Čeda - predsednički kandidat - Strana 5
Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 115
  1. #61

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    A Cedi nema potrebe da radim analize,posto znam ko mu je prodavao i davao...
    Da, da... A to su sigurno proverene informacije od tvog pokojnog prijatelja Bate Trlajića (da ne pričamo sad i o tvojim avanturama sa Ljubom Zemuncem iz '80ih godina kada ste zajedno harali Evropom). A i ja pitam gluposti, kao odkut tebi te informacije, k'o da ne znam ko je kralj podzemlja na potezu Mala Moštanica - Barajevo!? Ma najjači si...
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Da, da... A to su sigurno proverene informacije od tvog pokojnog prijatelja Bate Trlajića (da ne pričamo sad i o tvojim avanturama sa Ljubom Zemuncem iz '80ih godina kada ste zajedno harali Evropom). A i ja pitam gluposti, kao odkut tebi te informacije, k'o da ne znam ko je kralj podzemlja na potezu Mala Moštanica - Barajevo!? Ma najjači si...
    Iz Sapca sam ja , slucajno sam 'dobio' kucu pored Covica u Mostanici , slucajno sam bio u zatvoru sa Vozdovcanima celih 2 godine , i da sam pretendovao da budem kralj da bi me ti pominjao po forumima,verovatno bih bio u statusu pored likova za koje ti mislis da su kraljevi,par parcela dalje mozda .... Kada naucus sta je harati i razliku od karati,procitas jos literature onda mozes da budes ravnopravan sagovornik...Do tada bavi se Cedom... Ceda je bar video ispred sebe kilo-dve belog,bas kako si i ti verovatno gledao u filmovima.. ,pa moram da ga postujem vise nego tebe...

    Oduvek nisam hteo da dozvolim sebi da se nadjem u tvojoj posmatrackoj funkciji,bolje reci misjoj rupi,pa ako hoces odgovor pravi bi bio: niti bi se menjao s tobom za tvoj zivot,niti bi se Ceda menjao za tvoj,niti ja za Cedin,a pitanje da li bi vi,narocito ti to ucinio i da li bi da budes ja makar na nekoliko dana...Zato sam ja kralj,zato moram i da volim Cedu vise od takvih poput tebe,a sto je smesno da on ikome bude predsednicki kandidat,pa i tebi,ne mozemo pobeci od istine...

    Ti koliko znas toliko i pises...smrnik k'o smrtnik,ni vrh,ni dno,vec sredina,prosek proseka...

    Kada pominjes vec ta mala mesta u konotaciji koja me nervira moram da te pitam sta si po zanimanju: 'gradjanin' ili 'beogradjanin' ??? Obicno ovi iz Sremcice,Borce i Ovce i unutrasnjosti vole da budu po zanimanju 'beogradjani' ... sto otkriva i Cedinu ciljnu grupu,a i tvoj stil i karakter,kao i bolesti kojima naginjes... Neko bi pomislio da si mis u misjoj rupi kada te cita i kada vidi kojim tonom se obracas politicki suprostavljenim sebi...

    Samo se ti divi i citaj crne hronike,mozda jos nesto naucis...

    p.s. usput kao sto vidis,ako ti uopste vidis,ne krijem se ni od koga,pa ni od Cede...ako je mocan neka me nadje i ucutka,jer koristim svoja ustavom zagarantovana prava na sopstveno misljenje...sramota,asociram te na Batu Trlaju...sto ne nadje nekog mladjeg...
    Poruku je izmenio Neron, 29.12.2007 u 19:03
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Pazi, ako pročitaš ono što si pisao o sebi u odgovorima, moraš priznati da je nekome ko te ne poznaje jaaaaaaako teško da u to poveruje! Da ne ulazimo sad u dokazivanje istinitosti, nije ovo tema o tebi - a ni o meni, pa ako hoćeš da nastavimo raspravu sa argumentima O TEMI, onda nemoj više da iznosiš svoja zapažanja i zaključke o meni.

    Pitao si za moje "zanimanje", pa da ti odgovorim da nisam ni "građanin" ni "Beograđanin", već seljak iz Banata i toga se ne stidim, ovo je ipak "Vojvodina cafe" iako je ovo skroz anti-vojvođanski forum, al ne bih ni o tome sada.
    Inače, ljude ne cenim, kao ti, po tome koliko su kokaina videli u životu, postoje druge vrednosti...
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Kada estradni pevač nedođe na zakazani koncert, onda je publika razočarana i oštećena, a kada predsednički kandidat nedođe na zakazanu dekontaminaciju, pa još novinari odu, ko li je onda razočaran i oštećen. Znam da mislite suprotno, razočarani su oni koji su protiv njega jer im je onemogućio da vide njegov dekontaminirani izgled, ili senku!
    In vinas veritas
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Pazi, ako pročitaš ono što si pisao o sebi u odgovorima, moraš priznati da je nekome ko te ne poznaje jaaaaaaako teško da u to poveruje! Da ne ulazimo sad u dokazivanje istinitosti, nije ovo tema o tebi - a ni o meni, pa ako hoćeš da nastavimo raspravu sa argumentima O TEMI, onda nemoj više da iznosiš svoja zapažanja i zaključke o meni.

    Pitao si za moje "zanimanje", pa da ti odgovorim da nisam ni "građanin" ni "Beograđanin", već seljak iz Banata i toga se ne stidim, ovo je ipak "Vojvodina cafe" iako je ovo skroz anti-vojvođanski forum, al ne bih ni o tome sada.
    Inače, ljude ne cenim, kao ti, po tome koliko su kokaina videli u životu, postoje druge vrednosti...
    Ti si se ulogovao ovde nekoc da bi podrzavao Cedu ili da bi provocirao mene...

    Nesto me i ne interesuje sta ces ti misliti o meni,jer ako budem ovde pricao sta znam i ko sam moja deca ce ostati bez oca,a jedino utesno bi bilo da bi ti Banatski seljak imao sta da citas u novinama...
    A ovo sto si napisao: iako je ovo skroz anti-vojvođanski forum...
    toliko govori o tebi i tvojim kapacitetima da mi je drago da takvi poput tebe glasaju za dzankija i misle da tako menjaju Srbiju,a ti verovatno bi da menjas Vojvodinu... ???

    Cedin program ili tvoj licni stav ???...vredjas nas preko Save na par stotina metara od Vojvodine tom tvrdnjom da je iko ovde i ista anti-vojvodjansko...
    Poruku je izmenio Neron, 30.12.2007 u 01:27
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Nisam se ovde učlanio ni da bi branio Čedu ni da bi tebe provocirao, eto slučajno prva tema u kojoj sam započeo da pišem...
    Nemam ja ništa protiv Srbije i Srba (de ne kažem Srbijanaca, jer znam da bi to zvučalo uvredljivo iako nije), i ne znam zašto smatraš kao uvredu ako neko napiše da je ovo anti-vojvođanski forum?
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Eto..dobro je da sam apolitican,pa ne glasam niti navijam... ovde sam da ne bi pomislio da klinac koji se drogirao,a nema ni dan radnog staza moze da vodi drzavu u kojoj i ti i ja i deca treba da zivimo...

    A to 'anti-vojvodjanski',pa i 'Srbijanci' ne upotrebljavam niti mi ikada padaju na pamet ti pojmovi,a necu ni tebe pitati kako se setis njih...

    Politicarite samo,zato i jesmo tu gde jesmo sto svi sve znamo,a bas nam se to obija od glavu...

    Eto.Ceda je ok lik,ako ce ti biti lakse...
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    nisam opterećen stranačkim životom napaćene nam domovine,ali Čedaju znam još iz studentskih dana...i smešno mi je kad neko takvu suklatu i drekavca naziva "vizionarom i čovekom koji će Srbiju povesti u svetlu budućnost"...
    pa taj lik je smejurija...
    da se razumemo,i ovi ostali su pre za neki strip nego za ozbiljne državne funkcije,ali Čeda?Čeda???
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Mnogi promašeni životi u prostoru i vremenu su se prikačili uz Čedu, likovi iz hiljadu i jedne noći. Svaki čovek u životu promaši mnogo stvari, ali mu ostaje ono što je pogodio, za promašaje mudar i realan čovek krivi samo sebe, ali gubitnici koji su sve promašili, pa kao finiš pridruže se Čedi, to im dođe kao overa promašaja!
    In vinas veritas
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    e ova priča je smejurija
    čista.............................
    pa jel su to drugi bolji od Čede?ili gori?
    ma sve je to ista stoka koja se napasa na istoj livadi zvanoj "srpska politika"
    mi plaćamo,a oni se tobože svađaju i suprotstavljaju jedni drugima,a u stvari sve lopov do lopova!
    Kakvi predsednici,nama treba kralj,nasledni,koji će biti finansijski situiran i generacijama odgajana loza da u najboljem svetlu predstavlja ono malo dostojanstva što nam je ostalo.a ne ovi smradovi i klovnovi.
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    i ne znam zašto smatraš kao uvredu ako neko napiše da je ovo anti-vojvođanski forum?
    Ако нешто није чедистичко-чанковско, то не значи да није војвођанско. Напротив. Овај форум јесте прави војвођански, управо зато што није искључив, фанатички, екстремистички, антисрпски...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Lobanja kaže: Pogledaj poruku
    e ova priča je smejurija
    čista.............................
    pa jel su to drugi bolji od Čede?ili gori?
    ma sve je to ista stoka koja se napasa na istoj livadi zvanoj "srpska politika"
    mi plaćamo,a oni se tobože svađaju i suprotstavljaju jedni drugima,a u stvari sve lopov do lopova!
    Kakvi predsednici,nama treba kralj,nasledni,koji će biti finansijski situiran i generacijama odgajana loza da u najboljem svetlu predstavlja ono malo dostojanstva što nam je ostalo.a ne ovi smradovi i klovnovi.
    Ako si mislio na Čedu kao priču, jeste smejurija, ali ako hoćeš kralja pogledaj i neke postove na temi za kralja i otađžbinu, pa ako sam pogrešio demantuj me, priznaću da si u pravu!
    otadzbinu-7.html#post217286
    In vinas veritas
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    B92 Info Vesti Izbori
    Jovanović: Menjamo sistem vrednosti
    3. januar 2008. | 15:19 -> 17:25 | Izvor: B92, Tanjug
    Beograd -- Čedomir Jovanović izjavio danas u Novom Sadu da će nastojati da zajedno sa Vojvođanima menja sistem vrednosti u Srbiji.

    U nastavku svoje predsedničke kampanje, obraćajući se pristalicama LDP-a i građanima ispred stranačkih prostorija u centru grada, Jovanović je naglasio da drugi deo kampanje za predsednika počinje u Vojvodini jer u njoj, kao čvrstom uporištu evropskog sistema vrednosti, vidi inspiraciju za pretvaranje Srbije u evropsku zemlju.

    On je pozdravio kandidovanje Ištvana Pastora na predsedničkim izborima napominjući da je to znak da se "mađarska zajednica vraća u politički život naše zemlje" i dodao da bi "bilo dobro da to učine i Albanci na jugu Srbije".

    Najavivši svoju vojvođansku konvenciju za 12. januar u Sportskom i poslovnom centru "Vojvodina" u Novom Sadu, Jovanović je sa svojim pristalicama prošetao centrom Novog Sada.

    Otpao točak sa autobusa LDP-a

    Točak sa autobusa koji LDP koristi u predsedničkoj kampanji Čedomira Jovanovića otpao je tokom vožnje na autoputu Beograd-Novi Sad.

    Zahvaljujući veštini vozača izbegnute su teže posledice po putnike autobusa, među kojim se nalazio i Čedomir Jovanović.

    Šrafovi na oba leva zadnja točka bili su razlabavljeni do te mere da je to dovelo do otpadanja spoljnjeg točka, dok se unutrašnji držao na samo nekoliko preostalih šrafova, navodi se u saopštenju LDP-a. Radnici MUP-a Srbije izašli su na lice mesta i izvršili uviđaj.

    LDP zahteva posebnu pažnju MUP-a, posebno jer su pretnje Čedomiru Jovanoviću sve veće od početka kampanje. Stvari su suviše očigledne da bi se mogle zataškati kao tokom postavljanja bombe pod automobil Čedomira Jovanovića pred parlamentarne izbore, navodi se u saopštenju LDP-a.
    Пред сваке изборе деси се неки овавак инцидент... још ако узмемо у обзир да је Чедино бирачко тело најпараноичније, да га сматра Месијом, јединим који може да их спаси, некога ко је једини у праву и кога сви мрзе... ето нама Чеде мученика и гласова за њега.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Пред сваке изборе деси се неки овавак инцидент... још ако узмемо у обзир да је Чедино бирачко тело најпараноичније, да га сматра Месијом, јединим који може да их спаси, некога ко је једини у праву и кога сви мрзе... ето нама Чеде мученика и гласова за њега.
    \




    Ko je odvrtao tocak ispada da nije video jos jedan ili je bio uradjen,pa autobus pomesao sa putnickim vozilom i nije brojao tockove pozadi...


    Hvala Bogu,pa Cedi nije nista...
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Čeda - predsednički kandidat

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ko je odvrtao tocak ispada da nije video jos jedan ili je bio uradjen,pa autobus pomesao sa putnickim vozilom i nije brojao tockove pozadi...
    То само показује да је ова власт, колико је удбашка, клерофашистичка и злочиначка, и - неспособна да преброји точкове на аутобусу

    Hvala Bogu,pa Cedi nije nista...
    Али показало се још једном кога се власт највише боји... јер једини говори истину... а Тадић је прерушени четник... само Чеда види Светлост...

    Хм, можда смо мало погрешили...



    Мени је сумњив Емоушн...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predsednički izbori u Hrvatskoj
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Spomenar
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.01.2010, 19:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •