Neron - Strana 4
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 132

Tema: Neron

  1. #46

  2. #47

    Odgovor: Neron

    Srećno Nebojša

    Računam sad koliko si rođendana zvanično imao i ova torta mi je nekako za taj uzrast najprikladnija




  3. #48

    Odgovor: Neron

    Srećan rođendan Nerone
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #49

    Odgovor: Neron

    NEPOVRATNA PESMA
    Miroslav Antić


    1.
    Nikad nemoj da se vraćaš
    ako stvarno u svet krećeš.
    Nemoj da mi nešto petljaš
    Nemoj da mi hoćeš-nećeš.
    Opasno je kao munja,
    opasno je kao metak
    kad u tebi večno kunja
    i šunja se tvoj početak.
    Svud se staje.
    Svud se može.
    Samo ne u iste kože.

    2.
    Ne gužvaj se, ne saplići
    o sopstveni rep
    i trag.
    Šta ti znači staro sunce?
    Stare staze?
    Stari prag?
    To je ono za čim može
    da se pati.
    To je ono čemu možeš
    srce dati.
    Al’ ako se ikad vratiš,
    moraš znati:
    tu ćeš stati
    I ostati.

    3.
    Očima se u svet trči.
    Glavom rije mlako veče.
    Od reke se čovek uči
    ka morima da poteče.
    Od zvezda se čovek uči
    da zapara nebo sjajem.
    I od druma: da se muči
    i vijuga za beskrajem.
    Opasno je kao zmija
    opasno je kao metak,
    kad u tebi večno klija
    i čarlija tvoj početak.
    Nek ti čelo zore ore.
    Ti za koren nisi stvoren.
    Ceo ti je svet otvoren.

    4.
    Pa daj, budi takvo čudo
    što ne ume ništa malo,
    već kad kreneš - kreni ludo,
    ustreptalo,
    radoznalo.
    Ko zna kud ćeš?
    Ko zna zašto?
    Ko zna šta te tamo čeka?
    Sve su želje uvek belje
    kad namignu iz daleka.
    Pa ako se i pozlatiš,
    il’ sve teško,
    gorko platiš,
    uvek idi samo napred.
    Nikad nemoj da se vratiš.

    ____________________________

    Ova mi nekako prosto "dise" na tebe.
    Happy birthday Nebojsa!

    Poruku je izmenio triViALna, 29.02.2008 u 15:03 Razlog: korekcija layout-a
    Never confuse movement with action.

  5. #50

    Odgovor: Neron

    Hvala najlepše svima koji su juče i danas,što na pp,što javno,čestitali ovakvom mentolu 11 rođendan i drago mi je da sam se uživo čuo samo sa jednim muškim likom (dobar znak da nisam zastranio još...) , a da sve ostale čestitke dobijam od meni dragih ženskih likova ili kako je to ovde prikladnije,dragih mi koleginica...

    Slatka torta,a super što mi ostaje autić da se igram,koleginica zna šta volim k'o da smo intimni,a nismo na moju žalost i njenu sreću...
    Silvia da je muško imala bi iste porive i slabosti poput mene adrenalinskog zavisnika i ljubitelja životinja,pa mi prija što nalazi za shodno da mi ukaže čast...
    Mika Antić nije Dis niti Majakovski,ali koleginica 3V nije mogla naći bolju pesmicu za svog kolegu,što i ne čudi,jer je devica,pa i ne zna koliko je volim i kada joj se ne obraćam... Sa nekim je i ćutati lepo...

    Kolegu Angusa posebno pozdravljam i zahvaljujem,kao i bakutu,Mo.Ju i Gogu,koja me briše,ali baš ume,pa nemam šta loše reći o tako dragom stvorenju...

    Takođe i sve one sa kojima se družim ovako ili onako sve ovo vreme pozdravljam,znaju oni koji su... a ako je utešno ni ja nikada nisam obraćao pažnju na datume i znam da to nije uvek lepo,ali jbg... gde sada da se menjam,ima vremena za mene...

    Drago mi je što sam ovde sa svima vama,jest' da nisam imao odnose i da ste bre prepoštene za mene,ali ne jede se sve što leti ili ne poleće se letenjem,a i red je da sex izbijem iz glave... Tako ste me vaspitali da na pomenuti ne mislim uopšte... ili što sa 11 godina nisam još u pubertet ušao,pa gde da ulazim u druge...

    Oni koji su možda mislili da sam loš i zao moram priznati da i jesam,ali nikada onoliko koliko su mogli pomisliti,pa se nadam da sam nekima nekada ispao i simpatičan,a da me voli i ne treba niko,jer po mome ko se voli taj se razmnožava,a kada se nisam do sada klonirao ne bih ni od sada...

    Sve u svemu drago mi što sam ovde,hvala svima.. i što kaže pevač u zoru: ...laku noć i dobro jutro,to bi bilo sve od mene povodom običnog dana u životu neobičnog čoveka,čitamo se i posle ove zahvalnice velikog dečaka...

    p.s. pederski je da pomenem kako vas sve volim... em bih lagao,em 'numem' ni da napišem... al' da uprskam i isprskam umem,a i to se zove ljubav...

  6. #51

    Odgovor: Neron

    ......dzukelo matora...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #52

    Odgovor: Neron

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ......dzukelo matora...


    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #53

    Odgovor: Neron

    Igra se džukela sa svojom igračkicom... nikada od mene čovek neće biti,ali avlijaner uvek...





    jbg ovi sa malim voze velike aute,a ja male... nije mi auto produžetak one stvari... VTS

  9. #54

    Odgovor: Neron

    EeeEeeeEeend naAaaaU




    Nebojša srećan ti rođendaaAaan

  10. #55

    Odgovor: Neron

    Taj zeleni pljunuti ja ili neko sličan rođen ovog prestupnog dana kada i moja malenkost ??? Gde me nađe... 'alalvera olivera'

  11. #56

    Odgovor: Neron

    piJonIRu iNTerNet naRKomaNiJe.....




  12. #57

    Odgovor: Neron

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Taj zeleni pljunuti ja ili neko sličan rođen ovog prestupnog dana kada i moja malenkost ???
    Samo pompezna najava prestupnog rođendana Ne sreće se prestupnik svaki dan

  13. #58

    Odgovor: Neron

    Alooo narkomanke...... nemoj da vam ja budem diler breee krizirale bi za kriziranjem... moja roba i poslovnost su čuveni... po onoj dobar glas se daleko čuje,a loš još dalje...

    živote varalicO...

  14. #59

    Odgovor: Neron

    Pa dobro nindza hocemo mi nesto popiti? Mislim...ne slavi se rodjendan svaki dan...u tvom slucaju, svake godine

    Evo i poklona

    Poruku je izmenio _baba_, 29.02.2008 u 22:02
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #60

    Odgovor: Neron

    auu baba,pa zar ja mindža ?

    p.s. što ne kažeš đevojko da radiš sa dezodoransima...

    Hvala,hvala... jbt znaš kad mi je sledeći? 2012... e tad ćemo se napiti,al' ne znam čega...

Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •