remorker-bgd
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19

Tema: remorker-bgd

  1. #1

    remorker-bgd

    Ušunjao se ovde romantično i džentlmenski, rekao ja volem Balaševića, i šetnje i one momente u kojima bi reči sve pokvarile, i neću sve i odmah da kažem, polako ću, u zavisnosti od emocija i položaja zvezda da se šunjam kroz teme, veoma različite.

    Pa, lepo si sve to smutio, gosin remorker. Neću da pominjem brojeve, šta će nam to, osim kao razlog da se ovde otvori još jedan kutak, i da možemo da čavrljnemo na istom ponekada.

    Za sada samo 200 puta čestitam i da vidimo šta si lepo smislio za ovu priliku

    I da

    Hej, otkači šlepove!
    Nanišani jutro i pusti tu stvar neka klizi...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  2. #2

    Odgovor: remorker-bgd

    Da se pridruzim cestitkama ... Jedino mogu da dodam da bi bilo lepo malo cesce da nas posecujes i ostavis neki svoj prepoznatljiv ''potpis''

  3. #3

    Odgovor: remorker-bgd

    Čestitam!



    Da, i svrati nam malo češće! Lepo je čitati te!
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  4. #4

    Odgovor: remorker-bgd

    Čestitam ,samo napred.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  5. #5

    Odgovor: remorker-bgd

    Sve cestitke i od mene!

    Svaka cast na lepim, romanticnim, interesantnim postovima (bas volim da ih citam ) !

    Citamo se i dalje!

  6. #6

    Odgovor: remorker-bgd

    Pozdrav za remorkera ...dobro nam došao nazad

  7. #7

    Odgovor: remorker-bgd

    Cestitam na 200 postova ...jedna pesma za tebe

    Obećo sam da ću makar za beštiju...
    Da ću naći lepšu, bolju i veštiju...
    Nemeškinju... Gospodičnu... Ni po čemu tebi sličnu...
    Obećo sam srca teška... Obećo sam... Al jebešga...

    I utom pašće i zadnji sneg... Preko svih prvih snegova...
    A perce anđela je teg spram svih zemaljskih tegova...
    Spreman je Onaj varati... Olovni kantar skovati...
    Al danas više ne bih trebo psovati...
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #8

    Odgovor: remorker-bgd

    uaaaaaaa barabooooooo

    neceeeemooo tee ovdeeeeee
    moomoo meee jooouu

  9. #9

    Odgovor: remorker-bgd

    Sve cestitke za "iskusnog forumdziju"!

    Svaka cast na lepim, interesantnim postovima, volim da ih citam
    za romanticara

    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  10. #10

    Odgovor: remorker-bgd

    Ej...sad tek videh da sam prozvan...i da sam premasio 200...

    Nekako se namesta da uvek u nekom posebnom raspolozenju ovde pisem...
    verovatno i zato sto sam vec shvatio da neki jako posebni ljudi to citaju...
    nisam neki iskusni forumdzija...mozda dva-tri u zivotu sam samo posecivao...
    ali mnogo slika mi se vrti mislima...i ponekad pozelim to da zapisem...iako sam svestan da u toj borbi nikada ne mozes da pobedis...jer je te slike iz glave nemoguce preslikati u slova...te uspomene nemoguce je zapisati tako da ih ponovo dozivis svaki put kad procitas te redove...ali vredi da pokusas...
    jer na kraju ti samo to ostaje...a kad zatvoris oci...vidis taj kolaz slika...zavrti se taj film...satkan od lica nekih dragih ljudi...panorama nekih tajanstvenih gradova...mirisa borova i ruzmarina...ukusa mora...
    kolicina uspomena koje pravis je jedini kriterijum koji imam u ovom zivotu...da bih ga smatrao uspesnim...i kad imas sa kime to da podelis...jer bez toga nista ne vredi...

    Ponekad me nema...iz raznoraznih razloga...opravdanja necu ni da trazim, jer ce me ona njujorshka napast u startu u tome spreciti...ali eto...mogu da kazem da se jako prijatno osecam ovde...da volim da dolazim...da sam upoznao neke jako drage ljude odavde...neke i uzivo...neke cu verovatno tek upoznati...i iako se ne cujemo mozda cesto koliko bi trebalo...znamo da smo tu...a to je najvaznije...i rado se setim nekih detalja vezanih za ljude odavde...pljusak u Amsterdamu...trenutak kad shvatis da ti je na ledjima tudji ranac u metrou u Njujorku...narucivanje provincijalke (shlihtanje moderatoru, rekli bi zlobnici) u Novom Sadu...radujem se buducim uspomenama...

    Hvala sto ste se setili...

    M.
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  11. #11

    Odgovor: remorker-bgd

    Čestitke i od mene.
    Drago mi je što te ponovo vidim raspisanog.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #12

    Odgovor: remorker-bgd

    Jel' ti misliš da smo se mi ovde za džaba okupili? Ništa hrana, ništa piće, ništa neki stih?

    Cc cc cc cc

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku

    ...pljusak u Amsterdamu...
    Pljusak u Amsterdamu, pa tamo kiša nije pala decenijama, a kamoli pljusak, jesi ti tamo jeo neke bunike pa si malo nešto sanjao, a?
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  13. #13

    Odgovor: remorker-bgd

    Evo i mene u goste i naravno da cestitam na premasenih 200!
    Savrseno normalna djevojka

  14. #14

    Odgovor: remorker-bgd

    cestitke jos jednom Iskusnom

    smesi se... sutra ce biti gore

  15. #15

    Odgovor: remorker-bgd

    Ja kad uporedim svojih 200 sa vasih ohoho, stvarno se osecam kao klinac neki

    Sto bi sportisti rekli, ovo je velika cast, ali i velika obaveza za naredni period...trudicemo se da ispunimo ocekivanja verne publike
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •