Da li pružate novu šansu? - Strana 4
Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 112
  1. #46

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Citat Andjelika kaže: Pogledaj poruku
    dosta sam ja tih g@vana pojela.
    Joj barbika ...aj' nemoj više

  2. #47

    Povratak otpisanih

    Upravo imate novu vezu, a stara, koja vas je napustila, hoće da ponovo budete zajedno.Šta činiti?

  3. #48

    Odgovor: Povratak otpisanih

    .....mogućnost broj jedan.....nije me dovoljno upoznala pa mi tako nešto predlaže.....ne zaslužuje komentar.....


    ....mogućnost broj dva.....upoznala me ali smatra da može da me promeni.....ne zaslužuje komentar.....


    ...mogućnost broj tri....sve je njoj kristalno jasno, ali je jebe sujeta ili ko zna šta već tome slično.....ne zaslužuje komentar.....



    ....ipak.....reći ću samom sjebi...kakvo si ti govedo.....i dodati je na tas sopstvene gluposti.....

  4. #49

    Odgovor: Povratak otpisanih

    Lepo kaže naš narod Posle *ebanja nema kajanja. Ako je jednom rešio da ode, rešiće to ponovo, posebno što će pomisliti da svaki put može da se vrati. E neće da može. Nema igračke plačke. Jednom kada ode.. it is Ende!

    Mogu samo novom da kažem da me stari smara, pa da mu on pokaže malo svoje muškosti...
    Namrčilo se nebo iznad Zemuna kao da će....

  5. #50

    Odgovor: Povratak otpisanih

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Upravo imate novu vezu, a stara, koja vas je napustila, hoće da ponovo budete zajedno.Šta činiti?

    Stvarno je to dilema....

    Svakako moras sam odluciti...ali ako hoces savet, ukljuci u odluku i emocije i razum....odvojeno nikako.....i nije neki savet ali mislim da neka generalna pravila ne postoje, da si samo ti prosao kroz sve to i da po tome moras doneti odluku....Klisei su ne bitni, zivot je suvise kratak da bi postupao po pravilima i kliseima...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  6. #51

    Odgovor: Povratak otpisanih

    Seti se dana kada te je napustila, biće dovoljno da prestanes da razmisljas o tome...

  7. #52

    Odgovor: Povratak otpisanih

    S obzirom da je naziv teme Povratak otpisanih, a da ti i dalje pričaš o toj devojci - dolazi se do zaključka da ona baš i nije otpisana......
    Emocije su i dalje tu i to je sasvim normalno

    Moj savet ti je:
    Lepo je oteraš u 3 pm i kraj priče (veoma je to teško, znam)................

    Pogotovu ako ti je prodala neke iz serijala priča: nije problem u tebi - problem je u meni, ne mogu da se zaljubim, ne mogu da se odlučim između tebe i 123131 drugih muškaraca......... ima još mnoooogoooooo takvih foliranja........

    Kažeš lepo ĆAO i nastaviš sa svojim životom. Gde je ona bila kada si ti bio u haosu? Sve bi one sada da se vrate nazad, ali nema nazad
    U žiovtu se nikada ne ide u nazad, već u napred. Ona je svoju šansu dobila i prokockala je. Ako je jednom otišla, niko ti ne garantuje da neće otići ponovo. Ovo što ti proživljavaš je klasičan primer sujete. Sličan primer sam pre mnogo godina osetio na svojoj koži i zato ovo i kažem.

    Ne vraćaj se u prošlost, gledaj u budućnost. Ostavi tu devojku gde jeste - u prošlosti. E sad, da li lepoj ili ružnoj to ti sam odredi.

    Na kraju, da me ne shvatiš pogrešno - ovo su samo saveti (ispravni ili ne - ja to )

    Izbor je samo tvoj i kako TI odlučiš - tako će i biti.

    Pamet u glavu

  8. #53

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    To ti je kao da imas casu iz koje pijes.Kad se ona razbije,mozes je ponovo slepiti i nastaviti piti iz nje,ali ce ona kad tad nanovo procuriti i ponovo puci.Kad se casa razbije treba je baciti,uzeti novu i iz nje piti. Kazu stari ljudi da slomljene stvari koje drzis u svojoj kuci donose nesrecu.

  9. #54

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    ....aha....do totalne iscrpenosti i obamrlosti.....

  10. #55

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Teoretski - da, ponekad; Praktično - nikada..
    Ne verujem u pokajanja i slične gluposti.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #56

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    ....neko je spomenuo pokajanja ...a????.....

  12. #57

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    ...sto da ne!!! Ali posle 20 godina Taman je toliko i proslo
    neunistiva zlojebaba!

  13. #58

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    pruzam svaki dan po jednu sansu...pa dokle izdrzi...
    iz supljeg u prazno .. ..

  14. #59

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Teoretski - da; Praktično - nikada..
    ...................

  15. #60

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Uvek, ali ne više od dva puta, mada je ponekad i to mnogo...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 4 od 8 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gde biste voleli da otputujete za novu godinu?
    Autor osica u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 29.12.2023, 12:49
  2. Da li slavite Srpsku Novu godinu?
    Autor goldie u forumu Pričaonica
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.02.2014, 15:43
  3. Postani legenda - Izmisli novu reč!
    Autor Uriel u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 358
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 16:13
  4. Kuda za NOVU???
    Autor Nennad u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 04.01.2007, 13:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •