Čeda - predsednički kandidat
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 115

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Čeda - predsednički kandidat

    Glavni odbor LDP-a jednoglasno je izabrao Čedomira Jovanovića za svog kandidata za predsednika Srbije na predstojećim izborima. Predsednica Političkog saveta Libelarno-demokratske partije Vesna Pešić je, predlažući Glavnom odboru da podrži kandidaturu Jovanovića, rekla da je on "najistaknutiji i najhrabriji" među svim borcima za "drugačiju Srbiju".
    Pešićeva je naglasila da je Jovanović danas izložen pritiscima "zato što neće da prihvati da se Srbija uništi u truleži korumpirane vlasti" i da će Jovanović najuverljivije iskazati da se današnjoj Srbiji ne može nametati isti onaj san o Kosovu koji je sanjan 500 godina.
    Ona je rekla da očekuje da Jovanović osvoji više glasova nego što je osvojila koalcija okupljena oko LDP-a na prošlim izborima.
    Jovanović će na izbore izaći pod sloganom "Život je zakon". Lider LDP-a očekuje da će izbori biti raspisani 11. decembra, a održani 20. januara da kako bi kampanja bila što kraća i kako LDP ne bi imao vremena da svima kaže istinu.
    On je u obraćanju Glavnom odboru stranke rekao da njemu nije dovoljno da neko kaže da je protiv monopola, a da nema hrabrosti da bude protiv Miroslava Miškovića.
    Jovanović je poručio da nema strah od rezultata predstojećih izbora i da će na njima učestvovati kako bi pokazao koliko je snažna drugačija Srbija.
    "Na ove izbore idemo da bismo pokazali da ta drugačija Srbija postoji i da zna šta hoće. Na ove izbore idemo da bismo pobedili Koštunicu koji se krije iza svakog drugog predsedničkog kandidata osim kandidata LDP-a", rekao je Jovanović.
    (B92)
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Živ bio pa premijer postao. Svaka vlada na svetu mora da ime veze sa kriminalom i zato je ta, zlobna, priča glupa. Nismo deca. Stop Miškoviću i njegovom carstvu baje patka. Nismo deca.
    Nema predrasuda, nema nazad,nema kompromisa. Nadam se da je ovo lider dostojan vizije Srbije koja je u budućnosti mnogo bolja i lepša. Srbiji se žurilo, ali sad mora da pobedi u trci na 100 metara.
    Čedo uz tebe sam.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Za trenutak da zaboravimo da je ovaj politički marginalac iz Srbije krenuo u svoju negativnu i destruktivnu kampanju svojstvenu maloj i marginalnoj stranci zvanoj LDP , odlučivši se tako za početak svoga kraja .
    Da li je to onaj isti Čedica koji je jahao konje po ergelama Surčinskog Krmivo produkta koji je postao nedodirljiv za vreme Čedinog bitisanja u vladi ?
    Da li je to onaj isti Čedica koji je šetao po Šilerovoj sa svojim drugarima...?
    Pa to je onaj isti Čedica koji nema ni jedan jedini dan radnog staža na iole jednom pristojnom radnom mestu.
    Pa neće se Srbija tek tako zavarati , a to će uskoro i Čeda i njegov mentor Batić kog je vratio u život sve sa njegovom strankom koja je stala u ceo jedan autobus , uskoro da uvidi.
    Politika je igra za pametne i mudre ljude , a Čeda nek nastavi da jaše konje i gaji koke u Surčinu.
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat wujhsta kaže: Pogledaj poruku
    Živ bio pa premijer postao. Svaka vlada na svetu mora da ime veze sa kriminalom i zato je ta, zlobna, priča glupa. Nismo deca. Stop Miškoviću i njegovom carstvu baje patka. Nismo deca.
    Nema predrasuda, nema nazad,nema kompromisa. Nadam se da je ovo lider dostojan vizije Srbije koja je u budućnosti mnogo bolja i lepša. Srbiji se žurilo, ali sad mora da pobedi u trci na 100 metara.
    Čedo uz tebe sam.
    Ček malo,a da li stvarno ne kapiraš zašto je on nasrnuo na Miškovića..pa znao je i pre 5 godina da je monopolista i sve što već jeste ???

    Dostojan je onih 5 miliona maraka sa parkinga ispred Hayatt-a,a ti navijaj za njega u nadi da će ikada iko od njih navijati za tebe i mene...
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    A ti si video i prebrojao 5 miliona maraka na parkingu? Da tako sam i mislio još jedna šuplja priča.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat wujhsta kaže: Pogledaj poruku
    A ti si video i prebrojao 5 miliona maraka na parkingu? Da tako sam i mislio još jedna šuplja priča.
    Snimale kamere ispred,ali sad došlo vreme da se pokaže...a šuplja je priča koliko mu je i sluzokoža nosnih šupljina iritirana kokainom ili misliš da su u Šilerovoj i u Surčinu pili viski na suvo i da iko to radi i inače ??? Brojao sam nešto drugo ako mene pitaš.. Da ja ne znam sve što znam odakle saopštenje do juče bliskih mu ljudi iz DS-a koje upućuje na isto to o čemu ti i ja pišem !! Odakle nekom drugom ne pripisaše sve to što njemu pripisuju... ??

    A koji qrac i raspravljam s tobom o Čedi...naročito ako ti idolopoklonstvo nije strano
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    ...pravi izbor za predsednika...
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Zašto me ova priča podseća na scene iz filma - Balkanski špijun - ????
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Чедомир Јовановић је најгори човек у историји Србије, наркоман, лопов! Тадић и да победи (а неће) на изборима, био би председник али да чеда недај боже победи за 100 година, народ би га сменио. Он се отворено залаже за уништавање и укидање Србије. Његов циљ је европски пут Србије који ће завршити као држава 2 са 2.
      Vrh

  10. #10

    05 Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Чеда!? Ко је он уопште? Какав председник?!
    Он би могао евентуално да добије надзор над бабасером у градској кући. Све остало би било ризично. Пружати власт у руке кримосу?! Па боље да се одмах сви скотрљамо у прву јаму.
      Vrh

  11. #11

    Čeda - predsednički kandidat

    Nemojte omalovazavati ljude koji zive od kriminala i sa kriminalom...

    Gde bi nam kraj bio da kriminal padne na te grane i Ceda postane sinonim za isti...Propala bi drzava vise nego jeste...

    Ne zna se koji su gori...da li ovi sto bi da menjaju svet i buducnost svoje dece sa Cedom (svidja im se,pa zavide Legiji,Kumu i Siptaru na oralu) ili neki drugi koji Borisa i Kostunicu trpaju u isti kos...Zna se u sex-u ko je pasivni,a ko aktivni...sto ovaj gaji macke ne znaci da je u pitanju sodomija,pre da je zoosex ovo sto Ceda radi bisexualcima od tridesetak godina koji svetlo u tunelu vide u Cedinom prosvetljenju nas primitivaca...

    Sad ovi sto budu davali neg. rep. bez potpisa neka znaju da su provaljeni sto se tice sex. opredeljenosti i da sam rad izaci im u susret uz skromnu novcanu nadoknadu...

    Birajte izmedju Cece i Cede i Kulundzica i urbanih avatara

    Jednom urban uvek uJEban...

    Treba nekima Ulemek,pa kada izadju na svoje cool mesto i IN da ih baca u reku zajedno sa konobarima.....jednom mazo uvek mazo.....

    Momci iz Brazila
    Poruku je izmenio BaneK, 24.12.2007 u 07:03 Razlog: uzastopni postovi
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nemojte omalovazavati ljude koji zive od kriminala i sa kriminalom...
    Ako je Čeda kriminalac, zbog čega ondanije u zatvoru?
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Pa nisam ni ja u zatvoru...

    Po starom zakonu do odredjene kolicine opijata nisi kriminalac vec uzivaoc opijata...

    Po novom ne mogu da ga uhvate,a i od kokaina niko nije zavisnik,pa ni Ceda...

    Stvarno se zapitam kome bi vi sve svoju rodjenu decu poverili...???

    Iz gluposti ili zablude... ili ste bi , pa vam se svidja Ceda ???

    p.s. a ti razmisli to ondanije
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Po starom zakonu do odredjene kolicine opijata nisi kriminalac vec uzivaoc opijata...
    A ti mu redovno radiš analize krvi pa znaš tačno kako se kod njega kreće količina opijata??
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Ako je Čeda kriminalac, zbog čega ondanije u zatvoru?
    Мождазатоштојепохитномпоступкусрушиокућу у Шилеровојдауништидоказе
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •