem,ali niko neće promeniti svet oko tebe ako sam ti ne počneš da ga menjaš. Kuća se gradi od temelja, ali ono unutar kuće samo ti možeš da urediš kako želiš.
    Počni da menjaš stvari na način na koji to možeš.
    PS nema ljutiš
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    ...ajmo svi sad jedan poljubac za cedu...
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Ma jok , malo reklame samo...

      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    .......meni je on baš cool lik...

    ..........ne no bih predložio čačansku buzdovančinu...ma nije nego....
      Vrh

  9. #24

    04 Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Ima pravo da se kandiduje, neke ideje mi se kod njega svidjaju, ali ne mislim da laze nista manje nego ostali, npr. da kazemo da je realniji od drugih, samo me nervira sto u okviru svoje partije, a i uopste po Srbiji truje narod najgorim glupostima - Komunizmom, egalitarizmom, socijalnom pravdom... Opa, tu nestaje ona teza o realnosti, Sorry narkomane...
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Zamisli TV duel Čeda naš protiv domaćina Velje...koji brani svoje ovce od onih manijaka sklonih sodomiji tj.- zoosex-u

      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    A sto se tice Velje Ilica... Kad god ga vidim, ili Boz' pomozi cujem, setim se one konstatacije najveceg nemackog klasicara koja glasi: "Vlast je upravo onakva kakvu je njen narod zaslužuje, jer da nije, narod bi već smogao snage da je smeni"...
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    ...au ybt...tu bi se probili svi rekordi gledanosti.......
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ...au ybt...tu bi se probili svi rekordi gledanosti.......
    A da Olja Bećković vodi isti..... Možda se Velja predomislio , pa bi joj sad daoo ..... a troooje ih je ,pa bi mogao da bira .....
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Da, licilo bi na onaj duel Velje i Kostresa, s'tim da je Ceda stvarno narkoman...
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    ...a ti si mu kao uzimao urin na analizu....a?????....
      Vrh

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •