Koji mobilni telefon imate? - Strana 15
Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 258
  1. #211

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Blackberry 8520 Curve(Gemini)
    Extra Hungariam non est vita,si est vita,non est ita...

  2. #212

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Nokia 3310 i love it...sta cu kad se lako vezujem za stvari

  3. #213

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #214

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    KRSH

    da mi je neko kazao da cu u zivotu da radim sve sto sam se klela da necu ,ja bi` mu rekla:Ala lazes!!!
    neshvatljivo mi je bilo da moja drugarica ima gori telefon od svoje cerke....majku mu,pa ti zaradjujes,i sta ce njoj takav telefon?
    da vidis cuda......

    sramota me da moj telefon stavim na sto u kafani....em star em oguljen....aj jebiga,baterija ko nova,i odlican za pozive i poruke a ja druge i ne ishtem.....

    promenicu kad rikne....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #215

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    alcatel OT 890


  6. #216

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Imam soni erikson vivaz, međutim, to nije telefon, to je traktor najobičniji, imam osećaj da bih njime pre mogao njivu da uzorem, nego da telfoniram dreš nad dreševima, arhidreš.
    Iz praktičnih razloga, jer traktor koji pomenuh je sranje u boji, imam neku nokiju 1110, staru 7 godina i nenadjebiva, juče mi je ispala 3-4 puta, baterija joj traje 4 dana, kada je ispravna (baterija)
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  7. #217

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    imao godinama nokiu1110 i kupio pre tri meseca nokiu c2-01 zbog tih opcija ... i bolji mikrofon i to.
    Bio ti veliki korak za mene a mali za mobilnu telefoniju kao sto rece onaj lik otprilike sto je kao bio na mesecu.
    Ali dzaba.
    Moj telefon vec zastareo usled tog tempa razvoja mobilne telefonije.
    Uvek kasnim za korak..........pa sam odlucio da ovu meni najnoviju nokiu ne menjam jer ima sve sto mi treba a i sto mi ne treba.
    Poruku je izmenio bigrancer, 04.04.2012 u 22:05
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  8. #218

  9. #219

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Samsung galaxy s 2

  10. #220

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    samsung galaxy sII lte
    neunistiva zlojebaba!

  11. #221

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Ja sam sad uzela ovaj, dobar je, ima sve što meni treba Telenor: Privatni korisnici / Mobilni uređaji / Mobilni telefoni uz paket prenesi i surfuj i milina je
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #222

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    I tako, imao sam taj soni erikson vivaz. To je traktor, a dedi sam bio dao neku nokiju 6300.
    Elem, kako on ostavio telefon u pantalonama, baba ga lepo oprala u veš mašini, i ta nokija postade izuzetno čista. Hvaljen Isus.
    Elem, on nesrećan kupi novi, a ja kao sluičajno da probam tu nokiju i vidim posle 3 meseca od pranja da šljaka.
    Sad imam taj telefon i prestaću da ga koirstim tek ako keva uzme da ga skuva i sl., Trenutno sam sam izuzetno zadovoljan svojim novim-starim telefonom.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  13. #223

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    I tako, imao sam taj soni erikson vivaz. To je traktor, a dedi sam bio dao neku nokiju 6300.
    Elem, kako on ostavio telefon u pantalonama, baba ga lepo oprala u veš mašini, i ta nokija postade izuzetno čista. Hvaljen Isus.
    Elem, on nesrećan kupi novi, a ja kao sluičajno da probam tu nokiju i vidim posle 3 meseca od pranja da šljaka.
    Sad imam taj telefon i prestaću da ga koirstim tek ako keva uzme da ga skuva i sl., Trenutno sam sam izuzetno zadovoljan svojim novim-starim telefonom.

    ovo mi dade nadu da ce i moj erikson ,nov a opran u arijelu pa pusten da odstoji u bohoru,da proradi
    mozda da promenim bateriju samo,a?
    joj sto bi me to obradovalo,ko nikog!

    inace,nosim neki krs od samsunga...model je ...pa sta da kazem...to je ko da sad imate nekog ko uredno vozi peglicu po gradu...e to..
    imam neki samsung nov,stoji u fioci,jer sam ja kreten pa nisam formirala bateriju kako treba a nikako da kupim novu....

    ma jebes telefone...vise me sekira kad me iseku jer nisam namirila dug na vreme.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #224

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    ovo mi dade nadu da ce i moj erikson ,nov a opran u arijelu pa pusten da odstoji u bohoru,da proradi
    Moja baba koristi Duel, vidiš da ga i onaj teniser Novak koristi
    Ona smatra takođe da je Bohor i razni omekšivači za sekaperse, tako da ništa o'toga
    Kupujmo domaće

    A možda bi' mogao babi da reknem da mi opere sve telefone, pa mi možda i Soni šporetson vivaz( da ne kažem rešo) proradi
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  15. #225

    Odgovor: Koji mobilni telefon imate?

    Odoh da operem nekoliko sitnih neispravnih elektrouređaja plus moj mobilni marke nokia model krsh-2002, bez boje, zvučnika, displeja i baterije. Al' zato kad zamiriše na bohor.

    Postovi iznad su zaslužili ovacije! Bravo za duhovitost!

Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. trebam software za mobilni telefon
    Autor DobrySchweik u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.09.2009, 20:32
  2. Mobilni telefon za pušače
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 13:02
  3. Mobilni telefon koji detektuje pokrete
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.04.2007, 16:57
  4. Mobilni telefon za slepe.
    Autor goldie u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.08.2006, 14:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •