Da li pružate novu šansu? - Strana 3
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 112
  1. #31

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Sve zavisi sta je u pitanju, mada ne bezim od toga da je pruzim, ali nisam bas sigurna da bi sve funkcionisalo i bilo kao pre...jednom pokidano tesko se spaja......ali moze se pokusati...
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  2. #32

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Pa pružim naravno...ali zavisi od napravljene greške...
    Ako je partner svestan onoga što je učinio, ili da me svojim postupkom povredio i ima nameru da nešto promeni po tom pitanju, naravno da cu oprostiti...
    Svi mi imamo svoje slabosti...
    Nekad uradimo nešto bez nekog odredjenog cilja...a ne shvatamo da ce to nešto imati grozan ishod...

  3. #33

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Po meni, svaka veza traje koliko traje, a kad pukne vise tu nema sastavljanja (narocito ako je razlog bila prevara). Svako davanje nove sanse ne vodi ka pametnom resenju, jednostavno, treba stisnuti zube, i to je to. O cemu se zapravo radi: Vecina veza ima manjih neslaganja, ali se ta neslaganja I nesuglasice resavaju na fin nacin dok ste u vezi, uzajamnim razgovorima i korigovanjem stavova, malo popusti jedno, malo drugo, i sve to dodje na svoje . Ali ako vam neslaganja postanu tolika da se jednostavno otrgnu kontroli, i veza pukne, onda jenostavno nema vracanja vise toj vezi, jer ce svaki sledeci put veza biti krtija, i lakse ce se kidati, a sebe cete ujedati za dupe sto ste bili tako naivni i poverovali u popravak druge karike.
    ...................

  4. #34

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Uvek pruzam sansu, pa makar bila procerdana...verujem da ne vredi nekoga osudjuvati, jer smo svi mi ljudi gresni i nesavrseni...svi mi gresimo, za i zelim da dam sansu. Uvek postoji nada da ce se promeniti...

  5. #35

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Otkad sam u braku dajem je evo po tisuciti put. Nikad se nije radilo o prevari vec vise o neodrzanoj reci, o vec prozvakanoj situaciji. I svaki puta pomislim da sam trebala biti odlucnija i prekinuti taj zacarani krug. No, kad se bura stisa shvatis da se za neke stvari vredi boriti. Kad je prijateljstvo u pitanju svakom cu pruziti drugu sansu jer sam ponajprije svesna svog nesavrsenstva. Trecu sansu ne pruzam..."All the things that we accept be the things that we regret..."
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  6. #36

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Da i nazalost previse puta jednostavno sam takva on zna na koji nacina da mi se umilja i da sve zaboravim ali ne zaboravim sve to drzim i skupljam u sebi dok jednom ne puknem i iskreno se bojim sta cu onda uraditi
    Poruku je izmenio lilika, 22.11.2007 u 15:32
    Mene niko ne voli,
    i nikom nije stalo, pa mi dodje zao,
    jer ja bih svoje srce svakom dao.

  7. #37

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    da... i josh jednu i josh jednu... ne volim to kod sebe... jer bash zbog te moje osobine dosta mi se puta desilo da me iste osobe povredjuju iznova i iznova. shta cu, uvek trazim one najbolje osobine u ljudima, nalazim opravdanja za njih i kad znam da ih nema...

    ali, kad jednom kazem-dosta je bilo, brishem te iz mog zivota. onda je to stvarno zauvek.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  8. #38

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Pa zavisi od nacinjene greske,ali u sustini dam novu sansu!!!Dajem do trenutka dok ne skupi previse u meni i dok ne puknem i dok to vise nema nikakvog smisli,e onda je stvarno kraj!!!

  9. #39

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    sto se tice veza -Ne!
    jednom sam par puta popustila i razocarala se na kraju...zasto?
    zato sto ne zelim nikog da menjam niti da menjam tudje navike...jedno je prilagoditi se i tolerisati a nesto drugo menjati nekog da bi funkcionisali...
    sto se tice prijateljstva-mozda. zavisi o cemu se radi...
    ali da se razumemo , ni ja ne ocekujem da meni neko pruzi drugu sansu...odgovaram za svoje postupke i to je fer!
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  10. #40

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Da. Dok postoji nada i iskrena zelja sa obe strane da se nacinjene greske isprave,ali uvek ostaje mala sumnja ?

  11. #41

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    pruzala sam toliko sansi da sam se umorila...prilicno

  12. #42

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Nikada se ne mogu odreci starih uspomena, zato uvek pruzam sansu.

    Smatram da sansu treba da pruzi strana koja je jaca a nemam nikog u okolini ko bi bio jaci od mene.

    Jedini izuzetak postoji, pruzanje sanse posle velike boli. Problem je u tome da bol ubija ljubav. A ako iscezne ljubav...

    Da budem iskren ne znam kako bi reagovao. Mrzeo ne bi, prastao bi, ali ne znam da li bi postojala ikakva zajednicka buducnost sem dobrog poznanstva. A to dobro poznanstvo bi svakako prijalo.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #43

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Zavisi o kome se radi , ima ljudi koji to zaslužuju.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  14. #44

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Šansu pružam i kad nema šanse, uvek je nova šansa bolja od nikakve!
    In vinas veritas

  15. #45

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    ne pruzam nikakve sjhanse nikov vishe.
    dosta sam ja tih g@vana pojela.

    ko je prokockao jednu, prokockatje i milion drugih.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gde biste voleli da otputujete za novu godinu?
    Autor osica u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 29.12.2023, 12:49
  2. Da li slavite Srpsku Novu godinu?
    Autor goldie u forumu Pričaonica
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.02.2014, 15:43
  3. Postani legenda - Izmisli novu reč!
    Autor Uriel u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 358
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 16:13
  4. Kuda za NOVU???
    Autor Nennad u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 04.01.2007, 13:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •