believer - Strana 19
Strana 19 od 27 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 399

Tema: believer

  1. #271

    Odgovor: believer

    dakle,ovako:

    Zelim svima,koliko vas ima,jednu lepu i bericetnu novu godinu.....da nadjete to sto trazite,da se ne spoticete ,da ne lutate okolo-naokolo,i tako to....

    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #272

    Odgovor: believer

    Čemu ovaj smeh na kraju? Hoću jednu ozbiljnu čestitKu.



  3. #273

    Odgovor: believer

    smejem se i placem.Ako prestanem da se smejem,ostace se samo suze.
    (Mesa Selimovic)
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #274

  5. #275

    Odgovor: believer

    ma jok....tu i tamo mi se nesto omakne....citala lektiru pa upaNtila....vidis da me nema na temi Sta citate ujutru a sta u podne a sta uvece?
    nego,eto,seruckam pomalo...praIm se pametna....

    i tako
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #276

  7. #277

  8. #278

    Odgovor: believer

    bidnimo ozbiljni...


    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #279

    Odgovor: believer

    Kada neko piše o krhotinama ,nije bitno čije reči je pozajmio jer sve one,već odavno pozajmljene.Ono što se je zaista bitno jeste to da za svaku krhotinu,ma kako onaizgledala kao slučajnost,proizvod jednog loma čije komade ne možemo da predvidimo,postoji jedan lik kojiće se u njoj ogledati.

    U tišini,kao u crno-belom filmu.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  10. #280

    Odgovor: believer

    nasho sam neshto lepo za tebe:

    conversation with a canine

    When I rubbed her belly she rumbled; and when I scratched her chest she purred. They say dogs can only sleep when and where they feel safe. I kissed her marbled head and she closed her eyes when I closed mine. I know because I peeked to check. She was smiling; asleep. She could somehow sense me watching her doze off and would open her eyes wide to catch me in the act. She'd lick my face with her awful but endearing breath after a few short scratches on her soft stomach as if to say, Thanks for that but please continue" and I did. I could have lain there with her all day. She was silently inviting me into her nocturnal winter world of hibernation while master goes to work. Unfortunately, I couldn't stay but thought to myself, "Is there really anything more important than this small moment in time?". I had a conversation with a dog and spoke no words.

    izvor
    & underpaid......

  11. #281

    Odgovor: believer

    Jos koliko danas sam mu obznanila da upucavanja, kissove, cmoxovanje, izlive emocija i opcenito opaljivachkotalasaste izjave primam iskljucivo na PP, SMS, MMS kako god, samo da je ispod zhita.. rasteriva mi druge kandidate onakvim ponasanjem i videla si sta me doceka..

    A pod dva:

    Lolim i ja vas.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #282

    Odgovor: believer

    hvala za preporuku

    Mischa Maisky | Carte Blanche at Verbier Festival 2008 | This Performance was dedicated to the memory of Mstislav Rostropovich |

    & underpaid......

  13. #283

    Odgovor: believer





    Poruku je izmenio love hunter, 20.03.2010 u 21:25

  14. #284

    Odgovor: believer

    Znala sam da Bane slusa Mileta Kitica kad je sam kuci
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #285

    Odgovor: believer

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Znala sam da Bane slusa Mileta Kitica kad je sam kuci
    sta moze da slusa neko ko pije BAMBUS?!
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 19 od 27 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •